Обговорення: Спільне Придбання і комерція

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем levandivka, 23 Лютий 2011.

?

Збереження основних (мудрих) засад для Вас суттєве?

  1. Ні, мені ціна суттєва

    15,0%
  2. Ні, мені зручність суттєва

    6,2%
  3. Так, я не ведуся на гучні заголовки

    71,7%
  4. Та якось воно буде. Президент за нас всьо зробить...

    7,1%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Виникло декілька конфліктів на Посиденьках, пов'язаних із комерційними гілками та СП.
    Думаю, не зайвим буде висловитися форумлянкам, що не бояться прогнівити товарок.
    1. Мартіні зробив оголошення Спільні покупки і комерція. Зловживання

    2. Ситуація друга. З правилами СП немає жодного конфлікту, але...


    Дівчата!
    А давайте спробуємо бути "правильними юзерами", не ображати і не ображатися марно, трохи довше думати, коли дописуємо, троха уважніше рахувати..?

    Пропоную висловитися. Тут, у цій гілці, а не в оплачених комерційних.
    Голосувалку зараз прикручу.
    Основне питання - здоровий глузд. Маємо?
    Готові порухати (звиняйте) дупцьою і жити трохи краще на нашому форумі?

    Додано згодом:
    Правилами уже обмежено можливість жУчити на СП. Щоб повністю позбавитися тої біди потрібно, аби форумлянки не пошепки плювалися і бігали на інші форуми.
    І тема створена для цього, а не "прянічних к чаю" оповідей про вдалі закупи.
    Здоровий глузд мав би витіснити хвору жадібність НА НАШОМУ ФОРУМІ
    (головна мисль)

    Шановні форумлянки! Нагадую про існування пункту 2.6 Правил форуму:
    Примітка: і дописів теж
    Хочете обговорити можливе сп - ласкаво просимо в чат. Всі подальші дописи в стилі "зробіть хтось сп по трусах/шкарпетках/майках" чи "а кому буде цікаве таке-то сп" будуть видалятися, а автор - штрафуватися. Шануймося.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Червень 2014
  2. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    ціни особливо мегаприємні коли подивишся на ціну в євро на бірці)))
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Я рідко купую в інтернеті, але мені, як мамусі двох діток, часто бракує часу на вибір товару, не говорячи вже про пошук кращих цін. Тому можливість купити, зручно сидячи в кріслі, у тихий нічний час на ДП мене зацікавила. Перший досвід СП був у Інки, придбання іграшок до Миколая. Порівняно з цінами в магазинах, вийшло дешевше, майже всіма іграшками була задоволена. СП і Інка стали асоціюватись виключно з вигідними цінами, зручним способом замовлення. Без вагань взяла участь у придбанні косметичок. Ціни не звіряла , тому була неприємно вражена, коли випадково натрапила на СП на іншому форумі і побачила реальні ціни з оргзбором. Одразу ж написала в гілку, яку на другий день підчистили. Хотіла вже писати в чорний список, але створилась нова така необхідна тема. Сприймаю цю ситуацію, як науку для себе, "доверяй, но проверяй". Я думала, репутація дорожча "сезонних покосів".:confused: Ну а по темі, звісно, хотілось би читаючи в темі букви СП, вірити написаному і радіти збереженим коштам, а не відчувати себе "дегенератом" чи то може "аристократом":girl_haha:
     
    Останнє редагування: 1 Березень 2011
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

     
  5. Mers

    Mers New Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    kvVItKA, дякую за відгук. Вибачте ще раз за незручності.
    Я це сприймаю як позитив і можу бачити що саме треба змінити, тільки Оксана боляче сприймає. А оскільки кожна людина дивиться на справу зі своєї "колокольні", то хочу уточнити деякі моменти.

    1. Дісана була замовлена тоді, коли таможня трясла всіх і вся, що переходило кордон, і відповідно вантажі простоювали на таможних складах по декілька тижнів. Офіційний дистрибютор, так як і інші, чекав товару через таможню. Для Вас ми забрали замовлення відразу як дистрибютов все залагодив. Думаю, що жодний магазин в Україні не зміг би Вам в той період продати Дісану, хіба що закупив і мав запаси на своєму складі.

    2. Стосовно замовлення взуття.
    Ви прислали лист із замовленням.
    З певних труднощів, я не зміг замовити в тому магазині. І Вам відписав, що не замовлено.
    Ви написали, що все ж таки бажаєте це взуття, але оскільки ціна піднялася, то Ви погодилися оплатити по ціні сайту і доставку по США.
    Я замовив на початку грудня і Вас про це повідомив, а 6 січня Ви його уже забрали.
    На день замовлення на сайті взуття коштувало дорожче, бо уже не було розпродажу. Але Ви отримали його за ціною розпродажу і без жодної комісії, як компенсація за пізній дзвінок :girl_wink:.
    Історія з пізнім дзвінком була така: від Вас 23 грудня 23:11 прийшов лист про те, що Ви бажаєте відмовитися від замовлення у випадку, якщо я не надам Вам копії підтвердження з сайту (я ж не можу усім повідомляти адреси та інші деталі процесу замовлень). Я подзвонив до Вас, щоб Ви прийняли остаточне рішення щодо відмови від замовлення, оскільки саме в цей день (у США ще тривав робочий день) до нас відправляли посилку з Вашим взуттям і повернути його в магазин з України було б для нас набагато дорожче.
    А вся ця історія через те, що Ви бажали його отримати до 1 січня.

    Те, що Ви мою пропозицію (отримати взуття по ціні сейлу без комісії) сприйняли як обман, і не сприймали будь-які спроби щось пояснити чи запропонувати, швидше за все спричинене тим, що при покупці Дісани, Ви уже вирішили (точніше, хтось вас так настроїв), що я брехун.
    Про кожне замовлення я повідомляю на пошту (після того, як викуплю подаю перелік позицій, яких не було).
    Кожен замовник може отримати від мене детальний розрахунок, і я ніколи нікого не обманюю, тому не варто щось фантазувати.
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    так і маєте сприймати:) написала не для того щоб образити, а щоб Ви зробили висновки. Я теж боляче все сприймаю, але маю принципи і тверезість думки адекватно реагувати на спроби замилення деталей, викривлення дійсності і звичайного обману. І справді
    може з Дісаною на Вашому складі і була така ситуація, але думаю не варто узагальнювати, що "жоден магазин не міг би продати", написала ж, що міг:), а от щодо взуття...давайте не будемо:)
     
  7. Mers

    Mers New Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Щодо відповідальності згідний

    Знижку я Вам зробив не тому, що визнав всі смертні гріхи, у яких Ви мене звинуватили, а щоб залагодити непорозуміння.
    Мені простіше втратити гроші, аніж псувати стосунки з людьми.

    Щодо обману, то це особисто Ваш суб'єктивний висновок.
     
  8. Galino4ka

    Galino4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Не знаю, чи можу писати сюди, але не знайшла кращого місця, так як моя тема із шапочками та панамками ТуТу тимчасово закрита.
    Дівчатка, які замовляли у мене шапочки, не хвилюйтеся, я є!
    Вийшов термін оплаченої теми, зараз розмовляю із адміністратором про подовження, але тему тимчасово приховали(((
    Не хочу, щоб між нами виникали будь-які непорозуміння, тому хочу, щоб ви знали, що я нікуди не зникала і є на зв,язку!
    Мій номер телефону маєте, в разі чого телефонуйте!
    Після відкриття теми цей допис прошу видалити. Дякую!!!
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Теж задоволена. Чекання теж було але я сама інколи запізнююся, то на таке не реагую. А от щодо відсотків, то згідна повністю. Особливо просила б звернути увагу на ціну доставки дитячого взуття - воно йде як "габаритна" річ, тому досить дорого 13 дол./кг - габаритів там ніяких немає, тому думаю що то трошки невипавдано. Бо коли мені напр. прийшло взуття і ціна остаточна ціна виявилася майже ще раз така як і їх вартість, то трохи стало не по собі:) Трошки дорогувато в кінцевому результаті виходить, якщо все порахувати. Але я не жаліюся, і не сприйміть то як претензії - просито побажання покупців:) Вам все одно вирішувати а не нам:)
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    До речі, про СП — всі жаліються, що так багато комерційних пропозицій замасковані під СП... але ж існує обмеження, що гілку з СП може створити форумлянин з 300 дописами і більше. Чи не доцільно б було дотримуватися цього правила? бо куди не зайду, самі новачки..
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Проведення СП. Обговорюємо

    Винесено 2 дописи з теми СП електровафельниця "Ласунка":
    А чуйку на виконання п.3.1 Правил Розділу Ви не мали?
    Можна ж зробити все нормально!?
    Наприклад:
    Найширший (в Гууглі, принаймні) продавець пропонує їх за гуртовою ціною 160 грн. (200 грн. для Gold/Silver)
    Доставка "Нова пошта" 10 шт (~30 кг) ~ 80 грн (+8 грн. до ціни)
    Доставка від складу "НП" (таксі) - 30 грн. (+3 грн до ціни)
    Оплата на форумі - 50 грн. (+5 грн до ціни)
    Загальна ціна складає 160+8+3+5=176 грн.
    Для 20 шт ціна зменшується.

    Мої розрахунки не є точними, можливі відхилення у ціні у обидва боки. Але не у ціні справа!
    Прошу виправити помилки і подати НЕОБХІДНУ для СП інформацію!


    Дописано о 15:57
    Отримав уточнення ціни:
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2011
  12. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Електровафельниця "Ласунка" 1СП 2 червня!

    п. levandivka, краще ніж Ви я б не розписала. :)
    На жаль, я перший раз замовляю товар з Дніпропетровська, тому точної ціни (собівартості) я не знаю.
    Я до ціни гуртової додала 25% огр збору, порахувавши, що десь в таку суму+- і обійдуться всі витрати .

    Доставка здійснюється Автолюксом, вартість якої приблизно 80-90грн(8-9грн до ціни)
    Доставка від складу додому 40грн(4грн до ціни)
    Оплата на форумі 50грн(5грн до ціни)
    Комісія банку при переказі коштів 19грн( 2 грн до ціни)
    Мобільний зв"язок 10грн(1грн до ціни)
    Доставка замовницям 30-50 грн,(5грн до ціни) в залежності від того хто таки прийде забрати додому а кому доведеться відвозити (буває і не один раз).
    Зменшується від 20,20 не назбиралось, я замовляю 14, отже ціна однієї (гуртова) залишається 160грн+1%за зняття готівки(162грн до ціни)- хто не вірить можу дати тел людини , в якої замовила і самі перепитаєте..
    Ітого, заг. сума складе , приблизно ,188грн. + затрачений час.
    Зважаючи на це і була виставлена ціна 200грн.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Червень 2011
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А даремно! :)
    Адміністрація форуму ж лише намагається виступити "гарантом Конституції"
    Ви ж взялися за організацію СП, бо "хочете придбати собі за гуртовою ціною", для чого готові провести певну некомерційну роботу. У іншому випадку Ваша пропозиція не повинна містити "СП".
    Нагадаю, що "СП" - спільне придбання товару, основною метою якого є МІНІМАЛІЗІЦІЯ ЦІНИ для усіх учасників. Варіант "не влаштовує - валіть на базар, шукайте дешевше" тут не проходить. Організатор СП або виконує певні вимоги, або чекає появи іншого організатора, який готовий для реалізації свого "хачю-хачю" провести СП.

    Давайте повернемося до "вимог".
    QUOTE]3.1. Спільна закупівля проводиться максимально прозоро. Організатор спільної закупівлі повинен в темі подати посилання на сайт магазину або назву магазину чи гуртовні, вказати роздрібну ціну на товар, гуртову ціну, а також суму додаткових видатків (організаційний збір).[/QUOTE]
    Чому не вказано "назву магазину чи гуртовні".

    "хто не вірить можу дати тел людини , в якої замовила і самі перепитаєте.." - не є виконанням вимог Правил.

    Я ж спробував "перепитати", відповідь уже цитував:
    різницю з
    бачите?
    Чи Ви не в Лариси замовляли? (чому? її ЧП ж гуугля першою видає)

    про який переказ йдеться? 19/14(замовлених штук)=1,3, а не 2



    Мені видається, що доставка лінивим покупцям оплачується персонально лінивими, а не включається у загал. :)

    Не погоджуюся.
    Зменшується вже від 11. Пояснювати? :)

    Звиняйте, "затрачений на проведення СП" час - Ваш "хачю-хачю" добровільний внесок. Або не називайте це "СП", продавайте свій час за вільним тарифом у комерційній гілці.

    Повторюю, що не йдеться про "копійки" (хоча для багатьох учасників копійка теж важлива).
    Йдеться про нормальне проведення СП.
    Усім нам хочеться жити в нормальній правильній країні.
    Як вона стане нормальною, якщо МИ не будемо чинити ПРАВИЛЬНО, НОРМАЛЬНО? :)

    Доречі...
    Готуючи цю гілку, пробігся Правилами СП інших ресурсів.
    Надибав на поважному давньому форумі таке:
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2011
  14. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Проведення СП. Обговорюємо

    Поясніть, оскільки замовляю 14 і ціна залишилась та сама.
    Саме в неї і замовляла.

    Різницю я бачу. Мені спочатку писали ту саму ціну, тільки "наяву" виходить більше.
    Не лінивих знайшлось аж 2.


    Я й досі її точно не знаю, оскільки товар ще не у мене.
    Простіше віддати людині решту, якщо така буде, ніж ставити перед фактом що то є трошки замало, бо я не все врахувала, додайте мені 2,5,10...грн, щоб я не була в мінусі.
    Мабуть краще б було так і зробити і не псути собі нерви, бо акцент Ви робите саме на ці "копійки". Так навіть дешевше вийде, якщо купувати рекламу на рік.

    ---------- Додано в 15:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:35 ----------

    З понеділка тема буде перенесена в "Комерційну гілку".
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Проведення СП. Обговорюємо

    Гм-м-м...
    Є витрати, квота яких не збільшується при збільшенні кількості товару. На таксі, наприклад, платиться за км., а не за кількість товарних одиниць.
    40/10=4, а 40/11=3,63 (40/14=2,86)
    і так "попливуть" вниз більшість "накладних".

    Не буде жодних проблем/нарікань на організатора, коли представлені реальні цифри, реальні квитанції.
    Знову ж... Не є проблемою уточнити вартість у перевізника.


    Звичайно! :)
    Комерція тим і відрізняється від СП, що заробіток продавця передбачено за замовчуванням. А в СП є лише спільні видатки СПІЛЬНИХ ГРОШЕЙ і прозорі розрахунки.

    Зрозумійте! Не раз уже виникали скарги на недобросовісність купівлі-продажу.
    Оно нам треба?
    Продавайте, купуйте, заробляйте, але...
    Робіть це коректно і правильно
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Проведення СП. Обговорюємо

    :) Я мала на увазі, що 10шт-по 160грн і 14 -160грн, а Ви трохи з іншого боку глянули.
    Вельме вдячна, що трохи мене подіставали :) і я знайшла вигідніший варіант організації такої закупівлі.
    Що б я без Вас робила?:kiss:
    Певно милася б в бані:girl_wink:тьфу-тьфу...
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2011
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Проведення СП. Обговорюємо

    Це Ви дарма так голосно сповістили. Не здивуюся, якщо завтра ж товар буде на... інших прилавках
    Файно. Я ж не просто так "дістаю", а щоб з того користь була...

    Я глянув з боку учасника СП, которий хоче дешевше купити, рахує...
     
  18. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Проведення СП. Обговорюємо

    На здоров"я :)
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    Коли пред'явите " деталізовану розкладку" (замовлення+накладні видатки), або перекваліфікуєте у звичайну комерційну гілку з баксиком "продам", як зробили ті, хто переплутав СП і комерцію?
     
  20. Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    levandivka не зовсім зрозуміла про що ви? Я оплатила адміністратору 50грн за право створити це СП..... Який я можу мати прибуток від 800грн при ставці СП 15%...?? плата сайту 50грн, оплата за посилку 25-30грн, телефонні розмови як мінімум 30грн( бо інший оператор), комісія банку 10грн, транспортні витрати... Єдиний плюс для мене з цього СП - це купівля товару по ціні сайту))
     
    Останнє редагування модератором: 18 Червень 2011
  21. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: СП окулярів чоловічих та жіночих

    А сусідню тему "СП чи комерція" прочитали? Чому?


    Поняття не маю, я - не Ваш бухгалтер. Можу судити лише з викладених цифр:
    це за всю посилку, чи з кожного учасника(\одиниці товару)?