Обговорення: Спільне Придбання і комерція

Тема у розділі 'Спільні покупки', створена користувачем levandivka, 23 Лютий 2011.

?

Збереження основних (мудрих) засад для Вас суттєве?

  1. Ні, мені ціна суттєва

    15,0%
  2. Ні, мені зручність суттєва

    6,2%
  3. Так, я не ведуся на гучні заголовки

    71,7%
  4. Та якось воно буде. Президент за нас всьо зробить...

    7,1%
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Виникло декілька конфліктів на Посиденьках, пов'язаних із комерційними гілками та СП.
    Думаю, не зайвим буде висловитися форумлянкам, що не бояться прогнівити товарок.
    1. Мартіні зробив оголошення Спільні покупки і комерція. Зловживання

    2. Ситуація друга. З правилами СП немає жодного конфлікту, але...


    Дівчата!
    А давайте спробуємо бути "правильними юзерами", не ображати і не ображатися марно, трохи довше думати, коли дописуємо, троха уважніше рахувати..?

    Пропоную висловитися. Тут, у цій гілці, а не в оплачених комерційних.
    Голосувалку зараз прикручу.
    Основне питання - здоровий глузд. Маємо?
    Готові порухати (звиняйте) дупцьою і жити трохи краще на нашому форумі?

    Додано згодом:
    Правилами уже обмежено можливість жУчити на СП. Щоб повністю позбавитися тої біди потрібно, аби форумлянки не пошепки плювалися і бігали на інші форуми.
    І тема створена для цього, а не "прянічних к чаю" оповідей про вдалі закупи.
    Здоровий глузд мав би витіснити хвору жадібність НА НАШОМУ ФОРУМІ
    (головна мисль)

    Шановні форумлянки! Нагадую про існування пункту 2.6 Правил форуму:
    Примітка: і дописів теж
    Хочете обговорити можливе сп - ласкаво просимо в чат. Всі подальші дописи в стилі "зробіть хтось сп по трусах/шкарпетках/майках" чи "а кому буде цікаве таке-то сп" будуть видалятися, а автор - штрафуватися. Шануймося.
     
    Останнє редагування модератором: 7 Червень 2014
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Вам до адміністратора... У ПП, домовлятися/розпитувати.
     
  3. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    + доставка, яка в ті 7%, я так зрозуміла, не входить. :sad:
    Хіба дійсно 40 пар назбирається. Але тоді я щось не розумію...
    Середня ціна 1 пари 200грн, замовляємо 40 пар= 8000грн
    8000+7%= 8560
    Вартість СП 50грн
    На що йдуть 510грн? :girl_nea:
     
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    zlatovlaska в кожного свій бізнес))) на пересилці можна зекономити, бо не думаю, що пересилатимуть кожному особисто, а краще б було спільною посилкою на Львів на 2-3 склади якоїсь ТК.
    я особисто перед участю в будь-якому СП все підраховую та гуглю, щоб порівняти ціни.. також буду купляти Демари для дитини по СП тільки по ціні вже із оргзбором 145-150грн)).. і ще маю "пунктик" купляти в оргів-львів"янок ( щоб без пересилки).
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Але БІЗНЕС- не СП. У цьому розділі - оффтоп.


    а я маю "пунктик" НАГОЛОШУВАТИ на різниці між організатором СП і "перекупкою" ( щоб без брехні про мінімальну ціну)...
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    нема проблеми
    можу дати номер карткового рахунку - повернете мені 50 грн за СП, віддати створений мейл, таблицю з замовленнями, мінінгіт з забиранням з нової пошти, затратами на мобільний і привітати ВАС з отриманням класного потраченого в майбутньому часу на переговори - дзвінки - чекання - віддавання - і абсолютно не ображусь тоді на закид. То як, дєлаєм? чи це просто так: бла-бла-бла чергове?
    Сова, СП - це не заробіток, а купівля одноразова (в моєму випадку), і отримання пари взуття для своєї дитини безкоштовно, хочете? будь-ласка. Я оплачу Вам за демари і гумачки і буду просто їх чекати, забирати мені зручно не на Юнаківа, а в центрі. Наприклад. А більшість замовників як?
    нє Вам в службу червоного хреста, бо Ви не розумієте, що таке доставка 45 пар взуття чи 63 чи..., тому і пишете - Ви ж не подумайте що це все отримується 1 раз - минулого року ми забирали ипачки 5 раз - щось було відразу, щось за тиждень і так далі
    і оплачується орг процент тоді, коли це організовується так як я зробила - я маю бізнес, який повзаний зі службами доставки постійно і привезти мені кілька раз (Нова пошта відправляє такі пачки на городоцьку) нема проблеми, бо я це зістикую з відправку з ІКЕАМАРКЕТу - потім дам працівнику таблицю - він розсортує, зробить помітки і я Вам виставлю що є, коли буде решта і так далі, крім того потім ж треба ще форумлянам роздати - а це найприємніше, скажу з власного досвіду.
    Такщо Сова і іже з Вами - кому віддати роботу?
    доставка оплатиться після отримання взуття, оскільки я не знаю ск вона буде коштувати. Чому ж Ви всі так неуважно читаєте, доставка в середньому коштує за пару, а доставку ми поділимо рівно на всіх, після отримання - минулого року вона вийшла приблизно 7 грн/пару. Оскільки я не знала, скільки пар набереться, то для 10 пар було би таки не менше 10 грн, якщо не більше. Я ж не говорю про те чого не знаю, а про те, з чим працюю щодня.
    Дивує мене, як завжди одне, хтось ВАМ ЗАБОРОНЯЄ ОРГАНІЗОВУВАТИ СП? чи воно цікаве тоді, коли хтось зробив половину і є що пообговорювати?;)
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2011
  7. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    гигигиги- дівчата, а знаєте
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

     
  10. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    наберіть в гуглі Демар Сп і буде вам щастя... принаймі я так зробила і бачу що у всіх СП чоботи виходять +-однаково 15 грн різниці я знайшла, але як раз ті 15 грн на пересилку укрпоштою з києва підуть... так що простіше перекласти клопоти на організатора сп і забрати собі свої чоботи, а організатор сп чесно сказав
    для чого затіяна дана сп... вас же не силують купляти...
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    не силують, що цікавить ще?
    кілька дівчат попросили організувати
    я організувала
    кого не влаштовує- нема проблеми зі мною мати мороку, на разі після 57 замовлених пар від посиденьківчанок в обробці у постачальника, є ще побажання від чи не 5
    знач так, інфо в неті відкрите всім, Мартіні чоловік такий: написали ПП - він дасть реквізити, оплатите своє СП, організовуйте, займайтесь, звідки у вас всіх тільки одне бажання - обговорити/обмовити/обсмоктати когось... еххххххххх Галичина;) форевер
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Ми ж на форумі.
    А підрахунок у грошових справах не заважає. Якщо емоції не переповнюють.
    Нє? :)
     
  13. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Я кілька днів тому забирала посилочку , теж СП організовувала, з тарифами я знайома :)
    А щодо затраченого часу, менінгіту з забиранням і роздачею, це Ваше добровільне бажання, яке в грошах не вираховується (так мені пан Левандівка колись писав :)).

    ---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:23 ----------

    Ця тема і створена для обговорення СП. А на рахунок організації подумаю на наступний рік. І чого Ви зауваження приймаєте в штики?
     
  14. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    ну у нас по СП виходить 152 грн.))) з орг збором)))
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    тому, що:
    1. дискусію треба вміти вести
    2. для вміння вести дискусію/обговорення/тощо спочатку питають людину, мене не питали, виставили закид
    3. обговорення це коли є початок, власне саме обговорення і висновок

    Якщо це так було, то ми не в тій темі, нє?;) бо по демарах є 2 теми і в них від Вас і Юлі, Сови, запитань нема, тому, не ображайтесь, але не клеїться.
    Якось так.
     
  16. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Закидів ніхто не виставляв. Лише запитали на що йдуть 500грн.

    Це було до того, як порахувала вартість кінцеву.

    А що, власне, такого страшного я запитала чи написала?
    Bogdanka , Ви дуже агресивно сприймаєте зауваження в свою сторону, я ж не пишу, що Ви така сяка нехороша. Домовились з адміністацією про умову організації СП з правом викупу пари взуття для своєї дитинки даром ( за 5% оргзбору ), на здоров"я,- так і напишіть. І не буде виникати жодних запитань.
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Думаю, причиною тут плутанина між СП і комерцією.
    При спільному придбанні не передбачається ЖОДНИХ "кокосів" (щоб покрити неочікувані видатки\затримки) і ризиків для організатора. Варто виходити з реальних оплат\проплат...
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    бувають різні нюанси
    от наприклад, майскрім, наша клієнтка з ІКЕА - все було вчасно оплачено, людина купували ліжко з матрацом дитині, я подумала, що може не має коли, чи як, чомусь я схильна думати про людей, ще й з якими вже перетиналась добре... не думаю, що то моя погана риса.
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    мова ж не про риси, а "дотримання протоколу СП" :)
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Віктор, та нема визначених стандартів/протоколів тощо і взагалі усі СП чи продажі під замовлення то є праця з людьми, от чому б людям не вірити? що перевелися?
     
  21. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Обговорення: Спільне Придбання і комерція

    Прочитавши дискусію в цій темі, я дійшла висновку, що не варто взагалі організаторам створювати СП. Хочеш зробити комусь добре, то потім тебе об.....ють.
    Чесно кажучи я переглядаю СП на різних форумах. Так от, всі СП ставлять націнку 10-15%, а той вищу. І ніхто не забороняє називати ці збори словом СП, а тим більше переважна кількість тем безкоштовні. Дуже мало знаходила СП безвідсоткових, таких є одиниці.

    Всі дуже розумні, хочуть отримати товар по оптовій ціні, а чому тоді так мало бажаючих створювати безвідсоткові СП.
    Та тому, що безкоштовно ніхто не хоче з тим бавитися! Це займає багато часу і терпіння.
    І я вважаю, не має змісту звинувачувати організатора, який за свою працю придбає взуття для своєї дитини.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2011