Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Згадаю ще одне. В палаті нас було четверо. В одної мами була двійня і теж КР. Вона просила медсестер взяти хоч одну дитину в дитячу кімнату на одну ніч і її проігнорували. Вона жодну ніч не спала. Діти по черзі їли і спали...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мала такий досвід з Сергійком :sad: Всі ми це можемо, коли припече, але бажано не опинятись в такій ситуації :sad:
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я проти дитячих кімнат. Але набагато більше я проти всіляких «карантинів».
    От ви були в одній палаті з трьома абсолютно чужими жінками. Яким таким чином вони для вас меншу небезпеку становлять, ніж чоловік, чи мама?
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2021 ---
    Це якийсь лютий жах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене такий. Я сама досить худенька, а над швом (тим, який верхній, бо їх два) - завжди висить.
    --- дописи об"єднано, 1 Лютий 2021 ---
    коли в нього була "друга ніч" з тими криками і плачами, я носилась з ним і не могла доглядати за собою Залишилась картина в голові: я колишу Сергійка і намагаюсь не відрубатись, бо доба голодування після операції і молоко прибуває... і тут кров переливається через ті всі підкладки - і по підлозі. Сусідки бурмочуть, що я їм заважаю спати, влітає санітарка і оре на мене за кров на підлозі... і так ми ходимо: я з Сергійком, за мною санітарка зі шматою.
    От тоді в моїй голові і виникла ця думка, що в ці пологові - ніколи більше
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Так, логіка карантину тут залізна. Я думала всі будуть окремо. Ага)
    Рідних не впускають, щоб допомогти і сам медперсонал не сильно біжить допомагати. Був навіть момент з якоюсь медсестрою, коли ми всі по черзі підходили, щоб підійшла в нашу палату і вколола знеболення. Вона прийшла і питає: вас не дратує той дзвоник (пост медсестри був якраз біля нашої палати)? Ми такі: та нє) Сподівалася, що ми її підтримаємо чи що...
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В нас взагалі в роддомі немає дитячих кімнат. Всі діти біля мам. Але ці загальні палати - це дійсно жах. Мені пощастило зарезервувати сімейну.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А після КР в коридорі, нормально?
    Не мій досвід, але з старшим я надивилась такого, що досі страшно згадувати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ще згадала, як на другий день нас заставили йти на рентген. А я ледве по палаті пересувалася :girl_sad:
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ а рентген для чого?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В коридорі можна класти хворих чи породіль тільки в часи війни. Все.

    повага до людської гідності в наших ПБ відсутня взагалі.

    і в людей я так бачу теж - це я про допис Юлі, де вона сусідкам «не давала спати»

    єдиний раз в ПБ коли в мене були сусідки, то вони з розумінням ставилися до «другої ночі», і ми ще й один одному допомагали.
    Ага, а потім «невинні» питання в темі про домашні пологи, що ж такого сталося в попередніх пологах, що жінка не хоче в ПБ. Та те і стається, що жінку переводять до рівня черв‘яка в харчовому ланцюжку.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2021 ---
    @cjomcjomka Юля, а чого два шви? Чи то в нас всім так роблять?

    бо в американок після чотирьох КР - один.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Данков казав, що оскільки я не перев'язую труби, то буде третій КР. І під час третього мені зможуть зробити якусь там ідеальну пластику шва, зшивши його з двох. На матці висікли, на шкірі - лишили.
    А може, справа в тому, що перший шов у мене дуже недобре виглідає. Він помітно кривий, і трохи стягнутий з одного боку чомусь. Прям ілюстрація "як не треба" поряд з "як треба"
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2021
    • Подобається Подобається x 1
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman це напевно флюрку мали на увазі. Я памятаю 10 років тому деякі пологові перед випискою на флюрографію жінок заганяли
     
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я народжувала у Тернополі 9 років тому, то нас вели підвалом на флюрку, де на голову крапало щось в'язке, і був скажений протяг. Це типу щось евакуаційного приміщення. Досі не знаю чому не вулицею ішли. Але я була в такому стані, що мені було все одно, лиш би додому скоріше. 2 рази знепритомніла після пологів, то я ледве сунула, навіть без черги взяли)))
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Олеся недавно народжувала.
    А мене жодного разу (і десять років тому теж) не посилали. Як це взагалі в голову людям приходить опромінювати породіллю?
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2021 ---
    Оптиміст, чо.
    А першого разу не він оперував?


    П.С. Нам треба тему про КР?
    Бо стільки форумлянок його мали, а теми то й нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Згадала, як мене з родзалу привезли на каталці в палату, а сусідка прокоментувала: о, крикуха наша...
    Палата до вечора заповнилася - нас було 7 жінок.
    Коли всіх виписали і залишилися я та ще одна жінка, вона сиділа спостерігала, як я годую дитину, і питала, що я закінчувала і чому це я не пішла працювати по спеціальності.
    Донечку свою вона назвала Вірою, а так - Вєрка Сердючка. Коли доня плакала, вона казала: не плач, не плач, ти не Вєрка Сердючка, нє.
    Дрібнички чи ні, але я розумію, чому жінкам не дуже хочеться народжувати в ПБ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене просто слів нема...
    В мене одного разу палата була через стінку з родзалом, і жінка народжувала на другу мою ніч і кричала несамовито, то я хіба молилась і переживала, бо добре розуміла як воно. Ну і ясно що я не спала, але якось і думки не було звинувачувати в тому її. Потім її ще шили годину. Ліда її звали, здається (я чула як лікарі звертались).
    Як люди можуть такі бути черстві...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    У Львові і Києві таке не практикують, а в інших обласних і районних центрах всіх відправляють шантажем, що «не випишуть» дитину в «неблагополучне епідоточення». І під то якийсь наказ/протокол є ( вже не пам’ятаю, колись в коментарях з фтизіатром спілкувалися, то вона скидала)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman он як @Havronia каже типу протитуберкульозний протокол. Я у львові ні зараз, ні 10 років тому флюрку теж не робила
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Так, так, то на флюорографію відправляли :girl_sad:
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @cjomcjomka то вам два шви зробили тому що перший був кривий?! Тоді мені взагалі повезло. В мене перший шов теж кривий, але різали по ньому вдруге...
    Часом логіка лікарів незбагненна...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1