Обговорюємо пологи

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем guculyanka, 28 Листопад 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    де-кілька дописів вище я писала. класіка жанра - окситоцин.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Мені в голові не з'єдналася ваша історія з тим, що голівка не вставлялася.
    Я так розумію, що окситоцин допоміг?
    Мене акушерка поклала в позицію, яку я завжди вважала для себе незручною (напівлежачи, руки під колінами), але якимось чудом то була єдина зручна позиція того разу, і для мене, і для манюні. Тужилися разом із чоловіком, він аж мокрий був, так старався допомогти. :xaxa: Але то допомогло. Голівка вставилася й малеча досить швидко вискочила на світ.
     
  3. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Води дійсно відійшли якось непомітно, лікар на огляді це підтвердив, навіть волосячко дитинки відчув. А тужитись під час перейм знаю,що непотрібно було, я погано себе контролювала у той момент, але так легше було перейми перечекати. Про пози,що допомагають краще опистутись голівці теж знала,пробувала все,результату,на жаль,не було.

    Можливо дійсно у мене вузький таз, а дитинка народилась 3650,якби вага дитинки була меншою,можливо і процес пішов би інакше. Цього ніхто не знає, тому і рулетка, бо на початку пологів невідомо, як вони підуть далі.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Насправді рулетка зовсім не тому, що "ніхто не знає, як підуть пологи".
    Є лікарі, є стрес, є брак спокою та заспокоювання. Рулетка - то сама лікарня, а не пологи.
    Ви ж самі написали, що
    Відчуття тривоги не сприяє пологам, на жаль.
    Вам уже нічого не змінити, але оті огляди лікарів дуже погано впливають. Добре, що є жінки, які можуть від того абстрагуватися, а є такі, що не можуть. Я он теж завжди відчуваю, чи людина коло мене спокійна чи ні. І не можу від того внутрішньо відокремитися.
    От моя акушерка почала хвилюватися, то я тому й погодилася лягти, а якби вона не почала бути неспокійною (і того видно не було, я просто відчула, що щось її мучить у всьому процесі), я би ще собі далі робила так, як робила.
     
  5. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    я не знаю, що допомогло, але дитина таки народилась :)
    окситоцин вводили під загальним приводом - слабка родова діяльність.
     
  6. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    можливо,Ви маєте рацію
    не кожній жінці вдається себе заспокоїти і настроїти,особливо якщо навколо стільки персоналу (я лікарська дитина,тому було стільки "уваги", хотіли якнайкраще, а виявилось навпаки)
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    я стараюсь формулювати інакше. Рулетка починається з моменту першого втручання в процес.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    води можуть підтікати під час частих походів у туалет. У моєї сусідки по патології так і було- ми цілий день жартували з того, що вона з туалету практично не вилазить- кожні півгодини бігає "по маленькому". При цьому- цілий день піднивав животик, але не сильно. Коли о 9 вечора у неї вже не на жарт перейми почалися з інтервалістю у 3 хвилини і вона підійшла до чергового лікаря, перше питання, яке він задав їй при огляді: "коли у вас відійшли води?". Дівчина була здивована цим питанням, бо реально цього не бачила- просто ну дуже часто протягом дня бігала в туалет.
    п.с. голівка дитинки у неї була вставлена і зафіксована ще за 5 днів до пологів. відкриття на час поступлення - 3 пальці, але шийка не згладжена, пологова діяльність відсутня- нас разом в патологію в один час оформляли.
     
  9. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Прочитала розповідь Haidee... Переважно розповіді в цій темі читати мені дається важко. Читала як народжувала з Вами. Нелегкі були мені пологи. Добре, що хоч сестру більше "пронесло". Я своїм подругам при нагоді також намагаюся донести реальність того "чим пізніше - тим безпечніше" і "чим швидше змиєшся звіддти, тим краще". Найменше внімають першородящі))) Страшно))
    Менше знають-спокійніше сплять ;) ПДП й так відносна штука, я говорю приблизну дату, коли дитина точно буде в мене на руках - і все. Тому обидва рази в мене нею була п'ятниця 43-го тижня)))
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Мені аж істерично сміятися хочеться (не через те, що ви написали, в жодному разі), бо в мене якраз хлюпнуло, хлинуло, і в туалет я якраз перед тим сходила, а приїхала в пологовий - і міхур цілий:girl_crazy: Потім бачилася з лікаркою пару разів і постійно її діставала питанням, що ж це було, але відповіді ми не знайшли. А може хтось знає?

    Казала потім лікарка, що мої пологи були дуже важкі для неї. Для мене вони були важкі психологічно, бо тиск був з кожного кінця. Фізично, я би справилася краще, якби не погнала в пологовий відразу. Мені строго наказали з другою дитиною приїхати так, щоб через 15 хвилин народити і ні секундою раніше))) До речі, моя сестра дуже дрібна, має 42 кілограми і 158 см росту, і таз не з широких. Дитина в неї була крупніша за мою, хоч і майже стандартна 3300 гр і 51 см. То я до того, що лікарі часто комплекцією мами лякають.
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    буває, що міхур тріскає не під голівкою дитини, а десь вище, збоку, лікар цього побачити при огляді не може, тому думає, що міхур цілий. А так як води постійно оновлюються, то якась їх кількість весь час там є. Тому може бути хибне враження, що "води цілі".
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Міхур міг бути надірваний не при виході, а десь там, і лікарі банально не побачили. Вони ж так не проколюють.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Я теж про таке думала, лікарка щось скептично поставилася до тої версії. Але якщо таки так, то було щастя, бо від того хлюпу до народження малої пройшло 28 годин. В пологових стільки часу не дають. Ну і плюс те, що голівка зранку була ще не зафіксована, теж наводить на думку, що текти могло звідки хоч.
     
  14. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    От мені цікаво як лікарка бачить чи міхур цілий, в мене хлюпнуло так як ти кажеш, правда в сумі не дуже багато вод було, десь стакан напевно, але коли приїхала до Литвинчук, вона не бачила чи міхур лопнув, як потім виявилося під час родів,це були тільки передні води.
     
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Моя вага на час першого візиту до лікаря вагітною була 41 кг ріст 154 см, дитина народилась 3420 плюс велика голівка і ішов ручкою біля голівки, саме тому я порвалась, так сказали мені лікарі. А так, незважаючи на те, що у Львові мені всі казали що таз "не з широких" як ви написали. Та і я сама так думала, черговий лікар сказав, що дитина пройде легко.

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

    Хм, от я вже підзабула, але наскільки читала, то дитина голівкою розділяє води на передні і задні. Тобто якщо голівка не вставилась, то поняття передні і задні води не буде?
    І ще мені згадалось про мої пологи, коли я вже хвилин десять як тужилась, і лікарка спішила і пробувала витискати дитину, то інша чергова прийшла, бо вже була її година, то сказала що голівка ще високо, і що якщо я можу передихувати потуги, то передихувати, щоб берегти сили. А коли мені води пробили, декількома годинами раніше, то вийшло багато одразу, тобто тоді голівка ще не була зафіксована. Це якщо дитина голівкою ділить води, і моє попереднє твердження вірне. З того всього випливає, що якщо голівка ще не вставилась, а жінці пробивають води, то є великий ризик випадіння пуповини... Чи то я перемудрувала?
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    По ідеї, саме так і виходить, бо моя акушерка дуже настрашилася, коли води відійшли, а голівка ще не вставилася. І саме через ті два фактори не дозволила мені більше бути у ванні, а витягла "на сушу".
     
  17. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Але сам не визначиш чи вставилась чи ні?Тобто якщо відійшли води, то дуже довго вдома краще не бути, на всяк випадок?
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Якщо йдете до лікарні, то так. Хоч в кожного свій відрізок коли йти а коли ще чекати. В мене підтікали з сьомої ранку але в лікарню не пішла аж до 4 по-полудню. Ну і стимулювати почали в 7-ій вечора. А вона так і не вставилась, чи вставилась... не знаю. Застряла одним словом, і матка не відкрилась. Думаю, що це отруєння хімічними/технічними/димовими випарами на початку вагітності повпливало. Люди потому від тих випарів на рака повмирали, а в мене тіко родової діяльності не було. То Він таки мною опікувався завжди.
    А з малим хлюпнуло і залило сплячого мужа в 12-тій вночі, а в лікарню ми пішли вже над ранок. Але в мене малий був в позиції вже цілий тиждень до того як відійшли води.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    а ще буває багатошаровий міхур, і між шарами у "кишені" 100-150 мл водички.
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи

    Христос Хрестився! Прочитала свіженьку розповідь. І ніяк не можу зрозуміти. Talibamina, якого... милого лікар сказав пити касторку, якщо організм ще навіть не готувався до пологів і для чого Ви її пили? Ще пишете, що так просили доню почекати до ранку, за лікаря хвилювалися, щоб поспав. А він... Причина КР- стимуляція пологів тією касторкою. Тому і дальше в пологах все так сталося. Дитинка реально мала ще кілька днів в животику посидіти, а організм підготуватися. Імена таких лікарів в темку "забилам би" треба великими літерами вписувати. За шо він так над Вами і дитинкою познущався?
     
Статус теми:
Закрита.