Обігрівачі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 1 Жовтень 2010.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    Підвісні ніколи не купувала, але бачила в магазинах побутової техніки, але лише один раз.....
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обігрівачі

    Розтулкуйте хтось чи то є якась різниця?
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    похолодало в квартирі)
    дівчата що найкраще вибрати для обігріву, конвектор, тепловентилятор чи старий добрий масляний (він по ходу різновид конвекторних)
    останній хоч кажуть що не сушить повітря. мені серівно з ним вологість була низька
     
  4. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    Повітря сушать всі обігрівачі.
    І центральне опалення теж.
    Тепловентилятор нам не пішов, шумно, постійно те повітря ганяє. Тільки вимикаєш-зразу холодно.
    Ми придивляємось до масляних. Але вибір в магазинах невелекий або Saturn (і іже з ним-такі що здається візьмеш до рук і та конструкція розвалиться), або Delonghi‎, які коштують більше 1000 грн. Маєм дилему)
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    мені на роботі спрезентували Сатурн масляний, вже от буде його шоста зима, задоволена на всі 100%, жодних поломок за той час ( за 5 років), несправностей і т.д.
     
  6. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Обігрівачі

    ми замовляли через інтернет , відпрацював цілу зиму, день в день, і нічого не розвалилось, а от скарлет купували в наших магазинах то носили 2 раз на обмін бо течуть , масло на підлозі ( тому протестуйте собі десь на клійонці щоб не спортити коврик), а на третій раз попросили повернути гроші , бо барахло ...не працювало.
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    маємо теж з бюджетних моделей, масляний обігрівач називається TESY, чи то чеський, чи болгарський, чи венгр - коробка в кладовці зашпарована, не вийму
    купували у фокстроті під акцію, калатає вже добрих 4 роки = супер !
    а знайомі мали і делонжі і ще там якийсь крутий - на одну зиму, правда вони на них лахи сушили зимою, а то заборонено
     
  8. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    ага похолодало, теж шукаю масляний, а в інтернеті майже нічого немає, всі моделі продані. Де шукати?
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    та в любому супермаркеті побутової техніки, інтернет магазинах теж навалом

    а хтось мав електричні конвектори??? що скажете.. масляні десь є по родичах, заберем, новий точно не хочеться купляти
    але не можу сказати що була ними задоволена, хоча є хороші моделі
    хочеться спробувати щось інше, дійсно конвектори швидше нагрівають повітря? дуже сушать?
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Обігрівачі

    Нашому теж буде 6-та зима, правда вмикаємо його хоча й щороку, але не дуже часто. У нас простий масляний Elenberg, куплений колись на всяк випадок, по суті так і використовуєься коли раптом холодно а опалення ще немає.
    І ще я помітила що наприклад цим масляним мені більше подобається нагрівати приміщення ніж вмикати кондюк на обігрів. Але я впринципі дмухалок не люблю.
     
  11. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Можна поцікавитися, чи Ви купили тоді конвектор? Якщо так - то чи задоволені ним? Бо я також читала, що електричні конвектори кращі ніж масляні радіатори, бо і нагрівають кімнату сильніше, і економніші. Але хотілося б почути відгуки тих, хто переконався в цьому на власному досвіді.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Від них просто неможливо дихати. Сушать повітря ДУЖЕ. Масляні кращі, хоча і дорожчі.
    Конвектори мають своє застосування - ми віддали в село, де куток хати мокріє. За півдня періодичної роботи кутон з чорного перетворився в світло-сірий.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А як на рахунок споживання електроенергії? Який обігрівач економніший?
    На рахунок того, що конвектор сушить повітря - обігрівач планується в приміщення, де дуже сиро, так що це буде навпаки плюсом.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щодо ефективності - не скажу. Якщо там сиро, то беріть вентилятор той, бо він значно дешевший. Єдине - гуде сильно. Можливо, завдяки розганянню повітря здається, що він швидше гріє. Але масляні теж є з вентиляторами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я не знаю, якщо може дує в ту сторону, де сиро, то може і буде толк.
    в нас кімната північна була, обвівалася вітрами-дощами зі всіх сторін, там навіть при включеному опаленні ходив в 2 светрах, бо 20 на градуснику відчувалося к 17. то ми після тепловентилятора взяли електричний конвектор, то хоч не мерзли! по споживанні електрики - що тепловентилтор, а толку більше - він програмується на досгненн температури, ми його фактично не виключали хіба як в 12 ночі. нашу кімнату в 15 метрів прогрівав досить швидко.
     
    • Корисно Корисно x 1