Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В такому випадку я б брала краще дорожчу газову ніж дешевшу індукційну. А з часом, як буде фінансова можливість і залишиться бажання, можна продати газову і купити індукцію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    Я 7 років користувалася індукцією (після газу), потім 6 місяців газовою знов, в кінцевому результаті обрізали газ на кухні і встановили індукційну. Витирання мені аж так не допікало, зате час готування на газі доводив до сказу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Буду таки брати індукційну поверхню, правда не нову, а б/у з Європи (не хочу купувати дорогу поверхню бо можливо вона мені не підійде і я поміняю на газову), то ж є питання - які функції є важливі, а без яких можна обійтись (турборежим, таймер, booster, обєднання зон, захист від дітей, розпізнавання посуду)?
     
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Я користуюся наразі простою склокерамікою. Так от легке витирання - це моя любов -швидко протер і чистота, ну і нема відкритого вогню - це теж плюс
    Перно якби мала індукцію. то взагалі закохалася б в неї :)
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а як на індукційній бути у випадках, коли щось збігло? швидко все знімати з плити і витирати. бо пригорить чи можна доготувати, а вже потім мити? І ще - чи не ковзають баняки по тій поверхні? бо воно якось так гладенько виглядає, а я звикла до решітки на газовій плиті, по ній так дуже нічо не їздить, але в нас на новому місці газ не намічається, чоловік вже хоче тільки індукційну, ну а "експлуатувати" її тож таки мені ))
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чи можливо на індукційних займатись сироварінням? Є можливість "зловити" температуру 30-45 градусів?)
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    на водяній бані можна зловити ту темп, яку вам треба, то не в плиті справа
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Баян Баян x 1
  9. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дівчата, тре порада. Користуюся своєю склокерамікою 5 років. ЗявЗ'явил плямки напівпрозорі від розлитих компотів солодких ... Чим то можна відтерти. Абразивного певно не можна. Завжди користувалися Cif, скребок маю, але то такі плями плівочні, скребок їх не стирає
     
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Дайте пораду! Дивлюся на варильну газову поверхню з гартованого скла від Ікеа. Чи хтось такими користувався і які у вас враження? Дякую:girl_smile:
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Індукційна плита (маленька, переносна на 1 комфорку).
    З режимами якось розберуся, може, але маю питання:
    1. Вона завжди нагрівається-виключається (помітно що вода кипить хвилями - то сильніше, то слабше)? Чи то якийсь такий режим обрала?
    2. Що робити якщо википів, наприклад суп? Одразу знімати, витирати насухо?
    3. Чим її взагалі треба мити? Спец засоби якісь чи щось звичайне підійде?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    З тих, що я користувалася переносних, так, вона гріє хвилями, якщо вибрано невелика температура і велика потужність.

    Я зразу знімаю, виключаю і звичайною шматкою витираю , для глянцу мікрофіброю. Ніякого спецзасобу не брала.
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    Можна спокійно без спецзасобів, головне гарно змити зразу і протерти мікрофіброю. Якщо википіло, одразу знімайте, та й здебільшого там безпека спрацьовує, вона вимикається сама.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А яких виробників посуду для індукціі порадите? Так щоб один раз взяти і на довго.
    Ще тут затегаю @VERO може шось підкаже


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В нас IKEA 360

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Retaret Що саме Вас цікавить? Каструлі, сковорідки? Можна в ПП.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Десь на осінь почну жити з індукційною плитою і під неї немаю поки ще нічого . А треба буде все - і каструлі, і сковорідки, і якісь сотейники (зараз дітям варю деколи трошки каші в малому емальованому горнятку - то треба шось таке ж маломірне теж взяти).
    Чи є сенс брати якісь великі набори чи краще поштучно собі купити чого скільки треба? Які виробники є добрі? Маю трошки часу, хочу розібратися і вибрати.
    Чи бувають до індукційних плит якісь підставки-перехідники, щоб юзати старі каструлі чи таке не варто робити?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Retaret до індукційних плит підходять і емальовані кастрюлі, можна перевірити чи липне до дна посуди магніт, якщо так то підходить для індукції. Ми теж скоро перейдемо на індукційну плиту то коли ми її пробували -ставили 2 кастрюлі з нержавійки і 2 емальовані яким вже понад 10 років то гріли воду всі, правда в емальованих вона грілась довше, можливо тому що дно не дуже рівне
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, не знала такого.
    А можна якось і зіпсувати ту плиту неправильною каструлею?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    не думаю, в мене знайома користується такою більше 3-х років, то каже що підходять всі її кастрюлі крім алюмінієвих