Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    просто не почне нагріватися, бо не виконано всіх умов (посуд з магнітними властивостями)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Подіться досвідом, хто користується комбінованими поверхнями газ/електрика. Більше схиляюся в сторону газової поверхні, але хотілося б мати ще запасний варіант, хоча б одну комфорку на електрику. Які недоліки таких поверхонь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Vyshenjka, я ще не користуюсь, але купила доміно. Дві окремі поверхні по дві комфорки. В потрібному мені виконанні суцільної я не знайшла. Плюсом доміно є те, що в разі поломки, не потрібно ремонтувати все, а лише одну частину поверхні. Мінусом може бути різна товщина доміношок, в залежності від виробника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @raspberry , якого виробника ви обрали?
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мені привезли з Німеччини Interline. Одна доміношка газова, друга - індукційна. Обидві чорні на склі. Але газова вища за індукційну. Тому я зробила між ними проміжок десь в 5 см. Бо в стик було не гарно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Вибираю варильну поверхню, зупинилася на електролюкс, є модель така ROZETKA | Варильна поверхня газова ELECTROLUX GPE363MX. Ціна, купити Варильна поверхня газова ELECTROLUX GPE363MX в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові. Варильна поверхня газова ELECTROLUX GPE363MX: огляд, опис, продаж, яка йде комплектом до цієї духовки ROZETKA | Духова шафа електрична ELECTROLUX EOB 93434 AX. Ціна, купити Духова шафа електрична ELECTROLUX EOB 93434 AX в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові. Духова шафа електрична ELECTROLUX EOB 93434 AX: огляд, опис, продаж і ціна виходить хороша , духовку хочу брати цю, тому почала читати відгуки за варильну, але вони не дуже позитивні, основний недолік, те, що дуже видно розводи і царапається,
    знайшла ще таку ROZETKA | Варильна поверхня газова ELECTROLUX GME363LW. Ціна, купити Варильна поверхня газова ELECTROLUX GME363LW в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові. Варильна поверхня газова ELECTROLUX GME363LW: огляд, опис, продаж, але точно не знаю чи підійде по розмірах до духовки (буду виясняти у магазині), відгуків взагалі мало, але по розміщенню комфорок мені більше підходить,
    може хтось має такі моделі, або інші електролюкс і може реально написати чи дійсно такі важкі в догляді
    дякую.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @mokhnatska lesia, в мене така https://comfy.ua/ua/varochnaja-panel-gazovaja-electrolux-egg-96342-nx.html#galleryPopup вже 2 роки. До того була емальована поверхня. Чиститься десь так само, але на нержавійці розводи лишаються. Треба насухо напуцувати, щоб не було. Є затерті темні плями в місцях, де найчастіше миється. Трохи постирались написи на панелі. Запалюється не з першого разу. Треба потримати трохи ручку, а тоді відпускати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю емальовану варочну електролюкс, духовка нержавійка. Працює без нарікань, мити легше ніж нержавійку, бо до того мала теж електролюкс.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Чи існують суцільні одним агрегатом індукційна плита та електрична духовка? Бо наразі побачила в інеті в Україні тільки від Гореніє, і ціна така собі... Чи вже не заморочуватись і купляти по окремо? :)
     
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    їх справді дуже-дуже мало, тому мабуть дійсно краще
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Баян Баян x 1
  11. Ziben

    Ziben :)

    Підкажіть, чи користуєтесь Ви вже своєю плиткою 2в1? Якщо так, то які враження? Хочу перестрахуватись і придбати таку поверхню
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В моєї мами Hansa така.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Користуюсь. В нас слабеньке дачне світло, тому індукцію використовую рідко, коли мені замало двох газових. Постійно готую на балонному газі. Єдиний мінус - закопчується дно посуду, але загалом дуже зручно і балона на довго вистачає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    І
    І добре зробили. Не знаю, чи Вам зручно духовку мати внизу, я вже 2-гу кухню маю з духовкою на рівні стільниці, то мені зручніше. У випадку "суцільного" агрегата варіантів немає.
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я над цим думала... Але бажання мати більшу площу стільниці перемогло :)
    В нас П-подібна кухня, по суті тільки для приготування їжі і мені потрібно більше місця для маневрів :). Була б одна стінка довша... Хоча, коли ми жили в Сумах, була духовка на рівні стільниці. Особливих симпатій в мене не було :girl_in_dreams:
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Ziben, щодо самих поверхонь: в газовій до роботи претензій нема. Є п‘єзо, газ-контроль, ручки сильно не нагріваються якщо великі баняки ставити. Мінуси, як і у всіх варильних поверхонь такого плану, коли ручки спереду: два великих баняки одночасно ставити не зручно, не поміщаються. Ще один мінус для мене - не суцільні решітки. Тобто турку на каву не поставиш, замала. Треба окремо підставку докупляти. І обидві комфорки великі. Передня стандартна, задня подвійна. Тобто, щоб поставити щось тушити на мінімальний вогонь потрібно дуже постаратись знайти межу між мінімумом і щоб не затух газ. Але ці всі проблеми компенсовує індукційна. Я на ній і турку ставлю, і тушу на мінімальній потужності, і два великі баняки там одночасно поміщаються. Ще б у мене світло нормальне було, взагалі б краса була, а так, то мушу викручуватись:wacko: Щодо індукційної - порівнюю з Бошем, який колись мала на зйомній квартирі. Так от, на Боші вода закипала швидше, гуділа тихіше. На ній пише induction, але сама поверхня чомусь нагрівається, а мала б залишатись холодною, адже принцип індукції - передача тепла безпосередньо на дно посуду. То ж не знаю чи радити, бо я вже звикла і мені ок. Але спочатку було незвично.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    В
    Мене такого плану, не злітає нічого. Думала, що мити буде зручно: не всю решітку знімати, а лише там, де забруднилось, але в мене чорна скляна поверхня, то через три дні порохи вже потрібно витирати всюди.
    Мої павуки квадратні (ті решітки), в коліжанку круглі - також зручно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую!
    В нас біла скляна варильна поверхня планується. Порохи то таке. Мене більше турбував питання «з‘їжджання» посуду з тих павучків.