Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    у мене чорне шкло - абсолютно практично і надзвичайно просто в догляді. Після нержавійки - для мене просто рай) Ну, я не є по натурі педантом і де там яка крапочка чи пилиника не розглядаю та і часу таким перейматися не маю) Мені прибирання 1-2 рази на тиждень достатньо. Два рази пшикнула, два рази протерла губкою, потім сухим рушником - блищить, як нова!
     
  2. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Дівчата,що купити для чищення варочної поверхні)шклокераміка)?
    Що краще миє? Чула,що має бути з силіконом
    Дякую
     
  3. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    А якої фірми, якщо не секрет? Бо ми вагаємося між WHIRLPOOL AKT 424 NB і SAMSUNG GN642FFGD. WHIRLPOOL мені більше подобається, але пишуть, що важко її мити. А у відгуках про SAMSUNG пишуть, що легко миється. Чи це від фірми не залежить?
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    В мене WHIRLPOOL AKT, а в сестри чоловіка SAMSUNG. Ставили майже одночасно, але моя виглядає гірше. Десь від банячка відбився край поверхні, від пригорілого лишаються сліди, котрі вже не відмиваються (певно поверхня пориста і бруд йде в середину), доглядаю спец. засобами, але вигляд вона втратила за 1,5 роки користування. Але сестра живе одна і , наскільки я знаю, то готує дуже мало, а подекуди і не вдома харчується. На жаль, вибору в мене не було, бо газ не проведений. Ящо маєте можливість газової, то беріть і не морочте собі голову - кераміку важко відмивати. Особливо після жарки чогось і одночасному використанні інших камфорок. сь бризне і пригорить на іншому краї поверхні. З плюсів - стильно виглядає, швидко гріється, легко вибрати потрібну температуру. А, ще згадала, коли щось збігає а інші камфорки зайняті, то треба бігати з гарячим по кухні і шукати місце, де то поставити. Охолоджується поверхня дуже довго.
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    У нас варочна поверхня Самсунг, ось така. Правду пишуть, легко миється.

    [​IMG]

    Я використовую молочко для чищення ф. Frosch. Файно чистить.
    [​IMG]
     
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    А довго вона у Вас? Після миття розводів від води не залишається?
     
  7. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    а мені супер відмивати мою електричну склокераміку електролюкс, поверхня гладка, не треба кожен раз знімати/чистити решітки/камфорки, ні в які впадинки не нагорає жир. мию простим фейрі, коли вже так щось там сильно пригорить, то содою. пробувала спецзасоби, але виявились малопомічні. коли нічого не готується на плиті, можна використовувати просто, як стіл. за трохи більше, ніж рік має той самий вигляд.
    так ,поверхня вистигає трохи довше, ніж під газом, але то вже специфіка і я нікуди не спішу, хай собі вистигає.
    а взагалі є ще таке щастя, як індукція - то там взагалі нема ніяких проблем ні з нагріванням/вистиганням ні з пригоранням.
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Певно, виробник має значення..
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    купили собі варочну поверхню KAISER KCG 6976 GBE Turbo... користуюсь лише тиждень. але вона фантастично гарна :) поки ще не мила, але маю надію, що вона мене не розчарує. отака єдиний мінус - купували онлайн, тому не побачила того, що на найменшій камфорці решітки розташовані надто широко, але наразі це єдиний мінус
     
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Якщо б зараз стояла перед вибором варочної панелі - обрала б індукційну. Користувалась на відпочинку, і мені дуже сподобалось готувати на ній.
    А крім того, догляд за нею спрощується через те, що нема тих граток, які є над кожною газовою поверхнею!
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    маємо на старій квартирі Whirpool, а на новій - самсунг, обидві чорні скляні. На вірпулі, як на мене більше розводів лишається, її треба засобом для вікон вкінці протирати, а от самсунг (ніколи не любила цю контору) вигляд має кращий, разок пройшовся ганчіркою і чистота. Якби моя воля, я б всю техніку сіменс або бош брала.
     
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Маю хотпоінт арістон таку в кашку. Супер, можна мити раз на пару днів.
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    ну, кхм, як вам сказати, місяць пройшов практично, мила вже двічі, але розводи справді трошки залишаються.
     
  14. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    я також подумую над такою, хоча кажуть вона на здоровя не дуже. І оскільки нагрівається швидко, то напевно бере багато електрики. Хтось слідкував як із цим? Бо якщо підігріти каву зранку і ввечері то може і не має значення, а якщо готувати три-чотири рази на день, то це суттєвий мінус.
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    ну я щось не уявляю як в реалі прослідкувати скільки електрики бере плита...Але в технічних характеристиках до плит можна глянути "потребляемую мощность"(незнаю як укр. сказати) і наскільки пригадую при купівлі плити дивились, то інд. бере трішки більше,але не суттєво. Але треба враховувати, що і час готування значно швидчий на індукції( перевіряла,чайник на 2 л в два рази швидче закипів ніж електричний того ж об"єму)
    А стсовно шкоди для здоров"я- маєте конкретні дані?
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Хто має відгуки про варильні поверхні хотпоінт-арістон?
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    у мене така вже 5,5 років - нержавійка + чавунні решітки - я дуже задоволена
    [​IMG]
     
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    І в мене ось така
    [​IMG]
    Вибирала чесно кажучи через колір. досить зручна. вже три роки в мене. зодоволена.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    о,я якраз таку тільки в кольорі слонової кістки вибрала.Мене цікавить чи ті решітки добре відмиваються?


    питаюсь про фірму, а сама вже і забула, в мене ж точно така була на старій квартирі:) Вже 8 рік не користуються і жлдних поломок
     
  20. ASTERISK

    ASTERISK New Member

    Відповідь: Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

    Дівчата хочу купити варочну панель, придивалась собі комбіновану (4газових та 1 електрична) Hotpoint Ariston PH 941MSTV GH/HA, можливо хтось користується поділіться відгуками