Обираємо варочну панель. Досвід, поради.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 16 Жовтень 2011.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене, на щастя, розміщення ромбіком - то найближча до того кутника - якраз найменша камфорка, то не крутить. Й не здогадувалася, що з іншим розміщенням може бути така халепа.
    До слова - в мене поверхня з нержавійки, чавунні решітки, дуже задоволена, й мамі теж з нержавійки купили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    в мене чорна. я не задоволена. в мами з нержавійки. теж неідеально чисто. а от раніше я б ніколи білу не хтіла, а тепер би повернулась до класики
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А чому? То ж така красота - витер легенько спец.засобом й знову все блищить. З білим/чорним так не пошуруєш, та й на чорному порохи дуже видно. А тут - в мене й молоко мільйон раз збігало, й чого тільки не було. Вже 7 років її юзаю, й гарно виглядає.
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну може з білим ви і праві. Бо остання біля плита в мене була років 15 тому. Але виходить, що я своєю чорною незадоволена, маминою з нержавійки незадоволена.

    А які варіанти електроплит? Бо мені треба на дачу, а там газу немає
     
  5. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    придбали але не користувались ще :girl_yes:,бо кухня в процесі доробляння ще. До того, що там буде видно сліди від пальців-залишків їжі я готова, буду мити по можливості. А що ще з нею може статись навіть не знаю...
    Я взагалі не розумію за що так ціни луплять за ті газові поверхні, основне мені було газ-контроль і чавунна решітка, а чим ще відрізняються дорогі від дешевших поняття не маю, можливо самою товщиною нержавійки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    В мене нержавійка bosch. Всім задоволена,крім самого факту що це нержавійка) Якби шукала зараз,то дивилась би за білою емаллю або індукцією. Я не лінива,але коли багато готуєш,то реально не так просто ту нержавійку відмити.. А як шось підсмажити і каплі жиру не витерти одразу,то до кінця тижня просто караул:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    тобто? варочну зі звичайним розміщенням ручок встановити так, щоб ручки були збоку? техніка безпеки таке дозволяє?
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    в нас також почав трохи скручується той кутник, але свекри вирішили цю проблему тим, що поставили під ту стіну бритванку, та що в духовці в комплекті йде (та що запихається з низькими краями). Виглядає воно не дуже красиво, але проблему вирішило і за 8 років таки не міняли його :)
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ну, наприклад панель має розміщення ручок внизу, а ви її просто повертаєте на 45градусів і ручки стають збоку. Деякі панелі це дозволяють. Міняється просто розміщення конфорок і відповідно ручок.
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Плюс мільйон.
    В нас Електролюкс. Пошкодувала вже сто разів за 2 місяці, що піддалась на вмовляння чоловіка і відмовилась від скляної.
    Ага. А якщо трішки сильніше тернути звичайною губкою, то лишається затертий слід, який з часом, швидше за все, перетвориться у подряпину.
    Десь раніше питала поради щодо миючого засобу, бо не могла підібрати (лишалися розводи і сліди, мус було добре терти мікрофіброю і те не завжди допомагало).
    Купила в Польщі якийсь засіб (назви не пам"ятаю) - порадив знайомий, який торгує польською хімією. На разі це найкраще, що я пробувала - дуже економний, не залишає розводів, і на засохлі плями (типу затверділого яєчного кляру) достатньо просто нанести і почекати кілька хвилин, після чого гарно змивається.
    Підсумок - нікому не раджу поверхні з нержавійки (хіба, якщо ті дорожчі мають кращу якість).
    І ще одне наболіле - перестав працювати електропідпал на комфорці, якою користувалася найчастіше :girl_devil:(плитою користуюся 2 місяці).
    Може бути, що ми його намочили, і коли він добре висохне, все буде ок?
    Муж вичитав в неті 2 ймовірні причини - забрудненість , або погано заізольовані контакти.
    Для усунення (чи виявлення) другого потрібно лізти всередину, а нам для цього тре чи не півкухні розбирати. :girl_cray:
     
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    хотілося б знати які:girl_in_dreams: мені така опція не зустрічалася... Сама ідея досить приваблива))) проте якби все було так просто, для чого тоді моделі з боковим управлінням
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    А ми алюмінієвий поставили, ніц вже не крутить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    А в мене якраз склалась протилежна думка - зі всіх панелей все-таки класична сіра нержавійка менше брудниться і легше миється, ще жодної подряпини. При чому користуюсь такою і в себе, і в родичів часто. Купували давно, можливо якість тоді була кращою (Hotpoint-Ariston).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене теж ця марка - вже 7 рік - дуже задоволена! Легко миється, ніяких плям-розводів нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    а може в пп якось чи знимку того чудо-засобу вишлете, чи назву глянете?
    я купила в нас спец.засіб для нержавійок,але не можу сказати шоб аж капець він який класний:girl_in_dreams:
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Можливо хтось має поверхню Ventolux? Які враження?
    Мені подобається, що модель, яку я вибрала біла скляна, ручки з правого боку, турбокомфорка зліва, є автозапал і газконтроль, помірна ціна. Недоліків явних не бачу, але то переважно вже при експлуатації вилазить. Може мені щось підкажете?

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Щось я конкретно провтикала цей допис :girl_blush2:
    Сподіваюсь, що мене не забанять за назву засобу на загал, я ж його не продаю, і в наших магазинах він мені не потрапляв на очі (але я спеціально не шукала - думаю, пляшки вистачить надовго, він економічний). Навіть в неті фотки не знайшла (не дуже пильно шукала, та все ж).
    Засіб називається Cler.
    Логотип такий, як на фото цього засобу.[​IMG]
    Не сприйміть за рекламу, просто на собі знаю, чого коштує до блиску відмити поверхню з нержавійки, хочеться допомогти дівчатам.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата таке питання- в когось є поверхні доміношки? - з двома комфорками. в нас кухня маленька. і якщо ставити стандартну варочну панель шириною 60. робочої поверхні лишається 60 см.. мені малувато. я шось не пригадую, щоб готувала одночасно на чотирьох. я навіть на трьох не готую..там переважно стоїть сковорідка. бо нема куди ховати.. маю мультиварку. і термопот для кав-чаю..
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2015
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    дівчата, а хтось має індукційну плитку ( чи то панель варочну), мо є якісь відгуки користування?