Обмін АТС №2 - Весна

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Liliyah Romanova, 17 Лютий 2012.

  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Маріясю, Юлю (хробак) та Оленко (білочка) сьогодні надіслала, нарешті, Вам свої атс-очки. Тож виглядайте, скоро й у Вас має бути моя "Мелодія весни".
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А я сьогодні отримала АТСочки від чотирьох форумлянок. Маю від Мар’ясі, Донати, Цокотушки і Хробачка. Таке суперові!!!

    Мо мені хтось дасть копняка і я накінець свої повисилаю??? Але можна я одним листом, а ви вже там розберіть між собою. Вишлю певно до Мар’ясі, а може до Хробачка. Щось я така повільна з тим висиланням, що жахи!!!
     
  3. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Отримала АТС-ку від Велани:girl_claping: Дуже дякую за метелики. Я їх розклала на столі, а малий як побачив, то так біг до столу, ставав бідака на пальчики хотів стягнути собі хоч одного))
     
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    мою можна теж до Львова, якщо до Мар"ясі то від неї заберу, якщо до hrobak - то попрошу Мар"ясю забрати :)

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:35 ----------

    аааа, класно! дійшла! :connie_pull-pigtail значить і інші мають вже отримати!
    мій теж має своїх, грається ними, розкладає, дайте малому трішки - я вам ще надіроколю ;)
     
  5. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А я сьогодні поштою отримала дуже гарну АТС в весняному конвертику від Nata, ще й з презентиком, Наталя дуже дякую :kiss: Фото трошки пізніше виставлю.
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Ой, дуже тішуся :) Бо вже хотіла питати чи мої АТС не приходять, відправила ще минулого вівторка. Ото пошта працює :)
     
  7. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    пошта - працює! отримала безмежно чарівну АТС від Велани! фото зроблю вже завтра, бо шкода вечірнім світлом ту красу псувати)
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    а моя не працює :girl_emo: Нині тричі заглядала, а ніц :sad:
    Але я щаслива, бо всі мої атсочки вже у власниць! Можна гордо виставляти цілу серію!
     
  9. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    о, точно! :)
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А закордонних адресаток не чекаєте?
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    закордонна адресатка написала, що вже отримала :)
     
  12. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    моя теж не дуже працює, але то в мене таке відділення черепаше.
    а в якій темі цілі серії виставляються? Мої теж вже всі у власниць.
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Все, моя пошта гарно попрацювала і тепер я маю ще дві АТСки від Цокотушки і від Оксанки. Вони дуже класні! АТС дуже гарна і дуже "моя" - чисто під мій нинішній настрій, про акуратність роботи мовчу - і так всі все знають :kiss:Кумцю, дякую ще за метеликів! А від АТСки Цокотушки я взагалі в глибокому шоці - талановита людина талановита у всьому (признаюсь чесно, я відкривала в трамваї конверти, не знаю що люди подумали, але я пів дороги її гладила :girl_blush2:!. От за що люблю скрап, так це за неймовірні тактильні відчуття, які він дарує!)
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Мені прийшла АТС від Велани і ще з конверта багато метеликів випурхнуло, такий настрій весняний став. АТСка виконана бездоганно, така ніжна.
    Фото виставлю
     
  15. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    А я сьогодні ще одну АТС отримала, від Holly, така гарна весняно-мелодійна:girl_in_love:. Вже маю 6 малесеньких красот:girl_claping:.
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    ну нічого собі, швидко пошта спрацювала. Я відправляла в понеділок після обіду.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Я вже отримала свої АТС!! :girl_bye::girl_bye: Такі гарненькі всі! :girl_claping::girl_claping: ДУЖЕ дякую!!!
    І дякую Хомочці та Лесі за доповнення до АТС-ок... Такі гарні стрічечки!
     
  18. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    я щось починаю хвилюватися. щось довго до Вишиванки АТС моя йде.
     
  19. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    моя теж ще не дійшла
     
  20. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін АТС №2 - Весна

    Взагалі Тетянки щось не видно((. Може вже й дійшли атс.