Обмін коробочками ( matchbox ) №1

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Мар'яся, 26 Травень 2012.

  1. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я вже вдома, , зустріч була класна! Прикро що я свою коробочку не отримала, але сюрприз в мене ще попереду)
    Всі дівчатка такі гарнюнькі, Хомка то взагалі наше сонечко, все зробить, всіх виручить - золота людина.
    Софія (Цокотушка) так гарно виглядає!
    Альбомчик Naturals взагалі шедевр! Дуже гарний! Надихнулась на свій)
    Еспозка такий мега-позитивчик, дуже гарна дівчина!
    І взагалі всі-всі дуже класні, я рада що нарешті почала знайомитись з нашими дівчатками! Було приємно з вами побачитись та познайомитись!
     
  2. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    І Я теж :) Але була дуже рада познайомитись зі всіма кого не знала і побачити вже знайомих рукодільниць :)))
    Дуже шкода, що малий почав вередувати, заснув таки по дорозі, тільки не на довго, але вже не капризує, бавиться з сестричкою, а я ще й зупку зварити встигла :)
    А ще маю купу АТСочок :)
     
  3. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я коробочку віддала зранку, а отримала ввечері ))). Красотєнь ))). Софія- Цокотуха просто чарівниця!!! Такий шедевр зробила :kiss:
    Коли то вже можна буде хвалитись коробочками? Для вихвалялок буде окрема тема? Чи сюди будемо кидати? І яка то має бути процедура з тими фото, той хто робив виставляє фото коробочки і одразу за ним отримувач виставляє фото вмісту коробочки? Чи одна людина виставляє і коробочку і вміст?
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Автор виставляє фото коробочки, а отримувач - вміст. Виставляйте поки тут, якщо що, то перенесемо.
     
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Може краще отримувач все разом нехай виставляє, бо заплутаємось, хтось вміст коробочки виставить, а самої коробочки нема! А так будє своєрідний звіт, хто вже отримав - звітує, прозвітував - плюсик! Як вам такий варіант?
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    О! То добра ідея. Бо я своє не сфотографувала.
     
  7. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Хоч я і запізнилася, але отримала таку красоту, ммм…Шикарну коробочку, купу атс-ок, підвіски з СП.
    Була рада побачити вже знайомих рукодільниць та познайомитися з новими. Нажаль, я не всіх запам»ятала хто є хто, але думаю, що це не остання наша зустріч. Фото коробочки виставлю на вихідних в суботу чи в неділю.
     
  8. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Дівчата, які ви молодці! Хоч і пропустила цей проект, але стільки позитиву отримала від ваших дописів!
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Дівчатка, фото отриманих коробочок виставляємо тут. І давайте, дійсно, нехай виставляє лише отримувач.
     
  10. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    підтримую. я хоч і встигла нафоткати багато перед тим як віддати, але так справді буде простіше :)
     
  11. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Фото буде завтра, але емоції мене настільки переповнюють, що як не напишу то вибухну.
    Здибалася нині з Тонею і вона передала мені коробочку від Алекс (я на місці Тоні б зникла з коробочкою, але Тоня порядна молодчинка).
    Ні... мені передали не коробочку. Бо слово "коробочка" якесь забанальне для отриманого мною шедевру. Витвір мистецтва. Краса неймовірна. Хоч бери чіпай шнурок і носи на шиї. Неймовірна краса.
    Дуже дуже дякую за таку коробочку. Ношуся з нею і не знаю куди її поставити щоб найвидніше було. Так хочу зазнимкувати але акумулятор знимкаря заряджається. Хвалитимусь певні вже завтра. Щаслива як слонь.
     
  12. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    а ми тепер до завтра мусимо мучитись :sad:
     
  13. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    і я напишу)))хотіла перша, але Сашко потягнув надвір)) Ви б бачили ту Адріасю))я думала що зара почне танцювати або людям буде показувати що в неї є))) ти в маршрутці до шофера не чіпалась?))) я відчула себе Миколаєм)))
     
  14. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Так приємно, що сподобалась коробочка ))), я теж від вашого допису тепер щаслива як слонь!
    Основку для брошки я покла в середену )))) такщо при бажанні є шанс зробити собі брошку :girl_crazy:
     
  15. opko

    opko Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Тепер і моя душа спокійна, коробочка у власниці - вручила особисто.
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Я теж отримала коробочку від Олі Holly, красу просто надзвичайну. Крутила весь вечір в руках, розкладала те добро, складала назад, аж нині наважилася висипати все і таки зробити знимок.
    Олю, щиро дякую. Вміст коробочки дуже мені знадобиться у роботах.
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    дівчата, а можна на наступний обмін долучитися, бо Ваші фотки так затягують?:)
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Треба!:girl_yes2:
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    ага ага!!! але то красуня:khomyak: ( і коробочка, і Орися). відразу після зустрічі ми з Сашком пішли до бабусі на роботу, то там всі так роздивлялись, казали що ювеліна робота. і всі дуже дивуються як ото ніби незнайомі люди роблять одне для одного такі подарунки)))
    Адріаська, моя коробочка ліпшіша:girl_blum:
     
  20. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Я отримала гарнющу коробочку від Наталюсі. Правда фото ніяк не виставлю, бо зараз у батьків. А свою коробочку завтра зраненька надішлю, а то чомусь ніяк до пошти не зайду)))