Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Тільки що зареєстрована моя сота листівочка! :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Зареєстрована 7 моя листівка, а я ще не отримала жодної :girl_cray: тільки заглядаю і заглядаю в ту скриньку...
     
  3. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    буквально на днях виникла ідея на посткроссингу зареєструватися:) але ще не встигла,тільки правила читаю.
    дівчата, хто вже давно тим займається, хочу поспитать: ви, коли вам оце випадає адресат, одразу ж (за день-два) відсилаєте, чи як вдасться? людина, яка вам випала, в курсі, коли вона випала чи ні?))
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Як правило, за день-два.
    Ні абсолютно. Просто Ваша адреса випадає після того, коли зареєстрована листівка від Вас.
     
  5. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    ага, ну то це тішить:) а то було би якось незручно,якщо витягнути адресу,а потім зволікати з відправкою.
    а ще питаннячко (бо я давно поштою звичайною не користувалась,і ламер ламером:))) відправка листівок закордон оплачується фактично наклеєними марками, так? а як визначити кількість марок? то від країни залежить?
     
  6. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Будь-куди за кордон наземним транспортом 4грн, авіа 6грн, якщо лист менше 20гр. :)
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Доповню. Наземкою шліть у Європу і Росію, бо нема змісту тратити на авіа, а все, що за океан (Америка-Китай-Австралія і іже з ними) - авіа.
     
  8. galinkalo

    galinkalo New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Отут почитайте про теперішні проблеми з авіа в Росії, думаю що не тільки там таке, ми посилочку з Німеччини вже 2 місяці чекаємо
     
  9. Arletta

    Arletta Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    дякую, якраз дуже слушна порада:) я вже зареєструвалася, і мені випали адреси - США, Китай і Чехія, якраз сиділа думала, куди як краще відсилати:)
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    По-моєму, в Росії проблеми постійно, і не тільки з авіа :) Тут вже не раз дівчата писали - туди листівки йдуть довше, ніж на Тайвань :sad:
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    ггг:) Моя листівка в Росію ішла 219 днів, думала що буду ще одну слати, але все якось руки не доходили!І бачила, що користувач майже кожного дня заходив на сайт і реєстрував листівки.
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Мої листівки адресати у США реєструють за 16 днів, у Японію - за 12 днів. А коли відправляю листівку в Росію, то навіть не чекаю, що її зареєструють швидше, ніж за місяць...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Поясніть мені темній. Хочу замовити собі марки, ніяк не можу визначитись, бо не знаю, як то правильно клеїти. Якщо є марки однієї серії, вартістю 2 грн., то як прийнято клеїти 3 однакових чи можна комбінувати по різних тематиках. Порадьте. Дякую.
    А ще є вартістю по 40,30 коп. То нормально вліпити декілька марок на авіа, чи правильніше одну 6 грн.
     
  14. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Клеїти можете, скомбінувавши як Вам пасує. Я купую зразу багато художніх марок, а тоді ліплю, головне щоб потрібна сума була.
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Цікавіше, коли різні. Якщо в людини в профілі пише, що любить марки, то якщо місця вистачить, хоч 10 клейте - вона тільки рада буде. А якщо наклеїте марки з інтересами (як от мені - з котами, на яких я помішана), то буде взагалі супер.
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Нарешті і я отримала свої перші листівочки, аж 2 ( Нідерланди і Естонія) :girl_claping: зразу ж відсканувала і зареєструвала.
    А скажіть, будь ласка, бачу, що мої листівки реєструють, але не виставляють копій самих листівок. А я це можу зробити? Вставити скан-копію відправленої?
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Якщо поки листівочка їхала від Вас, Ви не завантажили зображення, то після її реєстрації вже не можете вставити картинку на сайті. Це може зробити лише той, хто її отримав, якщо захоче. Від Вас вже це не залежить.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  18. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Вчора отримала таку гарнющу археологічно-історичну листівочку! :girl_tender:

    [​IMG]

    Тут сумочка і пряжка 14-15 ст. із колекції Палацу Великих князів литовських :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Мене посткросери вирішили "закидати" листівочками.
    Я поки що відправила 5 листівок, які знайшли своїх адресатів. Натомість мені прийшло вже 8 шт. Так приємно і несподівано. Сьогодні пішла на пошту, купила марочки, йду "тягнути лотерею адресатів".
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А в мене практично навпаки: моїх зареєстровано 10, а отримала я 4 :girl_sad:
    Проте, я почала закуплятись великою кількістю листівок, наліпок: par avion і марок. І все мені і мало :girl_crazy: Я їх переглядаю, щось комбіную. В деякі просто закохана, аж шкода відправляти. :girl_blush2: