Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    В мене теж було, що мої доходили, а я ніц не отримувала. Але так тривало не довго, потім кількість отриманих мною досить солідно перевищувала кількість відправлених :). З часом воно внормується ;).
     
  2. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    а де купуєте?
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Купую тут:
    www.magicard.biz.ua
     
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    і мене! моїх листівкок зареєстровано 8, поки мандрують ще 5, а мені прийшло вже 10!!!
    сьогодні з Тайваню:girl_impossible:

     
  5. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    В мене аналогічна ситуація, мабуть, як і у всіх. Моя листівка в Тайвань добиралась 20 днів, в Австралію 18. А в Росію аж 35. Хоча судячи з розповідей старожилів-посткросерів то ще швидко. :girl_impossible:
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Порадьте, що робити. Відправила я листівку в Нідерланди для цілого класу дітей, пройшло вже 41 день, не дійшла... І маю таку підозру, що вже і не дійде. Можу ще раз відправити, бо маю таку саму, дуже вже вона мені подобається. Так прийнято робити чи ні?
     
  8. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Якщо вже підходить "термін", а листівка ще не зареєстрована, тоді пишу адресату через його профіль посткроссинговий. Можна буде домовитись, чи будете відправляти другу, чи людина зареєструє ту, яку Ви відправили (для цього буде треба показати картинку відправленої і написати номер). Але спішити з тим не варто. Було таке, що я відправила у Мексику другу листівку, а перша прийшла до адресата на 57-й день :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Сьогодні у мене маленьке свято - рівно рік тому я зареєструвалася на сайті посткросингу! :dance2:
    За цей час маю 131 відправлену листівку, отриманих - 124, і три - еxpired. А ще завдяки посткросингу маю можливість спілкування з купою цікавих людей зі всіх куточків світу :clapping:
    Найбільше мене тішить, коли мої листівки отримують адресати і коли вони пишуть, що вгодила тим, що вибрала :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Сьогодні зареєструвала свою 101 листівку з.. увага - Пуерто Рико! Круто, правда?
    А ще попалася мені сьогодні відправляти в Ірландію. Теж рідкісна країна. А вчора відправила в Словенію.
    Так люблю, коли випадають гарні країни :)
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    в мене не зареєстрованих 11 листівок, найгірше що саме 6 листівок до Росії, і більше адрес не дають! Деякі люди вже 8 місяців не заходили. Це просто капець! І що робити?
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    я собі записую адреси тих, хто не заходив по пів року і більше окремо, і як тільки бачу що людина знову активна - надсилаю листівку. якщо ні - ну то хай буде експайерд
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    та хай буде..але мені більше адрес не дають:sad: декілька відправила щераз, а от толку..Якщо в Росію листівки по 300 днів ідуть. не факт що і дійдуть ті що вже другий раз вислала:sad:
    Одне тішить що щойно одна німкеня зареєструвала листівку(висилала повторно з Австрії і дійшла за три дні!), але нова адреса всеодно не відкрилась.
    п.с. чи можна якось вибрати адреси з якої країни не хочеш отримувати?

    ---------- Додано в 14:58 ---------- Попередній допис був написаний в 14:30 ----------

    і ще таке куди приходять повідомлення до користувачів(де воно буде писати. якщо тобі щось написали). а то я декільком з росії написала, перепитала чи дійсно не отримували...
     
  14. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    На мейл, за яким користувач реєструвався у посткросингу.

    ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Цього року мені прийшло кілька листівок, які їхали по 130, а то й 170 днів. А по штампах - відправлені день чи два після того, як моя адреса їм випала... Спочатку переживала через це, а потім якось стало однаково - прийшла, то прийшла, а не прийшла, то не прийшла. Деякі мої листівки теж за 3-4 місяці доїжджають до адресата., в той час як інша частина листівок з тієї ж партії за тиждень-два доїжджає.
    Якщо людина довго не гуляє на сайті посткросингу, то пишу повідомлення, чи вона зможе отримати листівку, якщо її відправлю. Зазвичай відповідають, що все ок і будуть чекати :). Але не завжди. ((
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Підкажіть, на яку суму тепер треба клеїти листівки для авіа та наземним.
     
  16. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    думаю такої опції точно немає, бо кожен користував міг би створити такий список, "небажаних" країн

    мало того, мені так ніхто Ніразу і не відписав!
    те саме було і з одною Київською відкриткою, бачу, що хлопець зареєстрований вже давно, а відіслав лише 3 відкритки, думаю, він просто знудився і більше не заходить просто і не реєструє нічого!
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я досі ліплю по 5.60 для авіа і 4 - для наземних, до адресатів потрапляють без проблем :).
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    З 1 вересня змінились тарифи, мені щось буркнули на пошті, я не почула на скільки саме.
    А ваші листівки, які ви відправили у вересні доїхали?
     
  19. Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    4,8 грн - наземний, 5,6 грн - авіа. Так сказали позавчора на пошті. На сайті Укрпошти не перевіряла.
    UPD: перевірила - таки правильно.
     
  20. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Одна, що їхала наземною поштою, зареєстрована. Але не знаю, що буде зі ще двома. А решта моїх - авіа, там ціна не змінилась.