Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Доїхали 2 з трьох, але вони були авіа, а та що наземним, ще ні.
     
  2. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Посткроссери, сьогодні Всесвітній день пошти. Вітаю!
     
  3. Drongo

    Drongo Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Підкажіть, хто довго вже відсилає листівки, де можна знайти перелік - в які країни можна "наземною" поштою, а в які "авіа".
     
  4. Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Практично у всі, навіть далекі острівні. Знаю, що посткросери робили експерименти і слали наземним, наприклад, на Тайвань. Доходило навіть швидше, ніж авіа.
    Тому поняття "можна-не можна" тут взагалі нема. На Ваш розсуд.
     
  5. Drongo

    Drongo Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А ще одне питання - штампик "Par Avion" обов'язково ставити чи ні? ( якщо авіа ) Чи можна писати?
     
  6. Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Ага, можна, без проблем.
     
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я листівки здаю на пошту, поштарка сама знає, на які яку марку клеїти. То на ті ближні країни клеїть дешевші, а на Тайвань, США, Австралію і ті дальні (що авіа) - просто клеїть одну євромарку. Я спочатку від руки писала паравіон, а потім "лишилася".
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    а що, в нас ще десь продаються є-шки? вони різко пропали з пошти, бо на марці ж ціна не написана, були по 4 стали по 5,6, накупила собі в один час лист тих марок, тішилася як дурна, а тепер нема((
     
  9. Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Дарма Ви так. Дуже багато посткросерів цінують і колекціонують художні марки. Варто, як є час і можливість, їх таки підбирати.
    І до теми авіа/наземний: ось тут є калькулятор: http://services.ukrposhta.com/CalcUtil/PostalMails.aspx . Видно, що нема різниці - чи за 4.8, чи за 5.6 - все знайде адресата.
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Так :) Не на центральних відділеннях :)
    Знаю-знаю :sad: Вже питалася тут в темі, де купити гарні. Але останнім часом ледве знаходжу час, щоб ту листівку вислати. а ще марки... Пошта біля роботи, маю час - написала, погнала і вислала. Так ось виглядають мої посткросерські будні :)
    Цитрина, а Ви де купуєте гарні марки?
    І що - якщо я, припустимо, вишлю в Австралію наземним транспортом, то вона прийде?
     
  11. Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Так, прийде, звісно. Корабель доставить. Тільки, мабуть, то займе більше часу. Хоча, як вже писала, посткросери проводили експеримент - і наземним в деякі країни (не скажу точно, які, але далекі) листівки доходили швидше, ніж авіа.
    На Головній пошті і на свому відділенні, деколи - у відділенні на пл. Ринок. Насправді, і звичайні відділення мають гарні марки, не якісь суперексклюзивні, просто гарні :)
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Прийшла сюди хвалитися: за останні два тижні отримала аж дві гарні листівочки із орхідейками :girl_in_love:

    Із Австралії
    [​IMG]

    З Польщі
    [​IMG]
     
    • Креативно Креативно x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    як таке можливе, що 5 листівок в різних кінцях світу (США,Росія, Німеччина і Нідерланди) зареєстрували в один і той же день? Якось аж підозріло воно стає.
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Сьогодні в мене ну просто дуже везучий день!!!! :crazy::dance: Витягнула 3 листівки: Естонія, Домініканська республіка і Малайзія! Ще ніколи туди не відправляла - "я так рад, я так рад" (с).
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    пропонують нам з учнями взяти участь у проекті обміну "christmas box", з листівочками і можливо якимсь дрібним (мікро) сувеніром. я хочу зорієнтуватись у вартості участі в такому проекті. з дітей збирати кошти не хочу, якщо це адекватна сума, то "проспонсорую", а як ні - то просто відмовимось. у 5 країн будемо відсилати, то маю розуміти, на що підписуюсь.
    я орієнтуюсь по калькулятору http://services.ukrposhta.com/CalcUtil/PostalMails.aspx - там коректна інформація? (ну плюс-мінус - для орієнтиру в порядках)
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    потрібна допомога з марками, а то я вже остаточно заплуталась.
    по-перше, то відколи в Німеччину треба відправляти лише авіа?
    Наступне, попросила марки: 2 в Росію, і по одній в США і Німеччину. На пошті мені дали 2 марки по 4,8 грн і сказали що то в Росію, а потім дали "авіа" в США і Німеччину 2 по 2,5грн і 2 по 0,3грн. Чи реально щоб авіа коштували 2,8 ? чи я вже щось наплутала?
     
  17. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Ви наплутали.
    2.5+2.5+0.3+0.3=5.6 - це авіа, якщо їх приліпити на одну листівку.
    У Німеччину - наземною.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    зараз така ціна.я трохи призупинила надсилати ліистівки. тепер наземно 5.20 авіа - 6грн
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    тепер я вже нічого не розумію
    чи
    п.с. порахувала решту, нічого "не вкрали"...Хіба касир сама заплуталась яка марка куди...
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    це мені сьогодні на пошті розказували. типу Н коштує 4,8 але ви все одно мусите доплачувати до 5.2 і з авіа так само.