Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    то якраз wery creative :xaxa:

    тре походити по туристичних точках
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    А уявляєте, до десь за тисячі кілометрів якась людинка буде розглядати листівку з рекламою якого Львівського закладу... а потім захоче до нас приїхати... Або до гінеколога))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    точно,дякую:girl_tender:
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками



    Ось вона
    [​IMG]
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    а треба писати українською?чи мовою оригіналу і дублювати англійькою.
     
  6. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Принаймні в моєму поштовому відділенні на зразку оформлення листів (думаю, листівок воно теж стосується) написано назву країни і англійською мовою, і українською мовою.
     
  7. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Можливо хтось в курсі, де в районі Сихова, Науковаї можна придбати листівки? Бо з малям в центр вибратись практично нереально.
     
  8. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Посткроссінг - обмін листівками

    Найпростіші листівки - з видами Львова - можна придбати практично у будь-якому поштовому відділенні.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я ніколи українською не писала, назву країни в тому числі. Пишу ту адресу, яка з'являється, коли просиш нову листівку. Найчастіше це англійська, ще німецькою було. Свою адресу теж реєструвала англійською, листівки приходять, отже, все добре:)
     
  10. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Та я теж так думаю, що українська не є обов*язкова, але заповнювала за тим зразком, що був на пошті. На всякий випадок :)
    п.с. мене дуже здивувало таке: на листівці, що прийшла мені із Мюнхена, було написано Ukraine, а потім так старанно виведено УКРАЇНА (великими друкованими літерами). То у посткросера німецького досвід негативний з нашою поштою був, що він так написав чи що:confused:.
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2010
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    за правилами обов"язково треба вказувати назву країни куди відсилаєте українською
    типу так
    чи що :) або просто хотів вас потішити. Я теж в Фінлянлію писала кілька слів на суомі (чоловік підказав)
     
  12. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    І я зареєструвалася, чекаю 4 год. і йду листівки шукати.
     
  13. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я вже сьогодні, тобто вчора листівками закупилась. Купила з зображенням Львова і новорічні. Завтра, тобто сьогодні піду відправляти. Про листування розповіла синочку, йому дуже сподобалась ідея і буде допомагати при виборі листівок.
     
  14. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я відправила свої перші п'ть листівок, надіюсь вони дойдуть гарнннько і швиденько. Треба буде листівок накупит.............. Добре було щоб ділилися де хто листівки купує, я думаю така інформація стане в пригоді не тільки для мене а й для інших. Тому, що для мене зараз важко вирватись десь в цент в пошуках листівок, а якщо їхати цілеспрямовано значно швидше.
    В районі ТЦ Іскри можна купити листівки в самій Іскрі на 2 поверсі і на пошті. В Космо і Арсені йдуть відкритки книжечкою, такі без конверта не відправиш.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    ідея, взагалі, в тому щоб слати одинарні листівки без конвертів
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Знову випали мені Німеччина, США,... А так хочеться написати кудись в
    :girl_in_dreams:
     
  17. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Прийшла мені ще одна листівка. Цього разу зі Швеції. Надіслав її маленький хлопчик (йому тільки 2 рочки), а допомагала йому в такому відповідальному завданні бабуся :)
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    так мило! От за це мені і подобається посткросинг :)
     
  19. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Вперше почула про таку штуку:girl_claping: До тепер брала участь тільки в буккросингу. А зараз також загорілась комусь відіслати листівочки!!! :girl_claping: Потрібно бігти реєструватись і відсилати!!! ....а згодом і отримувати... що є, напевно, найцікавішою частиною в посткросингу.
    Я в захваті:connie_pull-pigtail
     
  20. camomile

    camomile New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я також зареєструвалася. Там я chamomile )) Вже накупила листівок, буду відсилати у Німеччину, Малайзію, Китай та Нідерланди. Гарні листівки про Львів є в універмазі Львів ( кн. Ольги) на першому поверсі.