Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    так, маю відправити 2 листівки у США, а ще в Нідерланди, Туреччину та Фінляндію :girl_claping:. завтра будем стартувати:girl_dance:
     
  2. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Мої дві листівки - до США і Фінляндії ніяк не дойдуть. Вже понад 20 днів ідуть. Розумію, що свята, затримки, але трохи переживаю, чи не загубилися на пошті..
    Ну і не зовсім посткросингове, але близьке до того :) Завдяки спільному захопленню посткросингом познайомилася з дівчиною з Луганську. То от вона мені надіслала листівку з вітаннями до Нового року і дня народження. Тааак приємно :) А їй ще тільки готую листівку.. *по секрету - то вишита буде*
     
  3. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А я відправила дві листівки в США , одна дійшла за 16 днів а інша вже 33 дні в дорозі. І мені вже здається що вона не дійде, щось дуже вже довго мандрує.
     
  4. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А через скільки часу вам прийшли перші листівки? Бо я вже місяць зареєстрована на сайті, вже 6 моїх листівок дійшло, а мені 0 :girl_cray:
    Думаю, може я часом щось там неправильно заповнила чи що.......
    Чи я даремно хвилююсь?
     
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Від часу отримання (!), а не відправлення вашої першої листівки треба рахувати. Мені десь днів за 11 прийшло (але це залежить від країни, з котрої вам має прийти листівка. Ну і врахуйте, що були/є свята, пошта перевантажена..)
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Завдяки посткросінгу я побачила, які красиві художні марки випускає наша пошта.. вибирала їх як корову, хвилин 30, благо нікого у відділенні не було..накупила ого-го =)) аж шкода їх клеїти.
     
  7. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Так то щей марки можна вибирати? Бо мені завжди однакові дають....

    Ще мушу похвалитись: вчора прийшли мені відразу 2 перші листівки з США і з Румунії, а сьогодні ще 2 з Тайвані і Іспанії:girl_claping:
    Така задоволена!!!!! Три листівки практично повністю списані, хіба на одній кілька слів і все! Приємно:connie_pull-pigtail
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    то вам дають стандартну авіа за 5 грн. з копійками. А якщо попросити художні, то вони дадуть заниканий кульочок з ними, правда там по ціні виходить більше, ніж треба на авіа, бо марки є і по 3,33 і по 2, з копійками.
    Деякі худ.марки продають парами по 2 шт., а деякі тільки цілими листами, але є і одинарні.
    Тому я купила і листами, і поштучно, і попарно =)) і сума всюди була близько 6 грн за 2 марки.
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    здайте точку, і може в центрі хтось знає точки з красивими листівками, бо мені одна аля совдепія на очі попадає.
     
  10. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Це на сихові на Зубрівському ринку.
    Шукаю тачки в р-ні, бо до центру мені зараз "далекувато" з малечею:d25:
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

     
  12. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Прийшла мені сьогодні така гарна листівочка. Вінтажна, можна сказати. Ще 60-х років. Я в захваті! А надіслала мені її 78(!)-річна жінка з Австралії (вона вже прабабуся). Правда, я трошки мала проблему з читанням тексту на листівці - вона так багато всього написала, а почерк дуже специфічний. Кілька слів досі не розібрала..
    п.с. і нарешті дійшла моя листівка до США :)
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А мені ще нічого не прийшло,але мої листівкки лише починають доходити.Я їх трохи пізно послала :girl_blush2:Вже дойшли три-в США,Німеччину і Францію.Ще в дорозі до Тайланду і Канади.
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А мені щойно написав дядько з Німеччини, що його листівка ніяк не може дійти... вже 23 дні. Мабуть, не побачу свою першу листівку, але зареєструвала і подякувала.
     
  15. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    в центрі на пл. Ринок у магазині сувенірів навпроти Гері Вебера є ціла стойка листівок, як для посткросінгу.. в основному Львів, ціна питання 2 і 4 грн.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    ии..а де то є?:girl_blush2: біля якого фонтану?
     
  17. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Краще сходіть в книгарню, що навпроти пам*ятника Міцкевичу. Там теж листівки як для посткросінгу і половина таких самих, як в тому сувенірному магазині, але вони по 1 грн.Такі гарні!!!!! Купила всі різновиди, а їх там близько 20:connie_pull-pigtail Сижу тішусь:girl_claping:
    Ось приклади
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    оо..дякую, бо влітку там не було таких гарних, одна совдепія на фото
    біля Діани
     
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Зареєструвалась:) Буду відсилати листівки в Китай, Францію, Бельгію, США та Тайвань:girl_dance: Вже і листівки купила.
    Маю питання - а на якій мові ви пишете в листівці? І так і не зрозуміла, чи потрібно дублювати адресу одержувача укр.мовою?І ще не дуже розібралась ,де можна глянути(фото) надіслані чи отримані листівки посткросера?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Дівчата,а де купити гарні оригінальні листівки не зі Львовом?З тваринками наприклад,чи з якимись витворами мистецтва?