обрати соковитискач...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 9 Вересень 2008.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    ми маємо тефаль. Дуже задоволені, тобто так: в мене на кухні легше сказати чого 0з побутових причандалів нема ніж перерахувати що є (Плюшкін:girl_cool:), то наприклад соковитискачем я дуже задоволена, от кухонний комбайн - мулінекс, то філіпс кучіна реально кращий, про бош взагалі мовчу, а соковитискач для споживання фрешів (зробив-спожив) ідеальний. Якщо ж ідеться про витискання соків на довго, тобто наприклад на зиму, то я би брала іншої фірми,якої саме правда не знаю...
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    я на помідори маю спеціальну насадку до м"ясорубки. Ну якщо хотіти лише сік - то пропускаю один раз. А якщо кілька разів, то на відхід вийде лишень шкірка, а результат вийде більше подібний до пюре.
    Так само робила пюре з яблук. А ще вона підходить для різних ягід
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. wind

    wind New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    У нас такий соковитискач Zelmer 476. Перед тим, як купити, багато інформації і відгуків прочитала в інтернеті. Обрала саме цей, і зовсім не шкодую :girl_smile:
    Жмих залишається сухим, мити не важко. Є два режими для витискання твердих і мяких фруктів та овочів, також функція TURBO для очистки фільтру від жмиху.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2010
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    у мене ось такий соковитискач фірми мулінекс...зручний у використанні, добре миється...
    [​IMG]
     
  5. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    У мене соковитискач Мулінекс. Дуже задоволена, миється за одну хвилину.
    Якщо хочете, щоб жмих був сухий, необхідно брати соковитискач з найбільшою потужністю.
    Користуємось кожен день для витискання морквяного, морквяно-яблучного, морквяно-бурякового соку. Можу сказати, що завдячуючи цьому соку, цієї зими не хворіла на жодні простудні захворювання.
    Відмовтесь від пакованого соку, у ньому лише вода, цукор, фарбники та ароматизатори. Пийте натуральні, власного виробництва.
     
  6. Vegas

    Vegas Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Ми купили комбайн білоруського виробництва "Журавушка". Комбайн має багато функцій. Досить потужний. Картоплю для дерунів за 3 хв велику каструлю пропускаємо. Також нарізки є різних розмірів. Легко миється. Використовуємо для приготування соків вже 3 роки.
     
  7. allegro

    allegro New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    в нас зелмер 486,безліч відгуків прочита в неті, і зупинилась на зелмері, дуже задоволені,сік пробувала видавлювати і з яблук і з моркви і з помідорів і з огірків,навіть з винограду-все видавлює.раджу всім
     
  8. лелека

    лелека Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    А яка модель? В мене комбайн філіпс в якому є соковижималка, то щось не дуже. Зараз шукаю щось маленьке на кожен день.
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    хочем купити соковитискач, а хто купляв десь недавно і яку модель?
    хочу якийсь потужний і щось не можу визначитися
    чекаю порад
     
  10. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Маю Philips, ось такий [​IMG] дуже задоволена, працює дуже добре і подобається тим, що не потрібно чистити і різати яблука.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    В нас зелмер
    [​IMG]

    анологічно
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    і ми на такий дивимося, ап добре віджимає? якої у Вас потужності?
     
  13. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Віджимає добре, а якої потужності не знаю:girl_cool:, зараз піду подивлюсь.

    ---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:04 ----------

    Ой дівчата:girl_blush2:, пішла подивилась і мене осянуло, в мене не Philips, а Bosсh, ми просто коли вибирали, думали купляти Philips, а потім взяли Bosсh, вони практично однакові на вигляд, і я перепутала, вибачте:girl_blush2:.
    Моя ось така [​IMG]. Потужність 700W.
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Катя, а скільки часу користуєтесь? де брали?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    користуюсь з березня, подарунок свекрухи)) на новосілля.
     
  16. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    дівчатка, а мити ті машини тєжко? знайома має філіпс, задоволена, але каже шо напряг з миттям..(( а шо скажете ви? яка в тому плані найменш трудоємка?
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: обрати соковитискач...

    О, я теж за таким дивилась. І по відгуках ніби непогані
     
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: обрати соковитискач...

    У знайомих Orion у нас Део два в металевому корпусі, якість супер, ідеальний варіант для тих хто хоче заощадити кошти. Купували приблизно по 400 грн. Яблука закидаю цілі, користуємся виключно в сезон літа, буває за 1 раз можемо подусити 2-3 мішка яблук
     
  19. Aprelia

    Aprelia New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    у нас теж така модель. і теж рекомендую. до того користувалась 3-в-1 від Браун Вітал -кух. комбайну. Зелмер однозначно потужніший, легкий в очистці. жмих не зовсім сухий - залежно від структури фруктів та овочів - буває різний навіть від двох різних морквин .
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    та ні. В ту ємкість для жмиху. я стелю одразу пакет, щоб взагалі її не мити, а так то лишається тільки сито і верхня колба.