Обручки

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем viltis, 27 Серпень 2008.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    Мабуть, це і є головним. Я знімала двічі за життя - коли йшла на КР. Чоловік не знімав жодного разу. І ні будова, ні ремонт автомобіля та інші брудні роботи не наштовхнули його на думку зняти її.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ой, а чому?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ааааа, ви про це. Я щось про цю сторону не подумала. Я подумала, що ви маєте наувазі, що носіння обручки якимось чином впливає на сімейне життя.
     
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    ну це залежить від конкретної пари. якби мій чоловік зняв просто так обручку, то я б задумалася...
     
  5. basia

    basia Well-Known Member

    Наркози тоді інші були. Боялася,що пальці набрякнуть і прийдеться розпилювати. Такі собі вагітні бздури )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене під час вагітності пальці розпухли, не могла носити обручку. То я її на шнурочку на шиї носила) все одно була зі мною)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я часом взимку (коли сильно злітає і незручно, і в рукавичках боюсь загубити) думаю про цей варіант...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Мені тоді було дуже незвично без неї на пальці. Подруги жартували, що я вирішила коханців собі пошукати, але я животом всіх відлякувала))) з обручкою якось так зріднилась що як тільки набряки зійшли, одразу її вдягла і було таке відчуття ніби все стало на свої місця

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    ну то вже як для кого :d23:Для багатьох наявність обручки по меншій мірі вже сигнал, що чоловік чи жінка не самотня, має родину . Та й приємно носити обручку вдвох, дійсно радієш що ти є разом з своєю половинкою:girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Натуля

    Натуля Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Не зовсім про обручки, але цікаво: еволюція заручальних каблучок, їх стилю. Мені сподобались каблучки 20-х років, все-таки класика, витончені елементи і елегантність то гарно, ще 70-х років оригінальні.
    100 лет за 3 минуты: как менялось помолвочное кольцо
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2016
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    То 100 років моди в Америці? Бо я щось не уявляю щоб в воєнні роки в Європі прям була заручальна мода) оте останнє, навіть не знала, що то зараз еталон)
    Мені все-таки більше подобається один камінчик, особливо круглий) а оздоба навколо то входить в моду, то виходить з неї)))

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2016 ---
    до речі, показує моду 90-их квадратний камінчик і збоку трикутнички) памятаю в Друзях, Чендлер Моніці таке купив)) воно мені таааак подобалося, і сапфіри - ммм....
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    Про обручки і чоловіка. Мій чоловік її не носить з банальної причини, бо він не носить нічого - хрестика чи годинника теж. Його це просто відволікає, коли з обручкою, то він якимось дивом нею всюди стукається - об ручки дверей, клавіатуру і т д. З годинником, постійно йогохочеться зняти, от приходить кудись і знімає а потім забуває. І, чесно, мені якось байдуже. Якщо є довіра в сім'ї, зовнішні ознаки неважливі. Погоджуюся, що хто хоче зрадити, того обручка не спинить. Я от сама довгий час носила не обручку, а вони в нас класичні, а перстень із заручин, бо він мені дуже подобається. Але виявився не дуже якісним, раз в ньому камінчик вилетів, вставила, вдруге, тоді я вже заховала його як память про той день і ношу обручку. До речі, класична тоненька обручка для мене супер, все з нею роблю і не хвилююся. Хоча коли вибирали, науявляла собі всякого, а тільки найпростіша виявилася зручною
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому просто не зменшити?
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так само як я :girl_yes2: Намірялись різного: то ті з камінцями, з комбінованими білими і жовтими вставками золота неакуратно на делікатній руці мені дивились, з насічками якось не на мій смак (хоч чоловіку такі подобались). Потім купили "американки" класичні широкі з скошеними краями, але навіть в них пальці "не дихали", від води запрівала шкіра (навіть не знаю як деякі жінки носіть отакі грубезні 10-міліметрові і більше обручки не знімаючи:girl_impossible:). Тому ті "нарядні" заховала, а носимо постійно класичні гладенькі золоті обручки - і пасують до всього, і не заважають, і елегантні :girl_yes2: У родичів є обручки з камінцями - то вони перекручуються на бік постійно, а я коли міряла з камінцями на всій площині навкруги, то мені такі заширокі бо по бокам заважало. А заручальний перстень в мене з оригінальною робмовидною квіткою сакури (такий досить масивний), то його хіба на середній палець ношу окремо. А часом гарно виглядає коли власне заручальний персьтрень носять разом з обручкою, але тоді вони мають бути схожої ширини і пасувати між собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    бо в мене така модель обручки - зі вставками і камінчиками. Є ймовірність знищити при зменшенні.
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ви на ювелірному попитайте, там, ніби, багато чого можуть робити, на відміну від майстерень.ьі Фісташка, здається, зменшувалася обручку з камінцями, то задоволена, може вона скаже де то роблять. Якщо вам актуально, звичайно.
    Моя теж була завелика, то не мала спокою, поки не зменшила. У мене звичайна, випусла, але в майстернях чомусь не хотіли брати, казали, що таких опуклих не зменшують без втрати форми, а на ювелірці зробили без проблем.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @cjomcjomka справді зверніться на ювелірний. Мені колись відмовлялись і запевняли ,що різьблену не можливо зменьшити без втрати вигляду але на ювелірному зробили без проблем.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене частину вигляду вже втрачено при збільшенні обручки :sad: на ювелірному питалась, казали, що зміни у вигляді будуть мінімальні, але досить вже тому перстеникові змін.. я вже звикла до двох перстеників на пальці
     
  20. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    У нас класичні американки, дуже зручні нам обом і гарно виглядають. Свою обручку зараз ношу в комплекті з заручальним перстеником, він тоненький з круглим камінчиком.
     
    • Подобається Подобається x 1