Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    привіт. а в мене така проблема. В малого на очку вискочив ячмінь, як горошинка. Промивали календулою, закладали за повіку тетрациклінову мазь, пробували народні методи (протирали золотою обручкою, зубчиком часнику). Але нічого не допомагає. Порадьте, може хтось знає, як з тим дати собі раду, бо з дитиною не можна на дворі гуляти, а то просто катастрофа.
     
  2. OlichkaI

    OlichkaI New Member

    Відповідь: Очі діточі

    Наталя а в кого Ви були ? промивають два очка?Моїй доні п"ять місяців закисає одне очко, дитяча каже, що треба канальчик промивати. Хочем поїхати в Брюховичі проконсультуватись.
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Можливо, хтось порадить хорошого окуліста?
     
  4. zylia

    zylia Member

    Відповідь: Очі діточі

    я би радила, лікарню в Брюховичах. Практикуючі лікарі - то головне.
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А кого саме там порадите. Ми таки зібрались їхати в Брюховичі, бо не можемо собі раду з очима в малого.
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Я б вам порадила сходити спочатку до дитячого окуліста на Симоненка,там їх є 2 , одна з них нам дуже помагла в свій час,але я не памятаю її прізвища,знаю шо вона рідко там буває,ходить по садочках усіляких,запитайте в реєстратурі.вони скажуть,я нею дуже була задоволена.
     
  7. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Привіт,в малого косить очко на 3 градуси, ніби не помітно,але мені ніяково,хоч в поліклініці кажуть,що це не страшно,будуть спостерігати,а потім окуляри з заліпленим здоровим оком.Скажіть чи було у когось так і чи прошло само(як говорять) чи носили окуляри потім?
     
  8. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    взагалі говорять, що дитина таке переросте, тобто саме по-собі пройде.(у нас, між іншим, схожа ситуація)

    в мого брата було значне відхилення кутів огляду обох очей, споч. лікували, носили спец. окуляри, потім припинили. До підліткового віку саме кудись ділося. та це так у нас, я нікого не агітую не лікувати дитину, коли це справдді потрібно :)
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Її прізвище Сікліцька, згодна, що дуже хороший лікар, але в нашому випадку ми вже більше року з нею безрезультатно боримось зі своїми очима, тому й шукаю зараз зміну лікування та інший вихід з даної проблеми.

    Щодо косоокості, то ця ж лікар рекомендує до року не звертати на косоокість особливої уваги, а після року усувати цю проблему.
     
  10. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    а хто-небудь стикався з ністагмою? в наших друзів в дитини ця проблема. напишіть як і в кого лікували? і чи взагалі це можна повністю вилікувати.
     
  11. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Очі діточі

    Багато чула від мам хороші відгуки про лікаря Радомський Всеволод Модестович, старший мужчина, якщо не помиляюся професор, приймає і в Брюховичах і в ОХМАДИТі (в які дні приймає в ОХМАДИТі треба телефонувати в регістратуру). Ми до нього їздили коли малому був 1 рочок, проста консультація, уважний, спокійний, але ми не лікувалися тож окрім відгуків інших мам більше нічого сказати не можу.
     
  12. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

     
  13. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ми робили. Малий кричав страшенно. Це стрес для дитини. І чим старша дитина, тим більший стрес переживає. Але якщо канал забитий, то все одно мусите зробити ту процедуру. Її роблять два рази (два дні підряд). Лікарі кажуть, що роблять місцеве обезболення. Дитину пеленають, щоб руки і ноги були невільні, потім пробивають канал, а потім перевертають вверх ногами чи може правильніше сказати- вниз головою щоб витік гній. На другий день все повторюється. Зате потім чистий спокій.
    P.S. Маму в процедурну не пускають.

    ---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

    Він нам якраз і робив ту процедуру. Тільки позитивні відгуки.
     
  14. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Очі діточі

    таке питання, хто був у Радомського, скільки платили за візит
     
  15. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Вас цікавить порсто візит чи пробивання каналів?
    Я його чотири рази питала "Скільки", а він не хотів казати. Так що я зрозуміла, що хто скільки вважає за потрібне, стільки й дає.
     
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Скільки років дитині? Бо в тетрациклінової мазі протипоказ вік до 8 років, та й взагалі її зараз дуже мало застосовують, бо не є дуже ефективна, а побічні дії переважають над користю.
    У моїх обох дітисок невідомо звідки взявся кон"юктивіт (можливо, з басейну, а може старший брудні руки до очей запхав, а меншій передалося якось...), то лікар теж виписав левоміцетинові краплі й тетрациклінову мазь, але я наразі вирішила промивати розчином фурациліну, а як не буде помагати, тоді вже будемо якісь радикальніші методи пробувати. Бо одразу ж антибіотики давати не хочу.
     
  17. bagata mama

    bagata mama New Member

    Відповідь: Очі діточі

    Дівчата порадьте як підняти дитині зір! Раптово зір у моєї Ольки з 100% став 0,3....
    Окуліст каже що це наслідок стресу або преревтоми. Особливого стресу не було, а телевізор і комп"ютер у нас дозовано не більше ніж по 0,5 год в день, хіба в вихідні можуть трохи більше. Знаю морква підсмажена на олії, чорниці- гарно піднімають зір. Може ще хтось щось порадить, що окрім медикаментів допомагає?
     
  18. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Очі діточі

    ще вправи. носіння окуляр в дитячому віці. До речі, а с-ки років вашій дитині? але підняти до 100% вже навряд чи вдасться...
     
  19. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Очі діточі

    В мене у двох сестер різко почав падати зір, крім вправ їм ще радили носити деякий час окуляри і пити козяче молоко (кажуть воно добре впливає на відновлення зору), незнаю, може то так співпало, але та сестра котра пила козяче молоко зараз має чудовий зір і ходить без окулярів а та що відмовлялася пити, носить зараз окуляри, бо погано бачить, але це при умові, що немає алергії на козяче молоко.
     
  20. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Очі діточі

    зір ще може падати від щитовидки, перевірте.
    якраз козяче молоко при збільшеній щитовидці дуже корисне, мже воно і їй і очам допомогло