Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

 1. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Лінзи підбираються індивідуально. Сину виробляли під його заміри, бо стандартні не підходили до його рогівки. Ми чекали 2 міс. на них. Взагалі, це жорсткі лінзи, які носяться 1 рік, періодично проходячи ультразвукову чистку. Ціна біля 10 тис. грн. на рік. Ці лінзи за ніч міняють форму рогівки, тому вдень підвищується гострота зору. Гарний зір зберігається протягом цілого дня, може ефект триматись і два дні. Але їх потрібно все ж одягати щоночі для стабільно хорошого зору. В нас це ввійшло в рутину, типу перед сном душ, зуби почистити і лінзи одягти. Зранку тільки прокинувся, одразу мене кличе, щоб зняла.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  @raspberry а який у малого мінус? Хто Ваш лікар?
  Були в суботу в Параскеви в Ольги Токар, то вона не дуже оптимістично налаштована щодо нічних лінз, особливо щодо їх принципу дії - механічне здавлювання рогівки… каже, що при невеликому мінусі результат хороший, а при більшому - погано тримається… наразі відправила на обстеження, будемо підбирати окуляри і думати про лінзи (денні/нічні)
   
 3. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Я не пам’ятаю, з яким мінусом син почав носити лінзи. Хіба дома підніму документи. В процентному відношенні він мав 30% зору. При першому обстеженні зір з 30% піднявся на одному оці до 90%, на другому до 100%. Через тиждень в нас плановий огляд. Буду знати, який тепер рівень, напишу.
  --- дописи об"єднано, 22 Листопад 2021 ---
  Сандак Віра Ігорівна. Вона сина веде в Веселці з народження. Поки зір тримався на одному рівні ми нічого не робили, лише контроль кожних 3 міс. Навесні цього року міопія почала прогресувати, тому додали лінзи. Вони зупиняють прогрес, не дають зору падати нижче, ну і підвищують гостроту вдень.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. kerosinka

  kerosinka Member

  Дівчата, хтось може мені пояснити про диспансерний облік у дитячого офтальмолога (міопія) ?
  Дитина зараз спостерігається у приватного окуліста, то не вважається що вона є на обліку? Ще ми були у своїй держ. поліклініці і деякий період на Чупринки у кабінеті охорони зору...
  Де нам правильно ставати на цей облік? Чи можливо нас вже десь поставили...
  Я вже заплуталась
   
 5. Vesnyanka

  Vesnyanka Well-Known Member

  По нічних лінзах. ( рік тому сама шукала відгуки, але їх і справді мало було на той час).
  Донька 12 р, носить майже рік. Спочатку кричала, що їй того не треба. Зараз про окуляри і чути не хоче. Починали носить з -4,75 на одному оці. На іншому трохи менший мінус. Зір приблизно такий залишився.
  Дуже зручно. Донька була шалено задоволена, що влітку в морі при пірнанні вона могла спокійно роздивлятися рибок чи морське дно. Взимку щаслива, бо не потрібно вдягати окуляри, які постійно запотівали від зміни температур і носіння масок.
  Одягати- з першого разу сказала, що буде сама. Перші кілька днів було трохи складно, нервувалася. Тепер без проблем. Перший тиждень/ два ( точно не пригадаю)- каплі обезболюючі, поки звикне дитина. Є неприємні відчуття. Потім вже не потрібно, за кається.
  Лінзи потребують раз в місяць чистки в оптиці. Коли перші дні грві- рекомендація не одягати.
  Трохи перешують очі. Точніше не так, коли багато працює в комп’ютері, телефоні (зараз це з дистанційним пов’язано періодичним); дуже багато читає, то очі стають сухіші. Коли дитина вдягає їх- то відчуття поколювання. Але це виправляється частішим крапанням зволидуючих крапель і гігієною зору.
  Якщо лінзи не одягає, то наступного дня бачить гірше, але терпимо. Через день- вже зле, потрібно окуляри. Але на 2 день її звичні окуляри ще за сильні. На третій день- Ок.
  Лінзи нічні потребують по 8 год сну ( не менше).
  Ну і лікар в нас теж Сандак. Вона ж підбирає лінзи і Люксорі, форум. Станом на січень / лютий минулого року нічні лінзи пропонували лише там.
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 6. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Поділюсь і нашим досвідом щодо лінз. Син має міопію, яка швидко прогресує. Зір почав падати з 7р., зараз -4. Окуляри категорично відмовляється носити. Після консультації в Токар спробувала щоденні лінзи - складно зняти, дискомфорт при носінні, абсолютно не підійшли. Сама ношу м’які контактні лінзи багато років, для дитини це не найкращий метод. Зараз спробували нічні лінзи paragon. Користуємось місяць, сподіваюсь, що зупинемо падіння зору і нам підійде цей спосіб корекції. Замовляли в Люксорі.
  Ще нічні лінзи підбирають на Зеленій, раз в місяць приїжджає лікар з Києва Максим Шеховцов, робили спочатку в нього повне обстеження (800грн). Але працюють лише з swiss lens під індивідуальне замовлення, в разі форс мажору - лікар територіально далеко. В люксорі обстеження під час підбору булр більш поверхневе, наприклад, очне дно не дивились.
  Нічні лінзи це доказовий метод стабілізація короткозорості. Ризик полягає в можливих інфекційних захворюваннях рогівки, тому ретельна гігієна при користуванні обов‘язкова! Ще доказово сповільнює прогрес міопії - щоденне закапування 0.01% атропіну.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Ми купили ультразвуковий очищувач додому і не їздимо чистити в оптику. Раз на 3 міс. контрольний огляд і все.
   
 8. Vesnyanka

  Vesnyanka Well-Known Member

  Оо, а нам не пропонували. А ми щось і не питали. В них же купували? І яка вартість ?