Очі діточі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем zylia, 28 Січень 2010.

  1. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    так ви, перепрошую, дитину на дальтонізм перевіряли?

     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Я писала про те, що важко змусити дитину називати, що намальовано на картинках, якщо вона на них дивитися не хоче. А не хоче, бо їй нецікаво, бо звикла до гарних кольорових картинок.
    Тут справа не в цивілізації, а в убогості кабінетів в поліклініках. Особливо в дитячих поліклініках. Для діагностики треба було, щоб Христина дивилася у потрібну точку, то їй показували іграшку. Ну нецікава їй така похмура іграшка. І це не звинувачення якогось конкретного лікаря, це всюди так в державних поліклініках.
     
  3. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А все таки, підібрали окуляри чи ні?
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Так, але без малюнків.
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    логічно думаючи...
    то якраз мають бути чорні картинки, так як чорний має найбільший контраст з білим тлом. Кольорові картинки не дадуть повної картини для встановлення ступені близорукості чи ін...
     
  6. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ну, можливо...
     
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    І я так подумала, що картинки мають бути чорно-білими... Ну, наприклад, дитина бачить, що намальовано щось помаранчове і скаже - білочка чи лиса, і вгадає...
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    я саме це і мала на увазі


    в курсі. але все нам визначили незле, навіть з такими методами. просто то реально більше часу займмає і втомлює дитину.
    перевіряли різними методами і в різних кабінетах - результат більш-менш один, тільки рекомендації кардинально різні. але то вже інша тема.
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Вчора були в іншого лікаря, то таки підбирали окуляри по тих каринках. Потратили значно більше часу, ніж в першої, бо спершу просто дали ту картку з малюнками Христині з маленької відстані, а потім доня вже знала, що він неї хочуть. Значить проблема не в кольорах, а в підході.
     
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Мене дивують лікарі, які підбирають дитині окуляри "на око" (трирічній і по картинках). Це при тому що гострим показанням до їх ношення має бути наявність косини ОДНОГО ока у дитини (кого зацікавить поясню детальніше). Це раз.
    Як можна виписувати окуляри не бачивши ока на широку зіницю??? Це два. Я важко уявляю як можна щось про щось говорити не дослідивши.(сама маю клопіт з зором і мою дитину та біда не минула на жаль). І я б повбивала тих лікарів які просто виписують окуляри і вважають що то є "найліпшим лікуванням". Окуляри - це засіб який допомагає дитині краще бачити і у випадку косини одного ока запобігає погіршенню його стану. Про яке лікування окулярами вони говорять!?
    Виписуючи окуляри грамотний лікар має, як мінімум дати вам курс вправ для розвитку очей і навчання їх роботі, а хороший грамотний лікар - провести зо двійко занять з пацієнтом.
    Перед тим як вдягати на дитину окуляри я рекомендую сотню, ні тисячу разів все обдумати, обійти не одного лікаря, ще раз обдумати і вже аж тоді вживати такі "лікувальні" заходи.
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    100%. Прийшла я в оптику з Настіним рецептом на окуляри ( просто подивитися на оправи ). І розговорилася з лікаркою. Вона каже, що малим дітям дуже важко підбирати окуляри. Каже: "От вам виписали окуляри, дитина носить їх місяць, а тоді приходить на огляд. Якщо зір чуть піднявся, або ж залишився без змін, то окуляри підібрані правильно. А якщо зір впав ( !!! ), то треба підбирати інші окуляри".

    Людоньки, а якщо попасти до некомпетентного окуліста, то можна ще більшу біду дитині наробити! Поки що я притормозила з окулярами, мають мені дати контакти ще львівського окуліста ( люди до неї свою дитину водили, мала декілька років носила окуляри і вже мають знімати ).
     
  12. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ми були в двох лікарів. Кожен дивився до і після крапання, коли зіниця була збільшена. А от для підбирання потрібних лінз використовували картинки.
    Щодо вправ, то також попередили, що їх будемо робити. Але розкажуть про них при наступному візиті.
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    Дівчата, в кого дітки ходять/ходили в "Левеня"?. Який воно дає ефект і чи вартує гра свічок?
     
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    в мене малий ходив, але лише на вправи. Ефект? такий же, як і після інших вправ.
    Ти хочеш туди записати його?
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Очі діточі

    власне, мені порадили звернутись до них, причому порадили вже, щоб не втрачати рік, бо зазвичай всі заняття проводяться з дітками як мінімум старше 3 років, а там ніби працюють з зовсім маленькими і є шанс виправити той недолік скорше, без затягування. А я не знаю... З різних причин.. Власне тому і цікавлюсь чи дійсно вартує.
     
  16. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Моя думка - вартує. Власне, ми як займались, то в кабінеті весь час були садкові діти. Вдома того не зробиться, 100%. Лікар там хороша, дівчата, що займаються, теж. Апарати там, ніби найкращі.
     
  17. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    А де то таке? Я б з Мійкою теж би спробувала.
    А ще похвастаюся тим, що багато хто помічає з наших знайомих, що доця вже менше косить:girl_tender: Та і я це побачила, ще раніше. Маю надію, що в жовтні вже може слабші лінзи одінемо.
     
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    В неділю їздили в Брюховичі до "великого професора" Всеволода Модестовича... прийом закінчився тим, що мій чоловік його послав і якби той професор не втік, то шей получив добре.
    Почалось з того, що чоловік постукав до нього в двері, а той сказав, шо ми безсовісні. Потім в коридорі(!), брудними руками(!) заліз в очі дитині, яка заходилась в плачі і сказав що в нас велика біда. казав, щоб ми заспокоїли дитину, бо з того нічо не буде і відправив нас в маніпуляційну. Привалив за півгодини, сказав, щоб ми віддали дитину йому, а самі зачекали в коридорі, бо дитина з нами капризує і плаче (дитині місяць)... дальше навіть розказувати не буду!
    Одним словом, тому професору тільки за паперами сидіти, а не з людьми працювати, тим більше з дітками.
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Ми ходимо у той садок. І я вже десь писала, що ми мегазадоволені. Дитина за садком аж плаче. Люди там чуйні і чудові працюють. Реально допомагають діткам і це ми перевірили на собі. Тому якщо маєте показання до того садочка, то не нехтуйте можливістю туди влаштувати дитину.


    Якщо хочете сказати про людину погане, то ліпше промовчіть. Я знаю купу людей, який той "великий професор" у прямому значенні того слова рятував очі і ті люди тепер бачать і то добре бачать. І він хороший лікар у лікуванні. До таких як він слід ходити на лікування, а не на обстеження.
     
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Очі діточі

    Чого це я маю мовчати??? Доречі, навіть тут на форумі є про нього не найкращі відгуки.
    Я після нього цілий день відходила і цілу ніч не спала, поки не пішла до іншого спеціаліста.


    А обстежувати хто має?