Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми були в Санжійці позаминулого літа в серпні. Тихо, людей небагато було. Жили в Парусі. Харчувались в них - оплата окремо, готували дівчата-випускниці кулінарного технікуму, харчування збалансоване ))) І рисова молочна каша була, і смажений хек з гречкою. Просто, але свіже і досить смачно. Але недешево. Номер коштував 50 у.о. (2спальне ліжко + доставляли розкладушку для дитини, санвузол, кондиціонер, холодильник, телевізор - на сайті є фото), + харчування. Без харчування ми б там не лишались, бо крім кавунів-персиків-морозива з продуктами не дуже.
    Але гарно. Тут трохи фоток.
     
  2. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    І моя найбільша любов, з усього морського по Україні (і найближчого до Львова), мінусів нема)). Хіба єдине- погоду треба ловити, найкраще кінецю червня- початок липня, бо потім багато туристів і вода вже бактеріально брудна , один раз в пік сезону стоматіт піддчепила, та й місцеві кажуть, що при 27градусах вода вже інфекційна). Такі так , чк піднімається"сірководень" вода крижана, а коли він є ніхто не знає.Ми вже 4 роки там відпочивали, у знайомих. Але квартири так і є 25-30 у.о. Приватного сектора там нема як такого, є район особняків але там до пляжу не зручно йти. Що мене вражає в місті, то кількість фонтанів та дитячих БЕЗКШТОВНИХ розваг. Два шикарні майднчики (як в Стрийському- але кращі та більші), дитяче автодорожнє містечко з зупинами і розмітками дороги, біля кождного будинку маленькі майданчики. Таксі в любу точку міста 10 грн- минулого року. Зверху пляжа соснова алея з парком і перщим дитячим майданчиком. В неті можна подивитись фото міста! Для мене там чудово!
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    наші друзі минулоріч цілу окрему хатинку у селян минулоріч у липні за 200 грн знімали ( двоє дорослих і дитина 14 років)- умови звичайні ( без кондиціонерів і євроремонтів), але гаряча вода і вигоди у хаті були.Приїхали в село просто наобум- ні з ким не домовлялися, не зідзвонювалися. На місці одразу все знайшли. Цьогоріч теж збираються в Санжійку
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Купаються тільки їдуть на дальні пляжі, як ото 16 ст фонтанки і далі
     
  5. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Гугля в поміч :). Згадала, що хутір називається Леонідово (щойно знайшла фотки будиyочку де відпочивали). Знаходиться біля с. Санжійка.
    Ми там були 6 днів , троє дорослих(мамочки і бабуся)і з нами четверо дітей від 1,5 до 4 років. До Одеси їхали поїздом , з Одеси брали таксі.
    Їсти варили самі. Бабуся два рази їздила маршруткою в ближнє містечко на закупи. Багато чого купували в місцевому магазині. Все, що діти їли, те і ми: каші молочні, немолочні(мали зі собою по трошки різних круп), супчики, салати, тушені овочі робили. Варили все, на що час і фантазії хватало. Плюс двоє малюків на ГВ.
    Ті хто приїхали своєю машиною, то зі собою привезли деякі продукти.
    В нас в особняку всі були з дітьми маленькими приблизно такого ж віку, як наші діти. На території був дитячий майданчик. Тож діти мали з ким бавитись і де.

    Для нас з дітьми, величееезний плюс. Діти вночі спали спокійно, ніякі лишні звуки їх не будили. Знудитись за цих 6 днів не встигли.
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2014
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Так і є. Я мала на увазі саме загальні пляжі міста.

    Забула ще про Коблево додати, що там немає прісної води, з крану тече "опріснена", на смак солона. Так що будьте до того готові, бо цей нюанс дуже мені перше враження зіпсував)

    Покажу вам трохи фото з Іллічівська.
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    мені він у перші приїзди псував не тільке враження, а і роботу ШКТ. Тиждень моєму організму щоразу було потрібно на адаптацію. Ну і напої та перші страви на тій воді- бр-бр. Але зараз ряд невеликих пансіонатів дозволяють соб готувати не на опрісненій ( підвозять питну ). То вже таких проблем не виникало. А для миття фруктів ми використвували бутильовану.
     
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Там багато оголошень і про "сдам дом", і про "сдам кімнату". Але ми були там, можна сказати проїздом, і хотілось розслабитись без готування (а за продуктами прийшлось би їздити в Іллічівськ) кілька днів, тому ми шукали варіант , щоб можна було "спати-їсти-на пляжі книжку читати". За моїми спостереженнями, тоді там були переважно россіяни, білоруси, одессити, які мають там хатинки і наша машинка на львівських номерах ))) Там тихо - двіжухи немає, тому ввечері тиша і спокій. Якось поїхали повечеряти в Іллічівськ - спитали місцевих, нам порадили ресторанчик на набережній. Було швидко, смачно і цілком адекватні ціни. Досі згадую з задоволенням )))
     
  9. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    І я за Іллічівськ руками і ногами:) я там і жила більше року, а в минулому році відпочивали з сестрою і її дітками, і я ще була вагітною з чоловіком. Думаю в цьому році будуть дорожчі квартири... Ми знімали по 270 грн за 2х кімнатну, 9й поверх, район вул.1 травня. Знайшли квартиру через "Slando", подивились фото, ну і там моя кума сходили подивитись. Але не буду радити цю саме квартиру, тому що все ж таки, 9й поверх - зажарко, хоч і кондиціонер в одній кімнаті... але ночі були важкими. Але саме місто - я обожнюю!:)
    Малі розважались на площадках, приїжджав цирк, можна поїхати в Одесу в театри. Куча кафе, кухня - ням ням:)
     
  10. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Іллічівськ - о так. Якщо зберемось-таки на море, то поїде туди.
    Мама туди вже майже 10 років їздить на початку вересня - людей мало, але море часом буваэ холодне. Я була там в червні (на початку) - пляжі майже пусті, липень-серпень - самий пік, вересень -людей мало,море чисте, але часом - холодне. Інфраструктура розвинена, розваги і заклади харчування на будь-який гаманець. На центральному пляжі дуже добрий захід в море - пологий, для діток дуже добре.



    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  11. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Не згадаєш назву?:girl_smile:
     
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Згадати не згадаю, але гуглмепс каже, що в Приморському пару є ресторан "Афаліна" і ЛЕО кафе, це щось одне з тих двох )))
    А ще місцеві радили Робін-бобін десь в тих же краях, по вулиці Парковій.
     
  13. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Хто буде в Іллічівську, обов'язково відвідати шаурму... це щось:) повною можна наїстися двом. І крильця там дуже смачні! і що добре, за 6 років, вони не стали гірше! не можу згадати назву закладу, але по вулиці 1го Травня, за ринком "Сокіл" по правій стороні, в українському стилі:)

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 15:12 ----------

    дорогі ресторанчики:) В Лео смачний шашлик та чєлагач, в Афаліні рибка:) Ще рекомендую: бар кафе "312", теж перехрестя 1го травня . Місцеве свіжезварене пиво і т.д...!
     
  14. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Щось зовсім печаль з Одещиною... Продивилася пропозиціі і враження, що воно того не варте!!! Ми в Судаку знімали квартиру на 4 спальні місця, з пралкою, кондиціонером, бойлером, приємним інтер'єром, до моря 20 хвилин пішки і це коштувало 200 грн. А в Затоці пропонують тупо кімнату з 4- ма ліжками невідомоі` комфортності, які стоять один від одного на відстані 50 см і це задоволення 300-350 грн., вигоди на територіі, душ літній, про кондиціонер мова взагалі не йде...

    ---------- Додано в 15:56 ---------- Попередній допис був написаний в 15:55 ----------

    Ну а якщо більш-менш людські умови, то і ціни такі, що вже краще Болгарію роздивлятися!
     
  15. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Нас кум кличе на море їхати в Затоку ,може хтось порадить ,якиїсь будиночок ,так ,щоб не шумно було ,бо з дітьми ідемо і взагалі ,які там ціни ? нам казали 140 грн за двох?
     
  16. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    я знаю що в затоці можнна знайти за 80 грн з люд. номер з холодильником, туалетом умиваьником і вентилятором. 120м до пісчаного пляжу. є кращі номера вже з кодиціонерами але вже дорожчі.......
     
  17. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Подруга радить "Лотос" в Коблево - є номери різних категорій, кімнати в котеджах, гарно облаштована теріторія, дитячі майданчики, харчуванням були дуже задоволені.
    Ми кілька раз їздили в "Сову" на ст.Лиманська - є корпус з звичайними номерами (вентилятор, холодильник), вигоди загальні, але цілком пристойні. Поруч готель з пів-люксами, стилізований під замок, там дорожче.
    До моря 5-7 хв., є базарчик, парк розваг, бари-дискотеки.
    Цього року нам повезло - знайомі запропонували відпочити в особняку у Санжійці, але по відгукам там практично ніякої інфраструктури.
     
  18. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    контакти в студію)))))))
     
  19. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Дівчатка ми їдем в липні в м.Очаків Миколаївська обл ,є одна вільна кімнатка з людини по 35 грн,,в квартирі туалет ванна ,холодильник,кого цікавить пишіть в пп
     
  20. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Я з дитинства їзджу в с. Лебедівка, Одеська обл. Це 120 там км від Одеси. Це суто курорт, працює тільки влітку. Море там відкрите (це не затока), чисте, солене, з хвильками:))) Пляж пісчаний. Є пляж з обривами, а є без, тому що у Лебедівці є коса, яку розділяє море і лиман. Щодо лиману, то він лікувальний. Колись там навіть була німецька грязелікарня. Цей курорт оточений лісом, тому там надзвичайно свіже повітря. На курорті є кафешки, дискотека і інше. Лебедівка для спокійного відпочинку, особливо з дітьми. На пляжі немає скупчення людей. Ціни такі як у Львові:))) Закину декілька фото, щоб ви собі уявили:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2