Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

 1. Online

  Online Well-Known Member

  Думаю, буде залежати від інших сфер. Я вже чула від власників львівських салонів і магазинів, що підніматимуть ціни, щоб хоч якось компенсувати собі вимушений простій. Не знаю чи це стане масовим. Але, якщо піднімуть інші - піднімуть і готелі, і приватний сектор. Після 12 буде видно.
  Ну і відкриття кордонів теж вплине. Якщо Болгарію, Грузію не відкриють, багато з тих, хто туди збирався, поїде в Одесу, щоб хоч якесь море.
  А от, що ціни на наших курортах точно не стануть нижчі, чомусь впевнена) Закордонні готелі знизять, скоріш за все...
   
  Останнє редагування: 8 Травень 2020
  • Корисно Корисно x 1
 2. Nesnayomka

  Nesnayomka New Member

  Ми теж у 2018 році відпочивали у Курортному. Загалом відпочинок сподобався. Не беручи до уваги Крим, то зі всіх відпочинків цей сподобався найбільше. Раніше в Одеській області були на Лиманській у Затоці, згодом на Будакській косі у Затоці, і востаннє у Курортному. У Курортному море було найчистіше, багато рибок, маленьких крабів, навчились ловити рапанів. Саме селище село селом, багато у чому відчувається совок. Саме селище можна умовно поділити на косу, де усі бази на березі моря, але нам там не сподобалось, і власне саме село. Ми поселились у самому селищі і ходили на пляж під обривом. Людей, порівняно з Затокою, мало, хоч були у розпал сезону. Правда, після 17.00-18.00 сонце ховалось за обрив і ставало прохолодно. Відпочинок у Курортному залишив приємні спогади, з радістю повернусь до нього. Захід у море досить пологий, тому безпечно з маленькими дітьми. До глибини теж довго йти не потрібно, щоб поплавати. Якщо щось цікавить, запитуйте
  --- дописи об"єднано, 8 Травень 2020 ---
  До речі, у самому селі декілька спусків. Ми жили біля спуску біля пошти. Він, мабуть, найменш стрімкий і малолюдний. Наступний від нього спуск від "Анни-Марії", який відкритий лише для їх відпочиваючих. Тому якщо відвід нашого спуску пройти трохи далі, то людей було дуже-дуже мало
   
  Останнє редагування: 8 Травень 2020
 3. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Та піднімати ціни можуть всі, і магазини, і "курорти", але чи багато хто зможе собі дозволити купувати втридорога? Попит буде балансувати пропозицію, і продаватимуть з розумною націнкою, а не так, як звикли - беріть, що дають, бо туристів багато...
  Я, наприклад, ніж їхати на "наше" море, краще пошукаю щось в Карпатах, якщо Болгарія не відкриється (хотіли повторити минулорічну поїздку, але вже машиною, а не автобусом). Позаторішня Затока не дуже мене вразила.
  Та й якось воно страшнувато селитися в великих пансіонатах, от якби котедж окремий... Але то вже не наш бюджет...
  Поки нічого не планую, бо в даній ситуації це нереально. З нашим робочим графіком можемо і за тиждень зібратись.
   
 4. Online

  Online Well-Known Member

  Як на мене, ті умови і за попередніми цінами стільки не вартували. Але при тому собівартість відпочинку щороку продовжувала потрошки рости і людей це не відлякувало. В кожного з клієнтів вітчизняного моря свої резони. Ну і серед клієнтів закордону, якщо напрямки не відкриють, знайдеться немало людей, готових наступити собі на горло і погодитися на Одесу, замість тієї ж Болгарії. Та й не думаю, що прямо вдвічі піднімуть, вони ж не камікадзе.
  Я теж вважаю, що підняття цін в післякарантинний період - дурна затія. Побачимо.
   
  Останнє редагування: 9 Травень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Та власне, попит буде за рахунок тих, хто в разі не відкриття кордонів "наступить", як Ви кажете. Бо ті, хто жив від зарплати до зарплати і складав цілий рік на щось бюджетне, хай не надто комфортне, аби вивезти дітей на море, мають всі шанси не поїхати зовсім, на жаль... Дехто вже 2 місяці без доходів, навіть ФОПи. А багато організацій, що могли собі дозволити, дали людям чергову оплачувану відпустку, відповідно влітку її вже не буде... дуже багато різного є і буде впливати на попит, як в сторону збільшення, так і навпаки. Поки чекаю, а там буде видно, є ж і крім Затоки місця, хоч я жодного разу на українських "морях" не була настільки задоволена, як торік в Болгарії, хоч це був теж відносно бюджетний варіант.
   
  Останнє редагування: 9 Травень 2020
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 6. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  у знайомого під Одесою є кілька "дачок"- будиночків під здачу Так цьогоріч ше в квітні на травень вже активно бронювали. Літо тим більше. А ряд пансіонатів з великою кількістю номерів намірено підняли ціни, мотивуючи це тим, що приїде менше туристів, буде менше скупчення людей а вони собі цим все-рівно покриють вартість минулорічну при більшій заповненості. Деякі ціни просто астрономічні. Те, що реально вартувал 1000 грн\доба- зараз пропонують по 2500. І це гарні умови, але не ж готель лакшері.Але попит є
   
 7. Popi

  Popi Well-Known Member

  А хто зараз в Одесі чи області. Можливо планує на наст тиждень. Як там з температурою води? У червні ніколи не були на морі, переважно липень серпень .... щось думаю що море холодне
   
 8. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Наразі так, холодне:)
  Але воно може бути холодним періодами і в липні, і в серпні.
  Я три роки підряд їздила в червні, минулого року було найтепліше, з води не хотілось вилазити) ви якого числа їдете?
   
 9. Popi

  Popi Well-Known Member

  Ми десь в останній тиждень червня. 23.06
  --- дописи об"єднано, 5 Червень 2020 ---
   
 10. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  А, то ще дуже добре прогріється;)
  Ми вже з 15 їдемо.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • мімімі мімімі x 1
 11. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Ми були в червні минулого року, вода була теплезна. І взагалі нам з погодою пощастило більше, ніж тим, що їздили після нас.

  А цього року напевне прольот. Маєм бронь на 21 червня ще з початку весни по адекватних цінах, але нема чим добратись.((
  Машиною сама з дітьми не ризикну, тимпаче машина геть старенька.
  Правда проскакували героїчні думки стосовно цього, але мене всі відмовляють...:girl_sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 12. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  А що там з поїздами, так і не будуть ходити?
  @Matvijko а ви чим будете добиратись?
   
 13. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  Поки глухо.
  Є варіант інтерсіті до Києва і з Києва до Одеси, але то пересідати, сидіти всю дорогу і фінансово непідйомно... Щось не надто привабливий варіант.
   
  Останнє редагування: 6 Червень 2020
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 14. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Ми відмовились, бо перенести нам не змогли, сказали все заброньовано, поїздів ще до 12 точно не буде, а машиною нам дуже дорого виходить, тому надіємось, що як ситуація вляжеться то може десь виберемось.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 15. Arika

  Arika Well-Known Member

  В бла-бла кар? Може є ще якісь перевізники приватні? Думаю, зараз почнеться сезон то перевізники точно будуть (все таки то робота для когось)
   
 16. lusuzj

  lusuzj Member

  Добрий вечір!Дівчатка підкажіть де можна відпочити на морі не за всі гроші.
  --- дописи об"єднано, 10 Червень 2020 ---
  Може підкажете де відпочивали в Санжійці.
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 17. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  приїхали знайомі кілька днів тому. Море холодне +19 було. Але сміливці окунаються.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  Шукаємо де б то поїхати на море в Україні, бо на закордон цього року відважитися не можемо.
  Були колись на Арабацькій стрілці двічі, і багато разів у Коблево, цього року дивлюся у сторону Затоки, але саму Затоку не хочу, може в Санжійку би поїхали, хто був колись або цього року, може є якісь відгуки.
  Або Курортне, хоч там певно більше людей.
  Шукаю більше таку глуш, щоб менше людей на пляжі було, до пляжу не далеко, і рівнинина, щоб з гори вниз до моря не спускатися, щоб потім на верх не карабкатися.
  І ще чи буде ще тепло після 20 серпня в тих краях, бо швидше їхати через роботу не виходить.
   
 19. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @olerusya підкажіть будь ласка де саме жили в Санжійці? Може маєте посилання на житло? бо щось шукаю в неті і нічого знайти не можу путнього
   
 20. mokhnatska lesia

  mokhnatska lesia Well-Known Member

  @Муська а де Ви відпочивали? можете написати координати? дякую