Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Дівчата,хто цьогоріч був в Затоці. які ціні на продукти ? дорого ? не дуже ? дякую
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ціни дорожчі ніж у Львові, ми іздили в Білгород-Дністровський на закупки, там є супермаркет ТавріяВ і базарчик
     
  3. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Дівчатка хто відпочивав в Іллічівську поділіться відгуками будь ласка
     
  4. blin

    blin New Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    А що конкретно цікавить? Тут в темі говорили про Іллічівськ, на 2-3 сторінках є багато відгуків.
     
  5. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    вже не їдемо, квитки здали
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Крижанівка - це окраїна Одеси. Юридично - село в області, а фактично - через дорогу одеська вулиця із висотними будинками. Добирались на таксі - 90грн. Море було тепле і брудне (ну як в Одесі :), а коли було чисте і прозоре - то холодне. Пляж був досить малолюдним. Ну і взагалі відпочиваючих мало. Продавець із магазину розповідала, що минулого року овочі-фрукти їм три постачальника привозити не встигали - так швидко розкуповувалось. А цього року навіть не торгують таким бо не продається. Ціни в них на продукти такі ж як і в нас. На овочі-фрукти за час нашого відпочинку трошки падали. Нас було багато - то знімали частину будинку -з кухнею, столовою, ванною (з пральною машинкою). Житло коштувало 450грн за добу, на 4-х дорослих і 2-х дітей нормально вийшло. До моря іти десь 7хв. Єдиний мінус - це крутий спуск до моря. Можна іти коротким шляхом по видобваних сходках із землі, а можна обійти в кругову по асфальтованій дорозі.
    Можна сказати, що відпочили нормально (на скільки можна відпочити при такій ситуації в країні).
     
  7. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми приїхали з Одеси, були в Затоці на базі поблизу Будакського лиману. Там все спокійно люди відпочивають, море було дуже тепле всі 9 днів, один день лише був шторм, море не прозоре ))), ми були на не сильно заселиному пляжі тому було дуже гарно, місця хватало всім ))) один день бачили дельфінів дуже близько до берега. Один величезний мінус це була вартісь на продукти, ми жили дальше від затоки, магазинів не було дуже багато тому ціни були космічні, але ми закуповувались в Затоці (маршруткою 3грн). Ну і звичайно вода у них жахлива солона, готувати і пити треба лише куповану.
     
  8. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Повернулись ми з відпочинку на морі. Були там же, де і минулого року. Жили ми в селищі Леонідово( це приблизно між Одесою і Затокою). Людей було мало, на пляжі купа місця. З Одеси на вихідні приїждали відпочиваючі і на будні виїжджали.
    В порівнянні з минулим роком море було каламутне. За десять днів відпочинку постійно дув прохолодний вітер , тому відсили два вечора на морі не штормило. Всі решта днів були хвилі(часом досить великі,що аж змивало), відповідно море було зкаламучене. Минулого року хвиль практично не було, дно було видно по груди у воді.
    Загалом сподобалось. Якщо все буде добре, то поїду туди і наступного року.
     
    • Баян Баян x 1
  9. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми першого числа приїхали з Іллічівська, задоволені надзвичайно. Море- казка, тепле та чисте, були і вітерець і хвильки . На пляжі до ночі сиділи. Погода була жарка, з води можна дитину взаалі не забирати. Люди були - але не критично багато, росіян не чула як завжди). Хоч місцеві кажуть, що могло б бути людей більше, але сезон відбувся. Люблю це місто!
     
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ви коли їхали бронювали щось наперед, чи вже там шукали? Поділіться цінами на проживання - знімали квартиру?
     
  11. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    До друзів, квартиру краще дивитись наСландо і їхати на готове- вбийте в гуглі квартири в Ільічівську, буде багато пропзицій
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    2 рази були в липні, 2 роки поспіль, комарів не було :) а може то вони нас не чіпали :)
     
  13. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Хочу на 3 дні поїхати з дітьми в Одесу. Планую зупинитися в районі Затоки або Кароліни Бугаз. Порадьте будь ласка хороший нелюдний пляж, платний, щоб був мінімальний навіс з тінню. Можна і в інших селищах. Їдем на 3 дні тому проживання і харчування мене мало цікавлять, основне щоб було зручно покупатися і позагаряти
    Неперед вдячна
     
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Сьогодні іду з сином в Одессу ( спонтанно купила квитки) а про проживання не домовилася. Там можна буде знайти на місці, чи на вокзалі? чи хтось так шукав? Можливо порекомендуєте щось? Я б хотіла кімнату в Одессі... А може базу поряд з Одессою. Дякую
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок


    В самій Одессі я б не хотіла зупинятися з дитиною. Місто подивитись треба, але відпочивати з дитиною я б не радила. Краще сідайте на електричку і на станції виходите, думаю житло на місці точно знайдете. Там і тихіше і захід в море суперовий. В Кароліно-Бугаз можна, або Затока.
     
  16. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Або Коблево ще можна, місця точно будуть, бо кінець сезону
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member


    Мені Коблево не сподобалось тільки тому, що там вузькі пляжі. В Затоці місця багатезно. Ну і в сторону Затоки простіше добратись - вийшов з поїзда і сів на електричку. Щоб добратись в Коблево треба йти на маршрутку до Привозу, ну і черги там довжелезні. Думаю мамі з дитиною буде важко.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    у Коблево вузькі пляжі? Там теж дуже широка пляжна лінія, в р-ні кордону молдавської і української частини баз-місця завжди повно. Ще ніколи навіть у пік сезону на голові ніхто не сидів.
    запросто. Вересень для Одеси- це вже не сезон. І в сезон можна теж було цьогоріч знайти місця- в тому ж Коблево і Затоці прям на місці вибрати.
    Одеса і всі місця "Фонтанок" - тут досить брудне море. Тому одна справа, якщо ви їдете відпочивати просто в Одесу ( гуляти по місту, музеї-кафе-екскурсії) і інша справа- якщо вам власне чистіше море і пляж потрібні ( тоді треба їхати в сторону курортних селищ)
     
  19. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    в Санжейку можна їхати
     
  20. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ага, вузькі. Ми були на початку Коблево, тобто найлівіше. Там ширина пляжу була така, що як 2 ряди лежало, то першому хвилі ноги полоскали))) може там далі то ширші, але в Затоці місця, як в степу.