Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    там може бути. Але Коблево- тягнеться вздовж узбережжя на 7 км. Тому там, як і в Затоці є різні місця ( в Затоці теж є місця, де пляжна лінія менша). Пляжна середня лінія Коблево ( тобто є і меніша є і більша)- приблизно отака http://kuzzmaaa.com/blog/wp-content/uploads/2012/08/IMG_1709.jpg

    Але, як на мене, брудно, що в Коблево , що в Затоці.
     
  2. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Отже краще в Коблево? То може є якіс координати? Я б не хотіла електричкою... може маршруткою чи то довго?
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    меі подобається Затока, вже багато років туди їздимо та завжди задоволені. Єдине, що ми на базу відпочинку їздимо, а не шукаємо на місці щось, але сестра цього року на о-бум приїхала та влаштувались в приватному будиночку й задоволені
     
  4. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Краще з Одеси іхати маршруткою до Затоки, набагато скорше, ніж поіздом
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Хтось може знає файну базу відпочинку у Затоці, щоб не захмарні ціни...
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Подивіться базу відпочинку "Дача". Ціни більш-менш адекватні.Там є дитяча анімація-а то великий плюс на відпочинку з дітками.
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    З дорожчих - "Рута"
    З "середніх" - "Оболонь" (але нові будови), ми їздимо на "Відродження", Львів також полюбляє "Жемчужина"
    хоча то особисті мої враження:)
     
  8. prolisok

    prolisok Member

    які ціни за добу ? які умови ,істи самим можна готувати?
    а Затока не брудна , чомусь погані думки чую ? В Одесі ніколи не була , тому випитую)
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    одна особа за добу проживання 85-250 грн, в залежності від умов, н6а кожній базі є окремо кімнати з плитами, де можна самим готувати, минулого року море було порівняно чисте (звичайно, не закордон. але принаймні "зелені" чище чогось стороннього не було), два роки тому попалив такий період, мабуть, що часом після шторму до берега "прибивало" водорослі - не вгадати:sad:
    це можна сказати, кінець Затоки, тому чистіше, аніж на початку чи в центрі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми в 2013 також були в Затоці, в самому кінці) Задоволені, бо там набагато менше шуму і чистіше, ніж на початку чи в середині, там також є приватний сектор та готелі. Але оті два роки щось боїмось їхати туди машиною на Львівських номерах, тому минулого року були в Шацьку, а того року плануємо в Картати, хоча дуже хотілося б на море:connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    чого? ми в коблево плануємо машиною. є небезпека?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Незнаю...фіг його знає що в них на думці, все ж таки ми бандервці...
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    в кінці то де? приватний сектор чи бв?
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Ми брали номер у готелі, замовляли наперед, умови були більш менш нормальні, але тепер знаємо що краще їхати навгад, а там щось підібрати.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    а я сьогодні купила нарешті квитки до Одеси, а перед тим забронювала житло в Южному. Їду туди відпочивати вже вдруге. надзвичайно мені подобається ще місто. вперше була там в 2009 році. знімали 2-кімнатну квартиру, нас було 3 дівчини і дитина коліжанки 5 років. Про Южний мало хто знає, це зовсім непопулярний напрямок, чомусь, але як на мене відпочинок там супер. Цього року забронювала 2-кімнатну квартиру за 350 грн, нас їде 4 - дитина і 3 дорослих. Їдемо потягом Чернівці-Одеса , там пересідаєм на марштурку до Южного, їхати до 1 години часу. Їхати нормально, стоячих вони не беруть+в автобусі був кондюк. місто молоде з гарно розвиненою інфраструктурою, всі будинки - багатоповерхівки, відносно новобудови. практично у кожному дворі є дитмайданчики гарні . ціни в супермаркетах такі ж як і у Львові, я ще тоді здивувалась, що йогурт Галичина питний там був на 50 коп дешевший, ніж у Львові :). є базарчик, там продають морепродукти, домашні молокопродукти, овочі, фрукти. подобається, що там нема двіжу, я бачила тоді 1 "клуб" біля моря. ну як клуб, вдень там можна поїсти, а ввечері дискотека. море чисте, пляж піщаний. людей практично нема, в основному місцеві + декілька пар відпочиваючих,які знають це місто. короче, якщо так коротко - то місто типу як Сихів, а в кінці міста (де вул. Драгана, Зубра) - море:girl_haha:. якщо когось цікавить якась інфо - питайте. я рекомендую відпочинок там.

     
    Останнє редагування: 17 Червень 2015
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    підкажіть а чи чисті там пляжі, далеко море:girl_curtsey:?чи багато там людей здає житло, але не квартири?бо в нас відпочинок бюджетний)до 100 грн за людину за добу будемо шукати)ми їдемо машиною і чула останні часи що в Затоці не дуже чисто :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    пляжі чисті, бо нема багато людей. оренда житла на 99% - це квартири в багатоповерхівках, може хто і здає будинки, але я думаю, хіба в селах поблизу. але я там не була, тому не знаю. + думаю, що може виникнути проблема з купівлею всякої смакоти, що доведеться їхати до міста все ж. ну і ми самі готуєм, тому скупилися в супермаркеті в перший день, нагаратали баняк борщу червоного, купили фаршу-риби-філе, овочів,салату зробили і юж. морозива, кавунів, динь в супермаркетах- завалісь. подивіться на квартири на Olx, станом на зараз можна зняти квартиру за 250 грн, 4 спальних місця. чи далеко море? - по різному, є квартири і в першій лінії на вулиці Приморськів, ціна 400-600 грн за добу за всіх, чи вас 2, чи 6. а якщо далі, наприклад, на Хіміків багато квартир здається, то треба пройтися впоперек декількох вулиць, хв. 15 пішки з малим дітьом. але у вас же машина :)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Kayla , а який у Южному спуск до моря, чи там рівнина?
     
  19. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    рівнина. і мілко від берега
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    нас двоє їде :girl_angel:
    але будемо тоді орієнтуватися там де можна на подвір*ї машину поставити і чисто)
    та і щоб машиною за продуктами не їздити)будемо теж самі готувати:cofee:

    щиро дякую :girl_tender:
    гарного Вам відпочинку :beach::beach::beach:
     
    • Подобається Подобається x 1