Одяг декорований вишивкою

Тема у розділі 'Вишивання', створена користувачем arsena, 25 Серпень 2010.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Rodionochka а малюнки з розмальовки антистрес підуть? чи надто багато дріботи в них?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та, думаю, піде все, що подобається). Колись придивлялася до малюнків для вишивки гладдю. Але майте на увазі, що дрібні елементи таки важче вишивати. Хоча я знайшла вихід) - вишиваю іх швом "вперед голкою". Так, як і краї малюнку. Виходить досить цікаво. Як буду мати можливість - сфотографую. Зараз якраз вишиваю дитячу сорочку, там є дрібненьке.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А як переносите малюнок на тканину? Так хочеться спробувати, але з малюванням з дитинства не дружу, то страшнувато.
     
  4. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я переносила за допомогою кальки, такої спеціальної бумаги, яку купила в магазині канцтоварів.
    Щодо малюнку, я довго шукала щось в інтернеті, а потім взяла дитячі штанці з Картерсу і перемалювала з них квіти, додала завитушок і авторський малюнок готовий))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну я теж зовсім не художник). Я більше математик). Прикидаю собі приблизно розміщення, розміри. Потім наношу контури. Далі все обводжу спец. фламастером для тканин. Якось так. Але тут і не потрібно великої чіткості. Все на око. Лише намагаюсь дотримуватись симетрії (якщо вона потрібна).
    До речі, маю подругу-художницю. Вона не захотіла мені малювати). Чомусь побоялась))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. sweetlola

    sweetlola New Member

    Блузочка дуже гарна. Бачила схожу біля ОБЛ ради в магазині.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2019 ---
    Я теж недавно оновлювала сукню, але сама не вишивала, занесла в студію з машинної вишивки, мені там і з узором допомогли. Сама якось на такій тканині не ризикнула вишивати.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Серпень 2019