Однокімнатна квартира. Організація простору

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Corena, 3 Серпень 2014.

  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я маю на увазі одяг, який ще повторно одягатиметься в скорому часі.
    окремої полиці я під то точно не знайду( Ну і шафа - то закритий маленький простір, в гардеробі таки мабуть краща циркуляція повітря.
    оце в мене теж була така думка, може варто до того і повернутися, я, правда, хотіла великий ящик під то пристосувати, але, думаю, зауваження щодо розміру дуже слушне.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    В мене на комоді є плетена корзина. Так історично склалось, що ношені речі, але ще чисті, лежать там.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Я пакет не не закриваю, просто в нього кладу. Так речі менше місця займають і не мнеться одяг
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не знаю скільки там в нас метрів кімната, але не думаю що більше 19. В нас двоповерхове ліжко, яке примкнуте до дорослого. По сходах вже лазять всі крім Петрика. Ядвіга десь з 1,6 - 1,8 років. В мене жодної можливості бути перестрашеною, бо тоді нас не буде де спати.
    Можеш показати як ви всі ліжка розміщаєте? І інші меблі? Можна просто на листочку намалювати. Може я не враховую чогось? Бо нам зе Ядвігу треба відселяти, а я не бачу куди.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    20190127_114658.jpg

    1 -ліжко старшої 160×70 (ікеа)
    2 - відкритий стелаж на іграшки висотою десь 180 см, ширина 80 см.
    3 - розкладний диван 2×0,9 м у складеному вигляді
    4 - двоспальне ліжко 200×170 см
    5 - комод на дрібний одяг
    6 - шафа

    Я хочу замість дивана (на якому спить чоловік, а я сплю трохи з ним, а трохи з меншими на великому ліжку, що мене вже остаточно дістало) поставити оте трохи коротше ліжко з висувним матрацом. Стелаж думаю розвернути на 90°, впритул до то того ліжка, а за ним біля вікна місце для уроків старшої (бо вона то робить їх в школі, але часом і вдома вчиться на кухні). Шафу я замовила під стелю і на всю ширину впритул до ліжка, тому комод планую викинути і зберігати всі речі в шафі. В коридорі ще є для взуття і верхнього одягу окрема. Я думала поставити двоповерхове там, де зараз ліжко старшої, але ні, я їх не люблю. На цій вільній площі ще є ікеєвський дитячий столик і вони умудряються розкласти там шатро метр на метр. Найбільше, звичайно, загромаджує простір ліжко, але я не можу спати навіть на дуже доброму дивані. Тому на такій площі доводиться жертвувати красою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А якщо позбутися того комоду що у вас справа біля дитячого ліжка стоїть? І десь на ту стіну біля дверей (там де метрики висять :) ) зробити ліжко-горище збоку з шухлядами, а внизу лишиться місце для ігор. Туди виселити Михайлика а Ядвігу на перший поверх двоповерхового ліжка. Не знаю чи зрозуміло пояснила.
    Згрубша отако але без стола внизу.
    [​IMG]
    Чи яка там довжина стіни до дверей? Не поміститься?
    Коротше, імхо, найбільше нераціонального місця зазвича займають комоди - їх можна замінити на інші види систем зберігання (або високі вузькі високі пенали, або шухляди під ліжками...)
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    там шматочок стіни до вікна - 15 см. Ліжко вікно буде заступати. а по довжині там 180 см від кута до дверей.
    І там батарея під вікном не пустить.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2019
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    32184144-E360-4770-A033-057387828A93.jpeg
    Оце в нас так. Малюнок не в масштабі, але я старалась.
    Скажи мені якесь мудре слово ще ти.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2019 ---
    В кожної дитини є свій комод. Ті що біля двоповерхового ліжка стоять один на одному. Між етажерками комод для дорослих, постелі etc. Шафа-купе.
    Прохід між шафою і двоспальним ліжком - 43 см.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    якщо думати щось в такому плані
    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • xx5p9rpJZeo.jpg
      xx5p9rpJZeo.jpg
      Розмір файлу:
      58,6 КБ
      Переглядів:
      73
    Останнє редагування: 30 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 4
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мені трлхи тяжко без хоча б довжини стін. Бо ти пишеш, що справа від дверей 180 см, а по вигляду там цілих 220-230 см)
    Але менше з тим. Ти плануєш щось вкладати в зміни чи просто переставити меблі? Віка добре каже: всі проблеми від комодів. Впріант 1 (потребує вкладень, має купу недоліків:)):

    20190130_125459.jpg

    Суть в тому, щоб все зберігання організувати навколо ліжка. Справа від ліжка шафа на постіль і щось грубе-велике, зліва - на одяг. Велика добре продумана шафа - краще, ніж 5 комодів. Ліжко дитяче можна спокійно брати 160 см довжиною, на найближчі роки вистачить. Над тим ліжком повісити неглибокі шафки-полички для книжок. Приблизно, як Гайка показувала вище в їх дитячій.

    Варіант 2 (можна обійтися теоретично тим, що є). Двоповерхове ліжко до входу, далі шаафа, далі стелаж. Там буде трохи місця для ігор біля вікна. З другим дитячим ліжком те саме, що у варіанті 1.

    20190130_125529.jpg

    Якщо поміряєш стіни і скажеш, на які зміни готова, я ще подумаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Haidee
    справа від входу 180см, зліва -60см

    В першому варіанті я не розумію де вікна-двері.

    Ну і комоди можна перенести в шафи, а книжки куди діти?

    Доросле ліжко 200х160 (матрас) дитяче двоповерхове 200х90 (матрас). є ще одне ліжко 200х90 на стриху.

    Я подумую над ліжком з допису №1134.

    Я готова дещо міняти-купувати. Але не прямо "викиньте все негайно".
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так, як в другому. Третє ліжко на тому ж місці.
    Я з телефону, тому не знаю, яке то ліжко 1134.

    Теж в шафи. Скільки ті стелажі мають ширину, глибину, висоту?
    Їх можна десь приткнути, коли я вже знаю розміри стін. Скільки шафа має ширини?
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2019 ---
    Тоді варіант з ліжком біля входу відпадає. Можна ще поставити два дитячі ліжка під вікном справа від входу. Тоді справа від дверей один зі стелажів. Або комоди один на інший, якщо тобі вони зручні.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Батарея закрита двоспальним ліжком.
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А під другим вікном теж батарея? Якщо ставити поряд 2 дитячі?
    В тебе нема вибору) якщо треба звільнити 2 метри стіни на ліжко, доведеться жертвувати стелажами або комодами. А ще подумай, як в тебе з коридором. В коридорі часто є місце, щоб організувати бібліотеку.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я таке накалякала). Ліжко двоповерхове біля дверей, а навпроти кутове таке, як Акіна показувала, одне розвернуте під вікно. До ліжок(під) шухляди висувні на речі, замість комодів.Під кутовим ліжком є місцце на полички, може й шафку.Між ліжками, навпроти вікна -столик. Велике ліжко впритул до стіни і біля нього шафу.

    20190130_133809.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Під другим теж батарея.
    В коридорі немає місця. Ми і так майже всі дорослі книжки винесли. Там дитячі книжки-іграшки.
    Так я розумію, що треба чимось жертвувати. Ех.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2019 ---
    Так я забула сказати головне! Велика шафа і стелажі служать шумоізоляцією від сусіда. Бо інакше чути його кроки, а не те що розмови чи телевізор.

    в мене в голові від ваших порад щось зрушилось. Може якась еврика зайде в гості.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І ще мені розкажіть, що не так з комодами. Це набагато зручніше ніж на полиці в шафі зберігати речі (в нам вже так було).

    Діти самі себе обслуговують коли є комоди, бо все можуть самі дістати. На противагу шафі, чи пеналу (які високі і неможливо так скласти речі щоб все зразу було видно.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З ними все добре, якщо поруч є гардеробна і якщо кімната є хоча б на двох дітей, а не на 4. Зайди в тему про шафу-купе, я собі якраз робила і дівчата там радили всяке. Головна проблема - вони загромаджують простір, якого нема і над ними пустує місце, яке можна корисно задіяти. Коли мова про дитячу 16-20 метрів, де лише ліжко і стіл, то проблем взагалі ніяких: комод для дитини зручний.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я за комоди)). Малому зробили величезний комод і всі щасливі, я категорчно не хотіла шафи.
    В моєму варіанті їх немає, бо нема місця))), але замінила на ті ж шухляди під ліжками(по дві точно під кожне можна вмістити). Те місце, під кутовим ліжком сміливо можна заповнити комодом.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    комоди можуть замінити шухляди чи кошики в шафі купе (чи звичайна шафа). а шафу можна зробити на всю висоту. і на верху тримати дорослий одяг + постіль.
    ну якщо сильно-сильно заморочитися, то можна зробити дитячі або дорослі ліжка відкідними. але дорогувато.