Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, чим більша привязка до України (сімя, діти, власність...), тим вирогідніше відкриють візу.
    Але ця привязка працює навпаки в питанні перетину кордону вже з візою?
    І щодо наявності родичів в США. Я думала, навпаки, якщо є американізовані родичі :), то українцю (в теорії) нема потреби шукати заробітки, бо ці родичі його і забезпечать.
    Мова про гостьову візу США.
     
  2. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    В моєму розумінні, прив‘язка - це хороша робота, банківські рахунки, нерухоме й рухоме майно. Ще як фактор «за» - багато попередніх подорожей. А сім‘я - в гості може їхати разом, якщо має фінансову можливість. Якось так.
    Хоча людський фактор має велике значення.
    Моєї сусідки свекрусі не відкрили візу недавно, вона хотіла подивитися на піврічного внука. Запитали, коли дітям дали грін карту, а вона не знала дати точної. Почала шукати в паперах своїх, а він вже все, до побачення. Брєд якийсь.
    А моєї подружки (вона в сша вчилася в аспірантурі) мама й тато пішли в консульство в один день, але поокремо) то мамі дали візу, а татові відмовили. Якась лотерея певно.
     
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    На моїй памяті свекруха втретє подала на візу і отримала (її донька вже громадянка Штатів). Свекр протягом півроку подавав - з третього разу дали. Документи були ті ж, тільки дати оновлювали. Йшли з фото онуків, яких окрім скайпу вживу не бачили.
    Невідомо чим там керуються. Свекр каже, що останній раз інспектор був більш позитивний, а попередні рази зверхній. І
    А я думаю, що консульство на тих відмовах банально заробляє. Шалені гроші :). Хай там 10-20 людей в день подають. Візовий збір в районі 160 у.о., половині дали відмову, які скоріш за все будуть вдруге-втретє подавати. Профіт.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Не 10-20) я як проходила в консульстві співбесіду, то ми з чоловіком були номер 160+, а за нами ще повно людей. І так, з того, що ми бачили, то приблизно 10% виходило з візою (вони синій папірець дають), решта зпаспортом в руках ( то є відмова). Ясно, що заробляють, ще й дуже непогано!
     
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тавишо? :)
    А от робочі візи: по ним є інфо, який відсоток відмов?
     
  6. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А давно то було? Теж ось взимку отримала відмову. Радять подаватися в Польщі, мовляв, там лояльніші. І подавати без дитини (я подавала на себе і двохрічку).
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2018 ---
    Не знаю чи в тему і може, була мова, але не знайшла.
    Треба за місяць передати людям подарунки в сша. Він українець, вона американка з українським корінням, любить українське. Щось треба конкретно для неї, а ще щось або спільне або для нього. Пляшку само собою. Хелп!
     
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Bulavka може вишиванка? Не знаю, на яку суму плануэте. Тут (в сша) продають коли-неколи вишиванки на укр фестивалях, але такі "не такі")
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Bulavka ураїнське, то сало солене, для чоловіка.
    Ми живемо в Польщі, в принципі, не далеко, але от мої укр. захцянк: вівсяне печиво чи цибульковий крекер, зоряне сяйво. То так з дрібничок.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Свекруха подавала десь з 2010 року, отримала в 2016р
    Свекр протягом лютий-червень 2017р тричі подавав.
    Я не знаю чому, але вже котрий раз чую про таке вподобання українців з Штатів. При чому, крекер хочуть і ті, хто і в Україні власне його не обожнював)).
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2018 ---
    Може не загальноукраїнське, а локально?
    Типу, кролевецькі вишиті рушники, коломийські писанки, якісь закарпатські гончарні вироби - посуд.
    Янтарну картину з укр пейзажем.
    Погуглити по регіонам чим хто славиться з народних прикладних мистецтв :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lunti

    lunti Member

    Підкажіть будь ласка, як і де Ви бронювали квитки? Ви їх купляли, чи саме бронювали, без оплати? Бо якщо купити, а візу не відкриють?... Ми дивились на сайті LOT здається, то там лише купити можна (чи ми чогось не додивились?).
    Візу відкриваєм свекрусі, вона пенсіонерка, цікаво які в неї шанси? чи це лотерея?
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    бронювала через Безкоштовно. Менеджер мені видрукувала бронь і потім 2 тижні переброньовувала, поки я не отримала візу. Бронь тримається безкоштовно 48 годин.
    там можна забронювати, але за бронювання треба платити майже стільки ж, як і за сам квиток.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lunti

    lunti Member

    Дуже Вам дякую за підказочку! А переброньовували доя того, щоб потім їх викупити, чи в посольстві вони якось це перевіряють?
    Ми спочатку думали звернутись до агенства, яке займається відкриттям віз, але їх ціни м'яко кажучи, шокували... то будем пробувати самі.
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Вишиванку не вгадаю розмір.((
    Маю варіанти для жінки: гердан, намиста з бісеру, з каміння+кераміка, з бурштину, українську хустку.
    Ще в мужчині хотілося окремо щось, не знаю що....
    Що скажете?
    Пляшку, то само собою.)
    @flame ти шо скажеш? ;-)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Гердан класна ідея. Я би ще звернула увагу на скатертини вишиті, на вернісажі є такі вишиті кольоровими стрічками, нам вже 2 рази замовляли різні люди, як побачили в гостях.
    А чоловіку я би взяла щось з сувенірів, типу келихи-стопки сувенірні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, якщо хтось збирається на наступний рік летіти в Канаду чи Америку, на МАУ зараз квитки на серпень і далі по 420USD (зі Львова, з Києва ще дешевше) туди і назад. ЛОТ - зажралися по самі вуха : зараз на цей же ж період по 1075USD і обмежили ще більше багаж.
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, можете поділитись роздумами (і досвідом :)), які існують актуальні варіанти виїхати в Штати чи в Канаду сімєю?
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене співробітник виїхав в Канаду спочатку сам, по навчальній візі.
    Для цього підтвердив дипломи, здав іспит на рівень англійської, знайшов навчальний заклад по своїй спеціальності, де за рік, з урахуванням попередніх дипломів, отримає суміжну з вже наявними спеціальність.
    Навчання платне.
    З вересня по грудень лише навчався, вникав в уклад, збирав оффери по працевлаштуванню.
    З лютого орієнтовно планує визначатися з місцем праці (під час навчання має право працювати на половину годин), і працевлаштовуватися. Такі рішення треба приймати дуже виважено, з його слів, в Канаді не прийнято щороку змінювати роботу, зробиш так два рази, і більше тебе нормальна компанія не захоче, вони сприймають часту зміну роботи, як показник ненадійності.
    Також, якщо ти дав згоду на оффер, ти можеш взяти час, скільки тобі потрібно щоб залагодити своі справи і приступити до роботи. Кажуть, до 6-ти місяців. Але якщо ти протягом цього відтермінування відмовишся від пропозиції - ти ненадійний, з тобою більше не захочуть мати справ.
    Так от, по плану співробітника, до літа він конче мусить влаштуватися на роботу, і тоді буде забирати з України дружину і дітей, як возз‘єднання сім‘ї.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Незнаю чи ви Гончарову коли слухали, така блогерка, яка багато всякого веде для мам, про дітей і тп (в т ч часто подає якісь теми з християнської позиції, хоча належить до якоїсь протестантської церкви), десь рік чи два тому виїхали сім'єю в Канаду .
    Вона має серію відео в ютубі присвячені тому ( мой канадский влог). Розказує що планували все мало не 5 років, ну і по мірі обживання там, вона теж постійно постила свіжі відео з розповідями як йдуть справи


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    про Америку не конче добре знаю, там здається лише один варіант - зелена карта. Або нє - 2 варіанти - ще можна одружитися.
    По Канаді - багато різних можливостей: сімейне воз"єднання, біженство, опікунство, бізнес інвестиції, "французька" еміграція на Квебек, територіальна на північні області (типу Едмонтон) і найпопулярніше - професійна еміграція.
    Власне по останньому варіанту всі мої родичі і знайомі виїхали. Є бальна система, яка оцінює: освіту, вік, сімейний стан, знання мови, робочий стаж по професії, стан здоров"я і наявність дітей. Тут детально Immigrate through Express Entry - Canada.ca
    Треба подати анкету, всі довідки по пунктах, пройти мовний тест. Так загалом - нічо страшного нема, просто бюрократія ППЦ.
    По дипломах - автоматично підтверджується 4 українських ВНЗ: Львівський Франка, Київський Шевченка, Харківський, Одеський. Все решта - рахується як технікум.
    По освіті: найкраще робочі, військові, економічні і технічні професії. З тяжкими муками - медичні. Юристи - провальний варіант.
    В сім"ї важливо правильно визначити основного апліканта по володінню мовою. Він буде проходити співбесіду жорстку. Другий член сім"ї дає додаткові бали і може "бекати-мекати".
    Ну, або вийти заміж і прожити 5 років під "лупою" еміграційної служби.
    Або, гггг, бути юридично оформленим опікуном дитини чи старшої людини.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1