Органічні продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем masaryk, 24 Квітень 2012.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Органічні продукти

    Ну в нас органічні так дорого не коштують, лишень 5 долларів, хоча ви аграрна країна. Але на смак вони не дуже різняться, бо робляться на тій самій фермі або на Флориді або в Каліфорнії.

    Я вже таки волію фермерське господарство. В нас вже відкрились і є свіжі помідори, правда тепличні, але всеодно вони не до порівняння з тими що в супермаркеті продають. Є редисочка, і зелена цибулька. ПАХНЕ!!! Ну а зелень таку як щавель і петрушку я беру з городу. Вже все гарно посходило і маємо своє. Ото таки так. Смак не той, що в магазині, навіть і органічних продуктів.

    А он молоко, яйця і особливо куряче м’ясо ми давно перестали купувати звичайне. Тільки таке, що курка мала право бігати і їсти те, що курка має їсти а не антибіотик якийсь. Плюс, як забивали її, той не шоком мотанули а таки голову обрізали. Це також ДУЖЕ важливо.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Органічні продукти

    Власне я вперше на такі натрапила. От і подумала, чи то в інших магазинах просто ліплять етикетку з написом 'organic' чи як. Бо смак тих трускавок ну геть відрізнявся від інших органічних. Правда, і ціна також. :girl_crazy:
     
  3. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    тільки не в Україні. і не вірю що можна довести полуницю з Європи (де все таки є чисті органічні продукти) до нас без втрати товарного виду. все таки овочі то не лахи, вони псуються.
    можна, але тоді я дуже засумніваюсь наскільки воно *органік*
    того добра там ціла стіна
    можна про це почитати на їхніх сайтах
     
  4. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Органічні продукти

    В Метро є органіка.
    всякі крупи і борошно від Жменьки і є також овочі (картопля морква і буряк) від Костів (http://organic.at.ua/)
    На овочах такі зелені круглі значки на бірках.
     
  5. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Знайшла ще одне посилання. Тут є овочі
    http://www.ecotatco.lviv.ua/
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    а що значить органік (чи "біо") для молока? воно також не псується по 0,5-1 місяцю. сказати, що якесь смачніше - не можу. коротше, все одно якусь хімію пхають, щоб не кисло.
    помідори брали - такі самі ніякі...
    але яблука - як з саду!! і гниють теж швидко. і так з’їси 2-3 яблука - і більш не лізе, бо цих пластмасових я можу і кіло за раз з’їсти.
     
  7. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Ну напевне, що корови харчувались тільки натуральною їжею, паслись на "чистих"полях, а також що коровам не давали стимуляторів росту. А саме молоко в банках теж без хімії.
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    от і мене так переконували, що без хімії. але воно також не псується по 2-4 тижні. я читала про всякі пастеризації та ін способи обробки молока, то пише, що більше 7 днів не може зберігатися
     
  9. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Що значить органік (чи "біо") для молока?

    Думаю органік і біо то різні речі...
    У Львові органіки немає. Тобто сертифікованої.

    У Києві є таке:
    http://www.etnoprodukt.com.ua/pershe-orhanichne-moloko-ukrajinskoho-vyrobnytstva-za-jevropejskymy-standartamy-vid-etnoprodukt/

    До Львова вони не возять. Писали, що воно швидко псується.
     
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Almariel,
    Ви, певно, за німецьке молоко питаєте? Тут воно, якщо пастерезоване, зберігається до 2 тижнів в холодильнику. Хімії до нього не додають - нагрівають на декілька секунд до 70 з чимось градусів, всі молочно-кислі бактерії вмирають, а через 2 тижні воно не кисне, а гіркне.
    А ще є H-Milch, то його нагрівають до 130 градусів, воно не псується до 3 місяців без холодильника.
    Проблема в тім, що при нагріванні руйнуються деякі вітаміни і ензими.А без нагрівання можуть розмножуватися хвороботворні бактерії.
    Тут часто продукти перевіряють, і якби щось таке виплило - був би скандал.
    Біо краще і мені особисто трохи смачніше, корів годують травою, конюшиною, а не модифікованою кукурудзою. В ньому більше вітамінів, корови літом на лузі. Смак і справді не такий , як від корови.Якщо дуже хочете свіжого молока - пошукайте на фермі, деякі фермери продають, це навіть може бути дешевше, як в магазині, тільки їхати за ним спеціально прийдеться.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    саме так, дякую.
    тобто справді можна скуповуватися в біомаркеті і бути впевненим, що воно все без хімії?
     
  12. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Біо продукти спеціально хімією не підсипають, проблема буває тоді, коли біо-рослини і не біо ростуть на сусідніх полях, тоді якась невелика кількість нітратів чи пестицидів з грунтовими водами вбирається рослинами.Але це тільки мізерна частка. В той час головка салату , яка росте 2 місяці, кожен тиждень обробляється коктейлем з хімікатів( сама не знала, що так часто, розповів племінник чоловіка,який працює в найбільшого виробника салату і броколі в Німеччині).

    Недавно відшумів скандал з біо-яйцями, в яких при перевірці виявили діоксин, який туди потрапив через корм для курей. Між іншим: корм приїхав з України.Що тішить - яйця з певним номером можна було віднести в магазин і получити назад гроші.

    Якщо можна собі дозволити, то краще купувати біо, бо хто зна, як вся така хімія потім відгукнеться на здоров´ї. Хоч в газетах і телебаченні часто наголошується, що продукти майже не відрізняються за вмістом вітамінів чи мінералів, але ніхто не любить говорити за пестициди і штучні засоби підживлення.
     
  13. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Органічні продукти

    "Еко татко" - овочі підозріло великих розмірів :) Є сумніви, що то еко...
     
  14. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Органічні продукти

    щоб молоко не кисло, його пастеризують, а потім розливають в асептичну герметичну упаковку. якщо в молоці немає бактерій і вони не можуть в нього потрапити ззовні, як воно скисне?
     
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    В мене брат з братовою пів року як переїхали до Штатів. і там все дуже гарно поділене на органічне і неорганічне, і то шо органічне- відповідно в рази дорожче. Вони спочатку купували то органічне(бо як кажуть на здоров"ї не економлять), а потім сталася така штука- органічне молоко з супермаркета простояло 2 тижні в холодильнику і не скисло. потім вони його дістали і протримали ще кілька днів в теплому місці. воно так і не скисло, лише покрилося коричневою шкіркою. вони були в шоці від такої органіки:). після того коли краще продуплились їздять скуповуватись на ферми- де вони бачать вживу тих корів чи яблучні сади.


    От до чого я веду- шо далеко не всьо то органік, шо на етикетці написане. Я вважаю, що якщо дійсно хочеться купувати органік- то треба через знайомих шукати людей "з ближніх сіл" які тримають худобу(отже городину кроплять не нітрофоскою і т.д, а гноєм) і їздити до них купляти.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Тут в супермаркетах продається лише пастеризоване молоко, може тому й не скисло.
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    або то було розбавлене органічне сухе молоко))) може пастеризоване і не має киснути, але якось змінюватися має
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Органічні продукти

    Виробники вміють хитрувати з терміном "органіка" також, так що то все треба фільтрувати.
    Я от дивлюся по своїй дитині. Звичайне молоко з магазину він не може пити, незалежно від того, чи є на ньому етикетка з написом "органічне", чи нема. А от почали ми купувати сире молоко на фермі, то в нього взагалі нема реакції на таке молоко. І воно скисає, так що я можу робити з нього домашній сир і вершки та сметану теж із нього маю.
    Те саме з овочами. Не завжди напис "органічне" означає те, на що би ми сподівалися, тому ми вирішили купувати овочі та фрукти від фермерів. І підтримка місцевого виробника, і чудовий смак, і точно знаю, що натуральне й не шкідливе.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    ех, невже і в Канаді брешуть людям. невже нема ніяких "санстанцій", які перевіряють чи воно органік чи ні?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Органічні продукти

    Не те, щоби брешуть. Просто треба знати, що саме слово "органічне" не означає, що то дійсно органічне відповідно до стандартів. От і користуються тим.
    Ось стаття про те, як у Штатах є. Має бути написано, що то "сертифіковано органічне", а таке воно є тоді, коли 95% складників є органічними.
    А отут стаття про те, що в Канаді теж не варто вірити написам "органічне", а треба добре вивчити суть питання, бо багато виробників приваблює те, що маючи на етикетці слово "органічне", можна суттєво підвищити ціну продукту.
    Зрештою, то нормально. Де є гроші й бажання нажитися на іншому, там є обман. Просто треба шукати інформацію й не довіряти всьому підряд, аби вміти себе захистити від обману. І не має значення, Канада чи ні. Магнати всюди однакові.
    Он ГМО та небезпечні пестициди хіба в Європі регулюють та забороняють, а в Північній Америці з тим складно.