Органічні продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем masaryk, 24 Квітень 2012.

  1. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    В Німеччині дуже мало ферм мають право продавати молоко, для цього треба мати купу дозволів, а вони не є дешевими.Молоко ще не нагрівалося, а там може бути кишкова паличка .
    Пам"ятаю , племінниця захворіла на сальмонельоз, то їх дуже допитували, що вони їли, щоб і інші не заразилися.
    Картоплю раніше також купували в селі в місцевого фермера, але вона мені смерділа при варінні аміаком, так як і магазинна, то перейшла на біо. Тепер пахне, майже, як у мами з городу.
    Яйця ще деколи купуємо, коли треба багато, а так - також біо з магазину.
    Треба ще дивитися, що це за органіка, якщо овочі з Єгипту і біо, то краще куплю місцеві не "біо".
    Полуницю і чорницю також йдем збирати в фермерів, хоч і не органічну.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    а як то ви тих фермерів шукаєте?
    а хіба не можна чорницю просто в лісі збирати? чи то скрізь приватна власність і не можна?
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Органічні продукти

    Пошукайте тут ваш індекс:
    http://www.selbst-pfluecken.de/index-verzeichnis.html
    зараз ще зашвидко, десь кінець травня- початок червня можуть бути замітки в місцевих газетах, я думаю, у вас в місті також кидають в скриньку в середу і в неділю безкоштовну газету з рекламою, там шукайте, переважно на останніх сторінках: Erdbeeren zum Selbstpflücken.

    В нас трохи безліса місцевість, бо все-таки ближче до моря, то чорниця не дуже й росте. Бачила в тому лісі , де гуляю чорничник, ще й декілька ягідок на ньому, але я заморожую 2 відра чорниці, то я б у лісі стільки точно не назбирала, це не зовсім та чорниця, що у нас в горах, а окультурений її варіант, бачила в Україні в рекламці під назвою " лохина".

    У лісі можете збирати гриби і ягоди, навіть, якщо це і приватна власність, тільки машиною по приватних дорогах їздити заборонено, за це штраф.
    Ну, і якщо це заповідник , ходити можна тільки по доріжках, а по них багато ягід не назбираєш.
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Органічні продукти

    У нас навпаки, цей тиждень - останній коли можна записатися.