Ортопедичний диван

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем tiana, 3 Листопад 2008.

  1. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    В нас цей диванчик трошечки більше року, не рипить. Але дитина товчеться на ньому не багато:girl_wink:, мордує інший диван. В знайомих вже два роки така система, також не рипить:girl_smile:
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ортопедичний диван

    Плануємо взяти диван у вітальню, ортопедичний, для щоденного спання, хочу в шкірзаміннику, чоловік переживає що буде парити
    що скажите?
    тканини мене нервують з тим чищенням, думаю шкірзамінник мав би бути легший в догляді
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    мені видається, що шкірзамінник швидко зношується, протирається і тим дуже втрачає "товарний вид"
    найбільше люблю миючі тканини, але коли прошу продавців показати мені вибір таких. то показують просто тканину, яка чиститься
    важко описати про що йде мова - така гладка тканина, чимось навіть нагадує шкірзамінник, але дуже мяка і ніжна, а ще практична бо не маститься фактично і не протирається
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    мало того, що дуже швидко вигляд втрачає, там і простирадло скользити буде, думаю спати на такому буде дуже некомфортно. Я б тканину брала, візьміть щось темне та й чистити часто не буде потреби. ну а якщо брати, ті "книжки" Венето, то там взагалі чохол. здали в хімчистку, та й без проблем.
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    ми купили вже 2 диван від АДК, попередній має 3 роки, стан повністю ідеальний, нема до чого придертися, тканина світло коричнева чиститься дуже добре, всі сліди бавлення від малої відчищаються, вибір моделей великий, тканин багато, зроблять все що душа побажає, та й часто в них знижки бувають, попередній купили на 1000 грн. дешевше по знижчі, бо нам все підходила, на новому зекономили 500 грн., що теж не мало
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Ортопедичний диван

    Маєм один диван, де з підлокотників і подушок, на яких сидять, знімається то все і переться в пралці. Додам, що той диван в мене біло-золотистий. Зле тільки, що весь диван неможливо попрати )))))) А чистити так, то тролхи нервує тим, що реально воно погано відчищується тими всіми засобами. А перепробувала я тих засобів вже трохи.
    Шкірзамінник дійсно, зношується швидше. На щодень, ІМХО, не вихід...

    ---------- Додано в 11:16 ---------- Попередній допис був написаний в 11:13 ----------


    Не думаю., що від кольору залежить. В мене диван білий, а виглядає в сто разів кращий, ніж свекрухи коричневий. Мій виглядає новіший і майже ідеальний при тому, що дітки щодня по ньому скачуть, щодня спимо на ньому. Підлокотники досить важко відчищуються, ніякі засоби не допомагають. То не самі подушки на підлокотниках, а самі підлокотники. Дивану нашому, до слова, вже 3 з половиною роки. Тут швидше в самій тканині справа.
     
  7. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    А що то в вас за тканина така, що біла і виглядає постійно як нова?
     
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Ортопедичний диван

    Коли вибирали диван, консультант порадила саме цю таканині, як таку, що дуже добре чиститься. Що за тканина я не знаю ))) Ну вона була дорожчою, рахується вищої категорії. Сама тканина (фон) ванільно-золотистого (золотисті ниточки по ній), а на фоні - білі квіти-узори (типу як бархатні). Другий диван ми брали в тій же фірмі цього року, цієї тканини ні в таких кольорах, ні в інших я не бачила. Була схожа, другої категорії, її і взяла.
    Виглядає вона постійно як нова, нгапенво, тому, що я перу то все, що можна прати з дивана, періодично. Решту чищу руками. Але те, що мушу чистити лише руками (наприклад, ті підлокотники), настільки добре не відчищуються. І добре, що вони подушками на замках закриті,бо там вже і видно, що він не новий)))
    Дуже добре, коли чим більше частин з дивана можна прати. Бо якщо він просто суцільний і всі ті штуки не знімаються,от тоді і вигляд швидко втрачає.
     
  9. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Ортопедичний диван

    Я теж коли вибирала диван, хотіла в миючій тканині. Та виявилось що порядна італійська миюча тканина по ціні не дешевше натуральної теж італійської шкіри. Та й вибрала шкіру і не шкодую. Мити - витирати легенько. Боїться тільки ацетону, лаку для нігтів і кулькових ручок.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ортопедичний диван

    ми ще влітку вибрали приблизну модель дивану, а зараз, коли ще трошки і треба купувати, я не можу визначитись в тканині-колір-шкірзамінник..
    тканину, ми на своє ліжко, 4 роки тому брали вищої категорії по 16$ (середня була по 7-8) за м2, але за 4 роки вже зовсім не має вигляду.
    Від миючої, знайомий продавць відмовляє, каже буде парити. От я і в роздумах....
    Таку модель хочу
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    бачу, що таки візьмемо боковини зі шкірзамінника шоколадного кольору, а тканину якусь молочну однотонну, подушки молочного кольору з квітковими мотивати або узорами
    що скажете?
     
    Останнє редагування модератором: 14 Травень 2014
  11. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Наше перше ліжко - це диван)
    Також обирали для щоденного спання. Рекомендувала б , з власного досвіду, брати з механізмом акордеон. Він розкладається одним підняттям руки так само складається від підштовхування коліном. Ще перевага, що немає згинів на матраці, він наче суцільний. У нас на пружинних блоках, є й без них . Бонус - ящик для білизни та повністю знімний чохол. Каркас дерев'яний, висувні елементи- метал та деревядер ламелі. Ага, і розмір замовити можна від 0,8*2 до 2*2 м.
    У нас на зразок такого:
    Screenshot_2019-01-28-02-03-53-681_com.android.chrome.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Miamama

    Miamama Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а де брали?
     
  14. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Вони зараз знаходяться в Новому ЦУМі, представники однієї харківської фабрики - скину в пп контакт.
    В нас вже два таких диванчики :girl_crazy: - наш на пружинному блоці боннель, а для тата на пінополіуретан - наш трішки м"якший, але почав поскрипувати.
    Ширину 170см однією рукою розкласти не проблема, а от скласти важче.
    Особисто мені без билець більше подобається (на ліжко повноцінне схожий) і ніхто не падає
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Miamama То Константа? Ми малому теж такий взяли, акордеон, без билець. То була алярмова покупка, але я ним дуже задоволена. Такий вигідний, єдине місце для сну, після якого в мене не болить поясниця.
     
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Так) )
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2019 ---
    Вчора ходили купувати топпер на диван-книжку, то вже задумалась про те, щоб і малому докупити
    --- дописи об"єднано, 28 Січень 2019 ---
    Ще бачила цю систему "акордеон" на диванчиках Венетто але не цікавилась ціною.