Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    спробуй моніторити ОЛХ . Я минулого року, як готувалася до приїзду гостей, десь 2 місяці шукала матрац+ламелі 1.6х2. І випадково за 2500 знайшла майже новий (2 місяці користування) матрац Sleep&Fly Daily 2 в 1 180 х 200 см + ламелі Венето в Києві. Доставка до хати потягнула ще на 600 грн. А сам новий матрац коштує в р-ні 7000. Продавець мені скинув детальні фото + показав по вайберу.
    нє, та штука просто захищає матрац від поту і забруднень. Воно як звичайна прошита ковдра.
    буду як "Наталя Богданівна" - отево:girl_crazy:, що скручується в реалі є звичайний поролон в якомусь синтетичному чохлі. Парить і витискається.
    Погугли собі меблевий поролон проконсультуйся в продавця чи можна його скрутити, чи не ламається, як витискається і т.д. Як правило, продавці тобі відразу скажуть чи підійде на вирівнювання матрацу. Попроси доставку в скрученому вигляді - зможеш перед оплатою і отриманням перевірити чи дійсно нормально крутиться. Футон має товщину 5-8 мм. Чохол на замок сама зможеш пошити (щоб зняти і випрати) з чого тобі пасуватиме. І сам поролон можна під "свій" розмір підрізати і підклеїти,а не під "нестандартне" замовлення, яке власне в тебе є і буде в 2 рази більше коштувати.

     
    Останнє редагування: 9 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Угу, я вже погуглила і зрозуміла що швидше на 2 тис треба розраховувати... Поки найдешевше що знайшлося то Usleep
    О, дякую за ідею. Треба порахувати і подумати :) бо то ще чохол шити і підкладку під той чохол з чогось нетканого...
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    "Отево, що скручується " теж буває різне. Якщо якісне і з тої " піни з памяттю" ( я маю матрас безпружинний матролюкс з тою "меморі", вже 8 років - нічого не парить, там не просто поролон.) Спала я колись на мебельному поролоні - ото парить 100%. Лежав на підлозі, то зранку як підняти , то на підлозі була роса. Фу.
    Не знаю як Дормео ролл ап, теж на італійському сайті позиціонується, що він 5 см.піни меморі має, якщо справді так, то мав би і не парити, і відносно вирівнювати. Але ціна в нього відповідна. Ще раз наголошу, досвіду використання тих накладок не маю, але повноцінний матрас з шаром піни повернув мою спину до життя. То хіба тест - драйв десь зробити...
     
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Акіна. ми брали матрас в алмаксі біля аеропорту. В них є виставковий зал. Можна прийти спробувати полежати.Загалом мені подобається. Твердий. досить високий поролоновий на ліжко. в них футони теж є.. не парить.
    але згадала собі нашу київську квартиру. ми брали ліжковий матрас на старенький диван. бо спати на ньому не можливо було..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. yusha

    yusha New Member

    Теж сюди за порадою щодо матраців. Рік тому купили новий диван... Останнім часом враження, що встаю,як поламана після сну. Порадьте, можливо, який матрац зверху постелити
     
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Хто купував чи бачив вживу матраци Sonel? Матрац цієї фірми порекомендували в одному інтернет-магазині, мені сподобався склад, і по висоті матрац якраз підходив би до нашого дитячого ліжка. Але я нічого не чула про фірму Сонель. Може хтось щось знає про неї?
     
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Akina , ти тоді щось знайшла? Купила?
    В мене тепер теж така проблема вилізла: треба купити той топпер. Ліжко і матрац було б раціональніше поміняти, але власниця вперта як не буду казати хто. А спати на тих "гулях" просто не можливо.
    Подивилась на ціни
    :scratch_one-s_head:о_О
    Дівчата, хтось використовує ті топпери?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо щось знайдеш, свисни, будь-ласочка!
    Мені на село треба таке
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, є якісь відгуки про Sleep and Fly daily?
    А бо порадьте ортопедичний в середній ціні.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @olerusya в нас всі сліпи)). Назви вже і не згадаю
    Я задоволена дуже. Нашому вже четвертий рік десь- як новий. В малого також все добре і мамі взяли також, то м'якший, і мені більше подобається, але жорсткіший кращий для мого хребта.
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в нас такий. Я вище писала. За 2 роки жодних претензій до нього не маю. Ну, хіба рипить трошки, але на якість сну це не впливає ніяк.
     
  13. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Ми використовуємо:girl_smile:.
    Один куплений випадково в Антикризі за смішні гроші - пінка меморі товщиною до 5 см і знімається чохол (замочок по периметру трьох сторін - прала декілька разів), чохол натуральний з невеличким відсотком синтетики. Дуже класний.
    З тої радості купили і мамі відразу топпер в Епіцентрі (Сонгер) - пінка меморі лише сантиметр чи два (бачила на взірці, але не надала на той момент значення), решта поролон якийсь. Чохол синтетичний, не знімається і не випереш((. Нааабагато гірше спати у порівняння з "антикризовським", але краще чим просто на дивані.
    Зараз здали нерви і купили для мами топпер з пінкою меморі 7см. Ще не бачила, брала по відгуках.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Масік

    Масік Well-Known Member

    За рекомендацією знайомого мебельщика купували у Марто люксі на Богдана Хмельницького, там їхнє представництво, теж є виставковий зал де можна спробувати полежати на різних моделях. Толковий продавець, який знає свою справу. Поки спимо і задоволені. Цінова політика є і економ сегмент і середнього класу і еліт, ми купували 2 матраси 180х200 та 120х200 з наматрасниками нам вийшло 14 тисяч
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нє, вроді не пише))
    А де наматрасники відразу шукати?
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @olerusya ми купували там же, де матраси. Брали зі складу в Малехові. Там де митниця, перед в'їздом у Львів навпроти заправки Сокар. Там на в'їзді треба спитати і скажуть номер складу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ghorosho

    ghorosho New Member

    Спробуйте використати топпери - тонкі матраси, що стеляться поверх дивана. Вони вирівнюють нерівності дивана, роблять його м'ягшим. Єдине при покупці зверніть увагу чи скручується матрас чи ні. Бо ті що містять кокос скручувати не можна.
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А розкажуть мені про матраси. Хто має які?
    Всі магазини, в які потрапляю, дружно продають Sleep and play (daily, двосторонній) - хтось має їх?
    Якось мене відштовхує від універсальних речей, оті котрі і зима, і літо, і твердий, і м'який....
    В Епіцентрі варто дивитись?
    Ще надибала виробника біля Аеропорту (АлМакс), виглядають пристойно, але суттєво дорожче виходить , а відгуків мінімум...
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вище писалось вже про них. хороші матраси. і не дорожче ніж в інших фірм.. в нас поролон без пружин. служить третій рік. малого матрас другий рік.
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Саме паролон, без латексу?