Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    твердий поролон плюс одна сторона кокос. друга шерсть( якщо не плутаю) він твердий. такий як хотіли..
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Ой, місяць вичитувала тему, вивчала асортимент і замовила в епіцентрі, через акцію -50%, ще не випробовували, дуже надіюсь, що якість буде відповідати ціні
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2019
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    а котрі саме замовили?
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я про них тут відгук залишала. своїм матрацом задоволена дуже. 4 роки - політ нормальний, ніде нічого не просіло.
     
  5. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Дівчата, хто купував венето. У них і справді гарантія 20 років? Чи то тільки реклама? Бо щось мені в такі заяви слабо віриться :girl_blush2:
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Шукаю матрац для підлітка, є варіант з окремими пружинами і з сплетеними пружинами. Різниця в ціні поза 1500 грн. Варто переплатити?Ч має хтось матрац не з окремими пружинами? Як в експлуатації?
     
  7. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Коротко - якщо є можливість взяти блок Pocket Spring, не жалійте грошей.

    Про власний досвід, мій перший матрац Софія від Матролюкс - це був ідеальний варіант для спини, пружини покет спрінг. Користувались ми ним майже два з половиною роки, Десь за рік часу на краю ліжка, де часто любила сидіти, матрац вже трошки просів. Але то некритично. Зараз я б такий вже не замовляла, але він і досі є в домі батьків, не просів, не знищився чохол. Єдине - повідлітали аератори, але на експлуатацію то не впливає.
    Далі ми переїхали на орендовану квартиру, і я вирішила зекономити, другий матрац купила Класичний матрац від фабрики Віка, пружини бонель. Вже за тиждень експлуатації я знала, що ми не подружимось. Дуже м'який відносно попереднього, коли я сідала на краю ліжка, то він прогинався настільки, що практично сидіти приходилось на основі самого ліжка. Вночі повертаюсь на інший бік, і чую як пружини стріляють. Іноді здавалось, що вони там просто потріскали. Але матрац був зі змійкою, тому була можливість глянути на наповнення. Пружини цілі, наповнення трошки просіло, сам паролон.
    І третій(останній) наш досвід це Comodita Premium, покет спрінг, але 5-ти зонні пружини. На різні ділянки - різна жорсткість. Поки що він вдома лише кілька тижнів, але в порівнянні - це небо і земля. В міру жорсткий, моє мірило - сідати на краю ліжка, так от не прогинається взагалі. Має ще металеві рамки по периметру. Але є нюанс - порівняно з попередніми значно важчий. Одна я його перекинути не дуже можу.

    Ну і порада, яка є на кожному гарантійному талоні, не забувайте кожного разу при зміні постілі міняти сторону матрацу на 90 та 180 градусів. Це збільшує термін експлуатації.
     

    Вкладення:

    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Підкажіть де купували?
    Якраз шукаю матрац)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Так, він не дуже, тобто я взагалі ним незадоволена! Дітям взяли від Веламу Сьоме небо, а собі вирішили зекономити. Не там треба економити!!! Дуже шкодую про цю покупку і де його тепер подіти? Зорянівонька, цей Міраж м'який, просідає, відчуття,що я десь провалююся(((
    А от дитячими матрацами Сьоме небо я мегазадоволена, тримають форму, зручні в міру тверді. З задоволенням сплю на ліжку доньки, коли вона їде в табір)))
    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. SuperVira

    SuperVira New Member

    Я брала матрац для дітей на довго, оскільки розмір 2000х1400 і Ми брали з незалежними пружинами. Матрац дуже класний вже викоистовуємо 5 рік діти товчуться і все гуд.
     
  12. SuperVira

    SuperVira New Member

    Ми довго вибирали матрац , але найшли настоящих майстрів своєї справи! В ареропорту є фірма , спеціалісти знають все про мякі меблі! Ми замовили у них матрац аналог Велам "Сьоме небо" 2000х1600 ми заплатили 7850грн(економія 25:wacko:. Фірма маловідома , але вони профі 100%
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, які у вас наматрацники? Цікавить виробник, може якісь особливі характеристики, точки, де купували.
    Мені потрібен водонепроникний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я купила звичайний тонкий наматрасник у магазині на Південному. Нашого виробництва, ще літом коштував гривень 400. Дешево й сердито. Тонкий як трикотажна простиня, але має водонепроникну підложку з іншої сторони. Не промокає і норм переться. Лише сохне довгувато.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дякую всім, таки взяла Велася Агат, не ризикнула. Про враження ще не можу написати
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    У Вас кріпиться резинками по кутах, тобто покриває тільки верх матрацу, чи як ікеївське простирадло на резинці (закриває торці матраца)?
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    з резинками по кутах. Але якщо раптом стається аварія, то той трикотаж впитує (але не пропускає), рідина не стікає на край, якщо саме це вас хвилює.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Цікаво, чи має хтось матрац ТМ Daniro, або BlueMarine?....
    Перший - львівський виробник, дають гарантію 5 років.
     
  19. bonato

    bonato Member

  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хто розуміється на матрацах? Допоможіть, будь ласка, бо сама не можу:girl_blush2:Вихідні дані: матрац 200х200, висотою 20 см., може бути трошки вищий, жорсткий чи середній але ближче до жорсткого, перепад ваги тих, хто буде спати великий - 50 кг. і 100 кг. З мультипружинним блоком. З того, що вроді підходить знайшла Matrolux art design infinity - знято з виробництва:girl_sad:. Венето комфорт мульті - навантаження до 120 кг. - мабуть замале навантаження, треба більше і середня жорсткість, треба трохи жорсткіший. Ще є матраци Kolo i Brn, але не знаю як вони по якості. Serta, Vegas, Askona, Olympic? Що вибрати?