Ортопедичний матрац. Який обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Milka, 5 Жовтень 2010.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Навантаження завжди вказується на 1 половину, просто частіше мусите міняти положення матраца та й усе:)
    Я теж довго вибирала , спочатку хотіла Sleep and Fly, але спала на ньому в готелі, то трохи поскрипував, взяла Matroluxe Monica - абсолютно беззвучний, дуже задоволена.
    До речі, знайшла на кідстафі продавця, вона займається тими всіма матрацами, сама живе чи то в Дніпрі, чи де... вже забула.
    А склади по всіх містах, то ми самі приїхали собі на склад, забрали, ціна була приблизно на 15-20% дешевша ніж всюди у Львові.
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А ви так по опису хочете вибрати матрас? Ходили десь по магазинах, пробували лягати на них?
    Бо ми з чоловіком перележали на купі матрасів поки вибрали. Він хотів м’якшого , я жорсткішого. Теж думала, що візьмемо з пружинним блоком, але чоловіку сподобався такий, що типу обтікає тіло. Ми взяли Andersen, наразі користуємося місяць часу. Мені подобається що він не хитається , коли чоловік крутится в ліжку, встає чи лягає , тобто мною не колише від його рухів.
    У Венето точно є матрац, який умовно можна поділити навпіл і він має різну жорсткість на тих половинах, але ціна в нього поза 20тис.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Киньте мені в відгук чи в пп її контакти, будь ласка, теж гляну, дякую
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ходити не дуже є можливість. Тому хочу оприділитись на кількох моделях, а тоді йти на них лежати Нам простіше, ми обоє любимо жорсткі матраци, на них і не обов‘язково лежати. То ж не м‘який, що втоплює тіло в себе, прогинається.
     
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а порадьте якісь хороші фірми матраців для дитини. Ми маємо Венето. Але ціна на них "задуже круто" як на дитяче ліжко (не для новонароджених, а для дитини від 3-ох років). Будемо робити одразу повноцінне ліжко як для дорослого, а не через пару років міняти.
     
  6. vihnygena

    vihnygena New Member

    Хочите добрий матрас беріть такий щоб за відчуттями був трохи зажосткий, за паро місяців він стане як треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Придбала матраци в офіційного представника magniflex і тут сюрприз, не скануються qr коди, які б мали підтверджувати, що матраци оригінальні. Хтось з таким стикався?
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я в пошуках ортопедичної подушки. Порадьте виробника і де купити. Де їх взагалі продають? Там де й матраси? Чи може в аптеках чи в магазинах з постілью?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є в ортопедичних магазинах.
    На Мазепи навпроти Зайчика.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Шукаю матрас 160на 200
    Хто що купував за останній рік-два. Що порекомендуєте?
    В мене проблемна спина, але спати на надто твердому неможу
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Писала вище на цій сторінці- трохи більше року тому купили Matrolux Monica, дуже задоволена.
    Матрас MONICA / МОНИКА - Усиленные пружины от 3471 грн / MatroLuxe™
    Але глянула щойно ціну і впалао_О
    Ми купували за ціною біля 5 тис, то за рік так ростуть ціни...?:dntknw:
    Якщо цікавить, дам посилання на того продавця, через якого ми купували зі складу на Польовій.
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Купляла магніфлекс що нам з чоловіком, що доньці. Дуже задоволена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    А яку модель обрали?
     
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Provizor Riposo то нам, він такий з жорсткіших. а доньці брали дещо мягший. Вже не згадаю модель.
    В батьків модель Стілосо, вже років 10, служить чудово.
    Найкраще поїхати полежати (їх матраси є в трьох слонах). Щоб спиною відчути як воно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Минулого року купувала матрац від Матролюкс за порадами тут на ДП. Після року користування жодних претензій не маю до свого Matroluxe Butterfly Rose. Також тут мені дали контакти менеджера на кідстафі з лояльними цінами. Дешевше ніж там я не знайшла. Якщо потрібно, то можу теж дати контакти. Раджу піти в магазин, полежати на різних, оприділитись, яка жорсткість найбільше підходить, а тоді замовити собі онлайн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Ділюсь відгуками, свіжачком так би сказати.
    Ми попали на карантин і дуже походити/полежати не було як.
    Вибирали з Матролюксу фактично по відгуках. Дуже хотіли Yellow gold або Yellow Lime але ціна нам зараз була недоступна.
    Бо голд 11тисяч, а ми купили ліжко+матрас за 12900(8500ліжко+4400 матрас)
    Взяли модель Marsalla, 160на 200, якраз у березні на нього була знижка 4900, а так як взяли у хлопчини представника то -10% вийшло 4400(Зимна вода зі складу)
    Матрас мені ідеальний, для тих хто шукає не твердий це супер знахідка. Я в одному місці лягла на 3жорсткіших і зрозуміла що це точно не моє. На Марсала лягла просто на складі і він мені зайшов ідеально.
    Це ідеальний саме бюджетний варіант який буде не шкода змінити за 3-5років.
    Поки що задоволена.
    Загалом я люблю вибрати щось якісніше щоб на довгий час, але вирішила що в такому темпі до пенсії будемо закінчувати хату. Наголошую що це саме бюджетний хороший варіант, точно не віп і не преміум, але хороший варіант на свої гроші
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. VikaLviv

    VikaLviv Member

    Також зараз шукаємо матрац, зараз якраз вибір став між виробниками Метролюкс і Велам. Але хочемо спочатку полежати а не просто через інтернет купляти кота в мішку.
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Добрий день, поділіться ,будь ласка, якщо ще маєте, тими контактами менеджера, де можна дешевше купити Матролюкс.? Буду вдячна))

    Але трохи не розумію , чи то не вийде дорожче з пересилкою, ніж у Львові в магазині.
    По темі - то я брала для малої 6 років з розрахунком на 5-10 років на стандартне односпальне ліжко - Софія Нью модель, середня жорсткість, середня ціна, я би сказала. То мені він зручний, якраз не твердий і не м'який. Для дитини теж зручно,не жалілася. Є знімний чохол. Брали в Матролюкс на Б.Хмельницького,то їх ціни є в неті.

    Тепер хочу собі якийсь на ліжко двоспальне, то трохи хотілось би зекономити, бо ще ліжко планується.

    Або, може,хтось знає,де саме в Зимній Воді той склад-гуртівня?
    Раніше про неї писали в темі.

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Кинула в відгук.
    Вони до Львова доставляли безкоштовно. І ціна на матрац в них була нижча ніж в магазині.
     
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую!

    Надіслано від мого Mi A3, використовуючи Tapatalk