Особисті переписи - Запитання і зауваження

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 15 Травень 2008.

  1. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

     
  2. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а в нас вдома курка з росолу традиційно перетворюється в начинку для млинців... то вже так повелося - якщо на перше росіл, то на друге будуть млинці з куркою

    ---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:05 ----------

    а борошно до тіста давати не треба?
     
  3. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    тут нема нічого нового, - так всі готують.
     
  4. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    То реальна смакота, ми теж часто його робимо.
     
  5. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я так само такий готую паштет,але замість майонеза масло додаю.Чоловік приніс цілий кульок фасолі,то я його тим паштетом майже цілу зиму годувала!:girl_haha:
     
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчатка...допоможіть знайти рецепт приготування курячого рулету (з чорносливом чи курагою)...Памятаю, що читала на ДП (Грильяжка здається писала), а тепер шукаю шукаю і знайти не можу...
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    Я знайшла що Софія-Соня таке готувала і Дана десь давала перепис рулету з курки.
    А тут є від еспоси:

    http://posydenky.com/showpost.php?p=547126&postcount=164
     
  8. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    Дякую Вам Марусю...
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Дякую, Данусю. спекла з половини. :girl_in_love:
    тісто файнюче -м'якеньке м'якеньке.
    єдине солі мені бракує - або сиру замало дала. і муж сказав-дати мнєса якогось на наступний раз.:girl_crazy:
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    В мене сир гострий то солі було добре, але то вже як на чий смак, на ці вихідні що були я знову пекла равлики то мала 4 плястерка шинки, порізала дрібнонько і посипала по соусу, потім завернула, добрі були, так що з мнесом тоже можуть бути непогані.
     
  11. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Маруся-мама, дякую за суперовий рецепт!
    я робила ще минулих вихідних - то чоловік буву захваті, хоч і не любить рису.

    Маю хіба що зауваження, швидше пораду - робити соусу раза в 4 більше: ну дуууже вже він смачний
     
  12. Відповідь: Фотопереписи

    Маруся-мама, підкажіть, чи треба в ліниві голубці давати яйця. Бо в переписі їх немає. А так, дуже легенький і смачненький рецепт. Нам всім голубці дуже сподобалися. Дякуємо!
     
  13. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    я не давала, і ні один голубець не посмів розлістися, хоч я ще та господинька:girl_crazy:
     
  14. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  15. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

     
  16. Персі

    Персі Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Дякую за Ваші голубці. :) Зробила, єдине, що забула прикрити фольгою, як Ви рекомендували... така затуркана. :girl_blush2: Тому соусу у мене не лишилось. )) Але все - одно вийшло дуже смачно, мала наминала тільки так, і чоловік теж. :)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    ні. ніяких яєць. Вони тримаються купи за рахунок фаршу. Фарш найкраще брати не воловий. Курячий, індичий, телячий або свинячий (якщо з жирної поросяти) підійдуть.
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Сьогодні готувала - смакота!!!:girl_in_love: Але трохи не тримаються купи. Не так, щоб розлазилися, але трохи є... Чи то я господинька така:sad:
     
  19. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    От і я спробувала і в мене те саме, трохи порозлазилися. Я коли дала до фаршу і рису овочеву зажарку, то все все вийшло якесь рідкувате, але голубці формувалися, проте після запікання трохи розлізлися. Може рису більше давати?
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Може у вас було дуже багато жиру, що вони не тримались купи? А ще риж має значення.
    Якщо не тримаються купи то рис їм трохи поможе але якщо рису забагато то будуть розлазитись.

    Он подумала може якщо овочі дуже грубо порізані або не добре висмажені то також може розлазитись.