Остання спроба вийти заміж ❤

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Avokadodo, 13 Листопад 2020.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    погоджуюся про поради "ой сходіть на такі-то заходи, стільки інших людей ходить, мо' з кимось і познайомитесь". Ні, холєра, воно так не працює. От реально подивіться. Ви самі на якісь атракції ходите сама-самісінька, чи більше з парою/компанією/подругою? І сильно вам тоді хочеться знайомитися самим з іншими людьми, чи щоб з вами знайомилися? Мабуть у 98% випадків ні.
    Я особисто якщо йду в кіно сама, то хочу подивитись його сама, а не щоб до мене хтось ліз знайомитися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну не знаю. Я на вулиці не знайомлюся. А на виставці дуже можу навіть. Там дуже легко зав‘язати розмову не починаючи її при цьому «можна з вами познайомитись?»...
    В кіно не було випадків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    але чи з ціллю просто поговорити про виставку, чи власне познайомитися щоб спілкуватися далі тривало і тісніше?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я аж не знаю що вам сказати. А просто поговорити з цікавим чоловіком про цікаву виставку - це в яку категорію?
    Без того щоб зразу придумати імена майбутніх дітей.
    І взагалі це, як ви кажете, «так не працює». Ви можете завести розмову з однією людиною, тут може підтягнутися інша, і в кінці вечора ви підете на каву обговорювати роботи Сезана чи Пупкіна з третьою. Ну і вас мають цікавити Сезан чи Пупкін. А не ви на виставці/в кіно/кафе тільки чоловіка шукаєте, а самі ці імпрези вам до лампочки.

    До речі про кіно: на прем‘єрах чи всіляких масштабних повторах-переглядах є купа фанатів, і якщо ви від такого фанатієте теж, то це чудова нагода для знайомств. І не забувайте, що в лисіючого, нежонатого фаната Зоряних воєн може бути нежонатий і нелисіючий друг... Коротше кажучи - я кажу користатись із незаміжніх можливостей - всіляко себе радувати і не відмовляти в різних знайомствах.

    Не треба зациклюватися і чіпляти на чоло табличку «я в пошуку».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Я мала на увазі дещо інше. Спробую інакше донести свою думку.
    Це круто, що йдучи на виставку, я можу неочікувано з кимось познайомитися, і як результат здобути нового знайомця, друга, або як мінімум провести вечір в непоганій компанії. І йти варто кудись, бо просто на ту виставку чи кіно хочеться, а не на "полювання".
    Не варто йти кудись з очікуванням, що там до мене підійде нелисіючий принц на білому коні.
    Заковика в тому, що метод йти кудись з очікуванням знайти там свою "другу половинку" є дуже ненадійним, бо ймовірність що з вами там хтось захоче познайомитися ще менша, ніж ви з кимось. І, імхо, є і дещо хибним, через оце якраз зациклювання на очікуваннях.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вас неправильно спочатку зрозуміла.

    так, абсолютно погоджуюсь з Вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    У Вас такий виважений і мудрий погляд на все.:girl_claping:

    Та у той наш "свій час" то все було трохи інакше, соцмереж не було. А зараз ввів у пошуку фб - 100 спільних френдів, регіональний менеджер чогось там, освіта вища. . Ага, годиться.
    Звісно, я не вважаю соцмережі гарантією, але рекомендації також її не дають...

    Ну і про різдвяні проекти - це не завжди суто атракція, особливо для тих, хто їх розробляє. Робота команди, комунікація, залагодження провтиків. А тут журналісти прийшли, хай би ж їм.. А вони симпатичні... Йой, най будуть:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ні......ні разу.....але йой, най буде, хоч десь мене вважають мудрою і виваженою:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, кому заміж. Ходіть в центр міста :) от прямо зараз :) Вмилися, зачесалися і пішли. Погода прекрасна, спокійно ходимо, згадуємо рік минувший, плануємо майбутній. Навіть засідати в кафешках змісту нема, достатньо просто ходити не надто швидко.
    Шанс зустріти цікавих класних людей (і не туристів) дуже високий.
    Ну і новий рік зустрічайте десь не вдома :)
    всім зійснення мрій!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я взагалі інтроверт і будь-яке спілкування з незнайомими людьми це найгірше що зі мною може статися. А ймовірність того що я можу до когось заговорити на вулиці прирівнюється до нуля. Але це мені не завадило в іншій країні просто посеред вулиці познайомитися з моїм чоловіком. І наше знайомство відбулося настільки неочікувано, що ні я, ні він не пам'ятаємо, де і чому ми вирішили заговорити один до одного.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Моїй подружці радили машину мити на мийці десь на Луганській.
    Там вся еліта миється і шанси зацепити нормального мужика вищі ніж на всіх виставках разом взятих:girl_crazy:
    Не можу:girl_haha:
    Але люди на повному серйозі таке говорять . Тому, дівчата, беріть на озброєння. Хто має машину - бігом всі на чудо мийку.
    Хто не має- беріть мити мою:girl_wink:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ггг, я скажу більше люди так роблять насправді.
    В мене є одна знайома, яка кожної п'ятниці їздила поїздом зі Львова у сусідній райцентр щоб здружитися з хлопцем, який їй подобається. При тому вона сама зі Львова і в 11 год ночі на таксі верталась до Львова.
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я теж робила подібне, правда, в межах міста :) пішки ходила з Привокзальної на Сихів. Але то не про заміж було, звісно.
    Водночас інший хлопець, якому подобалася я, вчив японську мову, аби лиш бачитись зі мною в тусовці сходознавців.
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2021
    • Подобається Подобається x 2
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сьогоді довідалась що одна дуже далека знайома 2ий раз вийшла заміж їй ~45 йому ~38 неодружений. Все б нічого але історія її одруження для мене заучить як фантастика. Одним словом одного разу їй написав одним мужчина в фб. Сам болгарин живе в Іспанії. Вже не памятаю на якій мові , але те що спільної мови для спілкування в них не було.
     
    • мімімі мімімі x 2
  15. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    а я от вважаю, що заміж - далеко не єдина мета жінки. життя без шлюбу цілком собі ок(повірте жінці, яка розлучена вже кілька років).
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Olgga

    Olgga Member

    Я казала, що ніколи не одружуся з чоловіком з інтернету, бо це ж як, я товариська, комунікабельна, симпатична, можу зустріти єдиного будь-де, лиш не в інтернеті, от принцип собі створила...в результаті, познайомилася на благодійному аукціоні в вк, одружені 5 років))) але нас якось незручно розповідати, як ми знайшлися. Я до того, що твоє тебе знайде, головне, не зациклюватися.
     
    • Подобається Подобається x 1