Ох, ті чоловіки..

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Annjutka, 17 Листопад 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Читаю і розумію, що то певно багато чоловіків люблять дружинам телефони дарувати), а дружинам не дуже то й треба))). В мене абсолютно всі!!! телефони (від першого мобільного) з‘являлись такими от методами). Один я навіть, така невдячна коза, поміняла наступного дня на інший). Класика)
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і мій хоче мені тел купити))) якийсь там такий крутий, а я відбиваюся, як можу...нащо мені тих всіх штук наворочених треба, я ними не користуюся! це так просила в чоловіка годинник - просто годинник - купив вдвічі дорожчий з купую функцій, де я будильник мушу наставляти з інструкцією, і фактично я хіба чвертю можливостей того розумного годинника користуюся.
    ще і ображається, коли я кажу, що мені незручно, - треба дякувати,- а що як я куплю шкарпетки НЕДОСТАТНЬО СІРІ - то норм розказувати..
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    А я свого посадила збоку і колупала доти, поки всі-всі функції не пояснив і я то роздуплила. Тепер так не ризикує з навороченими подарунками.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    В мене чоловік вміє дивувати.
    Недавно впала в мене прасочка для волосся і відколовся кусочок від неї, користуватись можна, але волосся тепер тягне.
    Словом, я страшенно засмутилася, бо як більшість дівчат,з кучерявим волоссям,мені ця штучка необхідна.
    Ото,ходжу-бідкаюсь,натякаю чоловіку, що мені треба , бо ж незабаром в мене день народження, думаю - здогадається.
    Аж, ось сьогодні зранку він такий щасливий мені каже:"А я вже тобі подарунок замовив!", а я така щаслива,що здогадався, питаю"А як ти знав,що мені треба?"
    На що чоловік відповідає:" Ну я ж тобі підвіску з діамантиком подарував, то треба і ланцюжок"((((
    Нащо мені той ланцюжок зимою під одяг???
    Мені прасочка потрібна ))))
    І що ж тут зробиш, чи то я погано натякаю,чи .....))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І у мене два телефони подарував чоловік на ДН, правда, я їх сама обираю. Минулого року теж мав бути телефон, але я просила і казала, що мені треба, то отримала ноут новий. А ще раз я під час навчання собі на ДН обрала принтер, на той час дорогий, який тфу-тфу працює вже 7-8 років.


    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Во-во. Мої подарунки називаються "Та купи собі, що хочеш. Карточка в кишені". Я колись дуже ображалася, а тепер думаю, що карточка в кишені не найгірший варіант. А от щодо телефонів, в мого чоловіка пунктик навпаки - телефон має тільки дзвонити. Був в нього 15 (!) років такий Сіменс старенький, останній рік він вже практично не працював, додзвонитися нереально, хіба коли заряджаєш і тільки 5 хвилин. Ніякі вмовляння купити собі новий телефон не діяли. Аж одного дня приходить з роботи з гарненьким айфоном, трошки тріснутим біля фронтальної камери. В мене очі на потилиці. А то, виявляється, колеги так замучилися чути його "поза зоною досяжності", що десь нарили йому "скромного телефона", ггг. І що, він не дозволяє навіть вайбер туди поставити. Мушу панові писати на пошту, якщо не можу додзвонитися:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну тут не все так просто). От кажу, що хочу те і те, а він каже, що в тебе вже телефон старий, глючить тощо, тому він вирішив, що треба новий). І він якоюсь мірою правий, та душа хоче іншого))).
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    нагадали. Не зовсім подарунок, просто покупка. Треба було мені шампунь, написала як він називається, скинула фото баночки (однієї), розказала в якому магазині у якому відділі треба купити. В мене розрядився на той момент телефон. І що думаєте? 15 пропущених дзвінків...
    Вибирав він той шампунь годину, і в результаті приніс додому цілу серію - кондиціонер, бальзам, олійку ну і дякувати Богу сам шампунь. Ну для нього була найважче розібратись чому 2 однакові баночки, але в однієї ковпачок знизу знаходиться, а в другої зверху . Потім він побачив що з тою назвою є і інші баночки...Правда форма інша, але ж написана назва така ж. От щоб точно вгадати згріб все і поніс додому, щоб я розбиралась що то таке. Вже вдома я показала що на баночці є написано що є що :) Він довго сміявся.

    А хто вгадає що таке міні йоржик?
     
    • Смішно Смішно x 7
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Усміхаємся, киваємо і кажемо «так-так ти абсолютно правий: треба мою штуку, телефон, ну і перстеник теж, раз ти вирішив так мене цього року щедро обдарувати», якщо він робить круглі очі, поблажливо кажете: «ну добре перстеник можеш не купувати», і залишаєтесь з тим що ви хотіли з самого початку і тим що він хотів вам подарувати. *пішла писати книжку з подружньоі психології*
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    То все маскування, шоб уникнути завдань-обов'язків і т.д. Все вони нормально знають і вміють. В мене чоловік прекрасно скуповується, я йому відправляю список. Він ще завжди докупляє те, що я забула не вписала. Ну і мої списки - то так згрубша, основні продукти. Решта він на свій розсуд бере. Щось специфічне - то я скидаю скріншот і питання вирішене. Як не знає, то можна подзвонити і перепитати.
    Ну і похвалюсь його "вміннями". Скинула я список в суботу. Пише мені: для чого два лимона? (Я той меседж побачила запізно). Дивлюсь, в мене списку лимон 2 рази записаний, ну але ж то умовно. Я б зо 3-4 лимона взяла на тиждень, якби сама скуплялася)) Приніс додому 2 лимона, все згідно інструкції.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  12. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Блін, в мене таке враження, що наші чоловіки однояйцеві близнюки, чесне слово! Я аж розреготалась, коли прочитала
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми не святкуємо різні валентини, 8 березня, іменини, дрібні дати і т.д. Але раз на кілька років чоловік вважає за потрібне подарувати мені якийсь новий модний ґаджет. Виходить як в пісні Дзідзя:
    Тільки домовляємся:
    То тобі на Валентина
    І на 8 Березня,
    І на День народження:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 3
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Мої називаються "Гроші в конверті, конверт сама знаєш де"...Потім я то все приношу-демонструю...Головне в кінці швидко вибігти з кімнати, поки він не оговтався. Ще можна з іншого кінця квартири кричати щось про вдячність, але то залежить від габаритів подарунка)))
     
    • Смішно Смішно x 8
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я вже приблизно рік думаю, чи машинка входить в категорію "картка в кишені":d23: перевірити чи шо?:girl_crazy:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Як він буде репетуватиииии! Але машину не відбере, думаю.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee я б так довго не думала....якщо баланс картки згодний, то власник однозначно не може бути проти !
    Головне колір стрічки правильний підібрати . Під колір очей.....наймолодшої доці.:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чорний, тобто))) Чоловік точно зацінить:girl_crazy:

     
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    О, так-так! І то не тільки телефонів стосується :)

    Ще трошки. Ще кілька таких дзвінків і він зніме ліміт. І можна йти оформляти перший внесок :girl_dance:
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Про вдягання дітей і чоловіків. В понеділок приводить на балет татко дівчинку, переодягає її. Результат переодягання: під чорним купальником футболка в квіточку (ну ви уявляєте, та?), потім сам купальник, зверху по ньому білі колготи, по колготах шкарпетки і тоді балетки. Навколо десятки дівчаток, одягнених "за зразком", але вчора тато знову одягнув дитину так само:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1