Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Туфелька, 13 Березень 2013.

  1. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    В мене Люда була сьогодні під вечір. Тому чекай:girl_flirt:
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Завтра планую бути в Марципанки і Яруськи. Задзвоню завтра, якщо нічого не поміняється. У решти дівчат вже була. Дякую.
     
  3. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Дякую за допомогу!
    Дівчата, сьогодні на території лікарні я зустрілася з Олесею Seshat , Олеся допомогла мені допакувати зібрані нею речі в машину, але нажаль Олеся поспішала, тож не змогла зі мною передати речі. Речей було стільки, що чоловік доїхав до відділення з малим на руках, а мені довелося йти пішки- машина була заповнена так, що ледь закрилися дверки! Дякую вам всім за небайдужість!!!

    Отже, сьогодні я передала речі в 11 відділення закритого типу, там здебільшого люди, які доживають віку у лікарні- літні люди, серед них є і зовсім старенькі, яким ніхто давно вже не опікується. Це чоловіче відділення. Всі речі я передала Буц Катерині Ярославівні, сестрі-господині.Саме це відділення ще не отримувало жодної допомоги, тому були дуже раді речам, сестра-господиня казала, що речей там не буває забагато, бо часто хворі рвуть на собі одяг... Жіночі речі я не відбирала, бо через сніг не було навіть як проїхати до відділення, все занесла в комірчину сестри-господині, а Катерина Ярославівна зателефонує в жіноче відділення, щоб з понеділка вони відібрали собі жіночі речі.

    Найбільша потреба залишається в туалетному папері і порошку для прання, бо рушники санітарки перуть прямо у відділені, а коли немає туалетного паперу, то.... Ви б чули запах у відділені, все б зрозуміли. Працівники самі купують туалетний папір, щоб хоч якось підтримувати гігієну. Люди там переважно старенькі, чемні, сумні.... Мило і шампунь, якщо буде можливість, теж потребують.

    Раді були всьому, з відділення вибрали двох найміцніших, щоб допомогли мені носити речі, одному з них впали в око червоні кросівки, не хотів їх випускати з рук)
    Наостанок дякували і бажали здоров"я і добробуту всім людям, які приймали участь в цій добрій справі і щиро дивувалися, що є такі добрі люди, які дбають за них, бо навіть їхні рідні цього давно вже не роблять...

    Дякую Наталі Valkiriya, що сама мені по тих снігах привезла речі, і відгукніться хто передавав моєму чоловікові цілу купу мила, порошок і папір. Сестра-господиня не могля надякуватися! Їм держава видає господарче мило, але в мізерній кількості і звісно, що його не вистачає. А тепер хворі для особистої гігієни користуватимуться косметичним милом, а не господарчим.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2013
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Дівчатка, маю гарні новини, Люда Lyudvig зібрала речі в Марципанки, Артеміди,Оріани, Яруськи, Меріроми, назбирався повний багажник!, а також докупила 6 кг. порошку і 48 рулонів паперу!!! Цього тижня як трошки зійде сніг, зберу речі в решти дівчат і ми з Людою плануємо в середу разом завезти це в лікарню!
    Відпишіться мені в ПП хто ще назбирав якісь речі, щоб я до вас також заїхала! Всіх ніби записую, але може кого пропустила, то нагадайте мені. Дякую всім за участь у цій справі!
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Привіт. Назбирала в мами пакет чоловічих речей. Живу недалеко від лікарні, але пакет трохи тяжкий, мені з малою не донести( Якщо зможете по дорозі заїхати на Виговського, напишу адресу. Або я б на зупинку якусь винесла. (в ПП залишила телефон).
     
  6. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Я назбирала деякі речі (галстуки і памперси, які обіцяла). Працюю в центрі на пл. Ринок. Скажіть, коли можете до мене під'їхати забрати
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Kecan , думаю завтра вдень заїхати до всіх, залишилось 4-5 адресів, напишіть мені в ПП координати свої, я вам подзвоню!
     
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    чи ще актуальний збір одягу?
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Аналогічне питання.
    Бо з тою погодою все накрилося. Родичі не приїхали...
    Але я буду в середу у Львові машиною, то могла б вам, Туфелько, закинути додому (памятаю де ви живете:girl_cool:) якщо звісно одяг ще потрібен.
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Маю пару пар взуття чоловічого в нормальному стані - працюю на Чорновола, живу в центрі
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Дівчатка, все в силі, пишіть мені в пп свої координати- адресу, телефон, я вам задзвоню і домовимось так, щоб вам було зручно!
     
  12. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Моя кума зібрала 5 мішків одягу і ще мішок взуття. Живе в Рясне-1 і сама привезти аж ніяк не може. Напишу вам в пп її контактні дані, може якось зідзвонитесь.
     
  13. Desert

    Desert Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Я також живу в Рясне-1, зібрала трошки лахів, може по дорозі заїдете.
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Напишіть мені координати свої в ПП! Заїду обов"язково!
     
  15. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Valkiriya, була я сьогодні в вашої куми- ОГО! Я з малим ледь влізла в машину!))
    А ще вчора я була в Borsychok,Hexe і WildWind- усім дякую за допомогу!
     
  16. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Тільки побачила цю темку. На вихідні зберу , маю багато чоловічого,підліткового. А жіноче треба? Маю купу свого...Ти мене бачила:girl_blush2:, там речі мого розміру комусь підійдуть?
     
  17. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Оксана, там є і жіночі відділення, і підліткові і дитячі... Точно комусь підійде! ))

    Дівчата, дехто з вас поміж вживаних речей віддає хороші, якісні речі, і не безпідставно мене питали як можна гарантувати, що ці речі дістануться пацієнтам?! Мені підказали як це гарантувати- якщо не впевнені, що ваші речі попадуть за своїм прямим призначенням, то просто збризніть речі білизною, або зеленкою! Тоді їх точно собі ніхто не привласнить!
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Сьогодні ми з Людою Lyudvig відвезли речі у лікарню,речі передали в 18 відділення закритого типу,це чоловіче відділення, але жіночі речі вони сортують і передають в жіноче.
    Заодно частину побутової хімії ми занесли в дитяче відділення. Там лікуються діти від 4 років до 18. Деякі лежать там з мамами, але переважна більшість діти-сироти, з інтернатів. Просили по можливості надати іграшки, пазли, кубики, розмальовки, олівці, клей, кольоровий папір,пластилін, картон, папір або альбоми для малювання,зошити, книжки...Також є потреба в одязі, колготках, трусиках, тапочках, взагалі любому взутті.Туалетний папір і мило, звісно, теж потрібні.
    Якщо хто має якісь залишки канцтоварів, розмальовки, чи щось інше з наданого списку і воно вам вже не потрібно, то віддайте це тим діткам, там з ними займається психолог-педагог, вони займаються там дитячою творчістю-ліплять, клеють, малюють...Вони будуть дуже раді подарункам! Та й одягу теж будуть раді!
     
  19. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Та ну, Роксоланочко, невже таке треба робити, хай ці люди бідні, але хай вже будуть по-людські вдіті. Я так точно робити не буду, я хочу допомогти, мені не залежить хто буде носити одяг, однозначно його буде носити людина , яка потребує цього одягу. Зараз йду з Лілею збирати речі

    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 20:05 ----------

    І ще - сортувати(чоловічі/жіночі) по окремих пакунках треба?
     
  20. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    не обов"язково)) вони там самі переберуть!