Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Туфелька, 13 Березень 2013.

  1. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ще раз вам дякую! Молодці що посортували і підписали пакети, так набагато зручніше .
     
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Дівчата, цього тижня я була в Яськи Березневої, а Люда Lyudvig допоможе мені забрати речі в Сніжна, New Look і podolyanochka. Люда вам задзвонить.
    Сьогодні по обіді як мала прийде зі школи я задзвоню ще до кількох дівчат)
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Забрала речі в Подоляночки. Їх ДУЖЕ багато, дякую! :girl_curtsey:Тому до решти вже, мабуть не заїду, бо нема куди складати. Хіба до Сніжної завтра. В будь-якому випадку до всіх буду дзвонити попередньо. :girl_phone1:
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ми з Людою вчора завезли речі в лікарню. Дитячі речі і побутову хімію, яку привезла мені Chortenіa віддали в дитяче відділення сестрі-господині Ганні Василивні. Вона все питала кому листа з подякою писати, завстидала нас, насамкінець побажала всім людям, які залучилися до цієї справи Божого благословення і щоб ви всі і ваші дітки ніколи не хворіли!
    Трошки чоловічого занесли чоловікам, а жіночі речі віддали в 4 відділення закритого типу. Там нам теж дуже дякували і всім вам передавали слова подяки і побажання здоров"я вам і вашим діткам!
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2013
  5. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    А цього тижня ніхто не збирав речі? Я чекала.
    Чи будете на ці вихідні їздити? В мене вже і подруга назбирала пакунок добрячий щоб віддати.
     
  6. senka

    senka New Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    І я назбирала трохи, а ще сусідка має що передати
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    New look, ми ж по телефону з вами домовилися, коли ваша подруга теж збере речі, ви мені задзвоните, я чекала дзвінка))) До вас Люда заїде, якщо буде близько проїжджати, бо мені з Топольної на Сихів накладно буде.
    senka, напишіть мені ваш телефон і адресу!
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ой то я значить переплутала. Я думала що Ви мені передзвоните. Тоді перепрошую. Подруга вже назбирала одягу і занесе їх до мене, тому на ці вихідні можна все відразу забрати.
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Сьогодні забрала речі в Мар"яни (Несплюшки)- певно з 15 кульків! Дякую! Ну а перед тим була ще в Оксанки (Правовик) і в Ярослави (Яська Березнева)... Завтра ще в Матіолки буду-а на п"ятницю плануємо з Людою в лікарню, Люда теж підзбирала речей в дівчат і ще має кілька адрес до збору).
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Я назбирала ще два кульки жіночого, але може і за дитячий піти, бо то все 42-44р, зможете ще в мене забрати?
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Meriroma, відписала вам в ПП.

    Дівчата, до мене на днях приїздила Світлана, привезла мені речі для хворих, вона взнала про збір речей з розсилки на електронці- відгукніться хто організував розсилку! Дякую вам величезне! Жодна наша робота не даремна!
     
  12. Desert

    Desert Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    За мене забули? Може десь на вихідні заїдете?
     
  13. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ой, як мені шкода, що ця тема не була створена раніше - ми коли всилялся в квартиру, мішками виносили речі, нові в прекрасному стані, але на літніх людей, а скільки було радянської постелі, шкода, що все повикидали. Але на свята їду до батьків, знаю що в тата є взуття - замале для нього, може ще щось. Дуже хочу долучитися!
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Вчора я відвезла всі речі в дитяче відділення (відвозила сама, бо речей було багато, а Люда прихворіла і не могла поїхати цього тижня), вони там переберуть і доросле, бо в них діти до 18 років, може їм щось підійде, решту передадуть в дорослі відділення. Дуже дякували за рушники!

    Мені ще минулого разу форумлянка Mary, передаючи речі, дала 100 гривень, на потреби хворих. Ми з Людою вирішили залишити ці гроші для того, щоб на Паску купити діткам солодощів. Я питалася в старшої медсестри, вона казала, що вони приймають таку допомогу, єдине чого не приймають- це великої кількості продуктів, які швидко псуються. Паски буде пекти лікарня, то ми вирішили купити якогось печива... Може в когось є якісь думки з цього приводу, чи підказки- порадьте! Давайте разом по можливості організуємо цим діткам свято!
     
  15. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    маємо вдома трохи мяких іграшок, якраз думали куди їх віддати, така допомога підійде? Єдине, що я зможу їх передати тільки після Паски. Якщо ж треба до свят, то попрошу сестру передати.
     
  16. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    то не спішно, а іграшкам дітки будуть тішитись!
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Маю до віддання хорошу жіночу куртку великого розміру і в дитяче відділення шапочку і чобітки. Може, ще щось знайду.
     
  18. senka

    senka New Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Ой, а я вас як чекаю!!
    Шість великих мішків з одягом + декілька пакетів : Girl_crazy:
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    До вас я заїду, вже з понеділка, а то прихворіла.
    Сьогодні ледве доїхала до Олі, New Look.
     
  20. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Пацієнти Львівської психіатричної лікарні потребують допомоги!

    Доброго дня, і до нас заїдьте, ми на Сихові поблизу Іскри, маю дитячий одяг і чоловічий, жіночий. Може будете на Сихові - дайте знати.