Продам Парфуми Nina Ricci

Тема у розділі 'Косметика', створена користувачем Vittoriya, 7 Жовтень 2015.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    За тиждень я буду у Львові і вирішила трошки полегшити свою парфумову торбу. З народженням дитини смаки різко змінились і я зрозуміла, що деякими парфумами користуватись вже не буду. Тому:
    1. Versace Crystal Noir EDT, десь 30мл в 100 мл банці. Купляла тут на ДП у Веронки. 200 грн.
    DSC_1355.JPG DSC_1354.JPG

    2. Giorgio Armani Aqua di Gioia EDP, десь 25 мл в 30 мл баночці. Купувала я в Берліні кілька років тому, в Дугласі. 300 грн.
    DSC_1356.JPG

    3. Kenzo by Kenzo, або Vintage EDT. В продажі їх вже нема, чоловік мені купив, бо воно рідкісне, але це унісекс, я більше люблю пряні, насичено ванільно і так далі. 100 мл, без кількох пшиків. 500 грн.
    DSC_1357.JPG

    4. Nina Ricci Ricci Ricci, EDP. десь 30 мл в 50 мл банці. Купував чоловік певно в Голандії, або в Німеччині, не пригадую, як тільки вони вийшли. 300 грн.

    DSC_1359.JPG

     
    Останнє редагування: 7 Жовтень 2015
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дівчата, наразі вільні лиш Кензо, я мала бути з понеділка у Львові, але буду від завтра. Хто зарезервував в пп, буду вдома, звяжуся з вами обов'язково!
    По приїзді я ще кілька позицій планую додати зі своїх запасів, зараз просто не маю часу, бо збираюсь в дорогу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Минулого разу, коли була у Львові і виставила тему, так все галопом було, таки тиждень то дуже мало часу, коли в тебе мала дитина. А в мене тоді лишились Ніна Річчі , які тут ідуть четвертою позицією. Тому далі актуально, ціну знижую до 270 грн, забирайте, гарні літні парфуми!
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Всі парфуми продано