Паркани і все, що з ними пов"язано

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Borodinka, 26 Серпень 2009.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Хвойний. Такий непомітний
    --- дописи об"єднано, 10 Травень 2016 ---
    WP_20160510_004.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Стояло якось перед нами питання паркану. Отже, зробили ми дерев'яні штахети під маслом. Цікаво, як вони зиму переживуть? Маю ще трохи масла. І думаю чи то зараз ще разок покрити, чи краще вже на весну підновити? Зараз стан класний, без зауважень
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Такий, як ми хочемо)) Тільки в нас сірий буде.
    Я б Вам радила притримати те масло до весни, а то й осені наступної. За сезон весна-літо будете бачити, що як.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Rodionochka, погоджуюсь з @NataliaFed. Та й погода зараз-- явно не до покривання...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,і в нас такий буде)))слідкую за темою....
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А ми такий дуже хотіли та на разі, зваживши всі проти, відмовились. Живемо поки без паркану, лише зі стовпцями))
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мар'яно, а чому відмовились? Я дуже хочу і нам найбільше підходить такий варіант(нажаль, важкі кострукції не доцільно ставити нам, а металопрофіль etc не хочу на "лице") і має бути не проглядно:).
    пи.си. в нас стовпці вже кілька років))

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Бо хоч той паркан дууже гарно дивиться, за ним потрібен постійний догляд, він швидко втрачає свій вигляд. Тут кожному своє:). Якщо цей факт не відлякує, то немає проблеми.
    У нас стовпці із цегли під розшивку. Цегла темна і не дешева, а по ній виступила сіль і треба вже з тим щось робити було ще весною (шкурити і покривати її чимось, хоч була відразу покрита). І що ви думаєте, досі не знайшлось часу на такі "дрібниці".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    )))Ми ще й стовців не маєм)))Але, якби, в план той паркан внесли.Теж зараз витрати такі пішли, що трохи не до того.Чекаємо весни- тоді дасть Бог, дійдуть руки і фінанси)))
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та ні, не відлякує. Думала, може ще якийсь серйозний недолік знаєте, бо оте, що Ви описали, наразі- єдиний для такої загорожі, що я знаю). В нас стопці металеві ще, годі дійти до того. І треба, бо набрид вже прохідний двір. З тилу в нас металопрофіль, то один з найпростіших варіантів(хоч і не з дешевих також) але мені не подобається зовсім таке при вході.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    як веду малу на плавання зі сторони парку біля Південного один господар зробив з парканних решіток два ряди на фундаменті і в середину насипав грубого щебню. Креативненько так і певне не дуже затратно, бо решітки оті, шо в епіцентрі можна купити
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я щось слабо уявляю таке)))Ще не бачила. Але якщо там повність все засипано щебнем, то також не дешево.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Він не широкий, щебінь дуже грубий. Виглядає класно, хіба комусь з сусідів бракне щебню, то може повитягувати з забору)
     
  14. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    [​IMG]
    хоча мені особисто більше подобається в поєднанні з деревом
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Це називається габіони. І воно ну зовсім не дешево)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Зважаючи на ціну щебню/каменю(може, дрібніша фракція трооошки дешевше )- це 100% дорого буде. Виглядає так нічого але мені- нетоткаптоп.
    (чоловік каже "Мала б чим за собаками жбурляти").

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2016
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У нас поки лише не повний рік (з весни). І то є мало, але наразі зауважень жодних. Думаю, що через певну кількість років ті дошки можна буде замінити, бо коштує воно не дорого, відносно. Але дерево я дуже люблю, тому вибрали такий. Цікаво, що буде на весну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    @Rodionochka ,дійшло в нас діло до подвір'я,має бути така ж,як у Вас огорожа.Зорієнтуйте,пліз,в цінах,бо нам майстри назвали вартість і ми щось трохи в шоці....
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно - абсолютно не пам'ятаю цін). Але спробую знайти записи.
    Знайшла))). Отже, брама+фіртка= 450$,не пам'ятаю чи зі встановленням. Але скоріш за все, що то разом. Дошка на паркан з роботою теж 450$. За встановлення 200$. Заливка бетону під паркан десь приблизно ще 400$. Ще сам бетон 200$. Стовби металеві приблизно 100$. Ще окремо ми купували масло для покриття дошок, але ціни не можу знайти. Ми брали хороше. І зараз, після зими ніби все добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а якщо не сектрет, скільки метрів плоту ви встановили?