Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Дівчата, тільки не кидайте в мене тапками, але де у Львові можна придбати клітковину (глютен)? Моя мама не може без нього обійтись, а магазин "Домашня пекарня" на Шептицьких, де регулярно можна було придбати клітковину, закрився.
     
  2. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Suzi, з цього місця будь ласка детальніше. на скільки має бути нагріта духовка перед тим як її виключити? чи в холодну ставити? бо чесслово, біда, нема хліба в хаті :girl_crazy:
     
  3. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Духовку можна не гріти, від баняка з кипятком нагріється.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Глютен це білок, що міститься в КЛЕЙКОВИНІ. А клітковина також є в хлібі, більше в цільнозерновому борошні.
    На жаль точно не знають де можна придбати, може в великих супермаркетах (Ашан) або купувати муку для здобної випічки (Богомилу чи якісь в інші), в них мало би бути більше клейковини але менше клітковини

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Може з нету простіше замовити?
    І отут є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. maavka

    maavka Well-Known Member

    Побачила у Вамі солод, то я купила і спробувала по вашому рецепту спекти, дуже смачний хлібчик вийшов. Дякую!

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчата, хто підкаже, чому в мене хліб на заквасці завжди зверху(під самою кришкою) добре пористий, а знизу забитий? то у всіх так?
    купувала раз у вамі солод - не сподобався, якийсь ніби грубого помолу був. потім випадково натрапила в метро - ідеальний просто. дрібненький, гарно пахне, короч тепер як буваю в метро завжди його беру побільше, ну бо в метро рідко буваю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    @Suzi а що буде якщо частину або всю білу муку замінити пшеничною цільнозерновою? дивитися по колобку? він має бути класичний чи з огляду на досить велику кількість житньої муки може бути трохи розмазаний?
     
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Всю я б не заміняла, мені без білого борошна глютену замало і хліб розкришується в руках. 100 г можна сміливо замінити.
     
  10. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата а хліб тільки в хлібо пічці печете чи і в духовці ?
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Залежить. Якщо я вдома, маю час - в духовці. Якщо йду з дому або треба буде пекти вночі - тоді в хлібопічці.
     
  12. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    а в якій духовці? і чи користуєшся тими всякими прибамбасами - типу каменю під хліб. температура яка? бо в мене звичайна газова духовка :sad: але теж хотілося б хлібчика з духовки
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Прибамбасів немаю, але електрична духовка хороша. За газову не скажу. Маю досвіду небагато з ними. Якщо гріє рівномірно - можна пробувати, на 180* 30 хв., потім ще 25 хв. на 160*. Або ще варіант - тісто на останній підйом кладеш у великий казан, застелений пергаментом. Накриваєш кришкою (якщо є пластмасова ручка - відкрути), ставиш на підйом. Потім включаєш духовку і випікаєш отак під кришкою. От тільки не пам*ятаю чи треба в кінці кришку відкривати чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Знайшла на сайті хлібопічки
    Але пам*ятаю, що я нічого окремо не гріла. Тісто стояло в казанку, потім потім в нагріту духовку. А тоді значить зняти кришку і ще допекти.
     
  15. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Дівчата, купила хлібопічку.
    Прошу Вашої поради!
    Яку муку краще обрати, які дріжжі....
    Які є нюанси?
    Буду Вам дуже вдячна!
    Ну, дуууже хочу смачного домашнього хлібчика
     
  16. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Тут на цю тему вже 115 сторінок пишуть ))
     
  17. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    15 травня 2015 року в продажі була якісна мука Хуторок..... а 5 жовтня, можливо. стала гірша по якості й дівчата корустуються іншою.
     
  18. MissO

    MissO Well-Known Member

    Я завжди беру або Вінницьку або Богумилу. Яку б муку не брала, я завжди дивлюсь на тісто і при потребі досипаю потроху. Колобок має бути на дотик, як жіночі груди по м'якості (так колись прочитала і так орієнтуюсь). Дріжджі треба швидкодіючі, беру або Сафмомент або Львівські. Після відкриття пакетика сухі дріжджі тримаю в холодильнику. А взагалі, експериментуйте))) Дуже смачний хліб на сироватці виходить. Коли пектимете, аромат буде неймовірний, як з дитинства))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Так й зробила. Окрім сирватки.
    Хлібчик вийшов на славу.
    Тішусь,як дитина)))
    Щиро дякую!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Дівчата, а хтось можливо мав справу із закваскою дезем, то поділіться досвідом? Бо цікава така, але і складна. Ще не дозріла, щоб самій почати робити.