Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    У нас маленьке містечко.І що? теж немає нормального хліба.Привозять з Миколаєва і Одеси тільки вже не свіжий.От як були в бабусі в селі, завжди брали в пекарня, ото хліб.Поки додому донесеш, то всю шкоринку обдереш.
    А знайомі купили вже давно хлібопіч, печуть , варять джеми.Хліб смачний тільки швидко з"їдається і весь час треба пам"ятати про зайву вагу:))
     
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Мене до цієї покупки "змусила" якість хліба. Я годую синочка грудьми і тому намагаюся вживати якісні продукти. Перед тим як написати відповідь, спеціально подивилася: перший хліб спекла 6 днів тому, сьогодні зранку робила чоловікові канапки - а він свіженький.
    Я купувала дорогу модель. Бо дуже кортіло мені тих багетів. Тепер бачу, що то зайве, можна було купувати без цієї функції і віпікати багети в духовці. У магазинах найдешевшу бачила за 200 грн.
    Крім того в моїй можна робити джеми, кекси, просто місити тісто і просто випікати.
    Я вже пекла хліб, багети, робила тісто до піци (просто супер - воно мені ніколи не вдавалося), вчора робила плюшки (тобто тільки тісто в хлібопічці). Хочу попробувати зробити домашні макарони, тільки ще не купила того девайсу, що їх ріже гарненько... :) Я дуже задоволена! Всі навколо теж!
    Правду каже, Alias, можна поправитись на кілька кг.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Мабуть,це єдиний мінус хлібопічки. А скажіть де ви зберігаєте хлібчик?
    Бо ми наприклад в холодильнику,тому що маємо таких мацюпіньких мурашок і ніяк неможемо їх вивести,а вони залазять в хліб.
     
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я теж в холодильнику, хоча десь читала, що не варто.
    Моя хресна взагалі хліб заморожує...
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    До речі, досить поширено в Гермляндії так хліб зберігати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    у нас вже досить давно є ця чудо-піч.
    Спершу часто користувалися, чоловік любив поставити хліб наніч, аби вранці прокинутися від смачного аромату свіжого хліба :)
    проблема була в тому, що хліб треба відразу виймати з печі, аби шкірочка була хрумка, а ми не завжди прокидаємося вчасно...

    Дуже смакує хліб з цибулею та сиром твердим!

    До мінусів можу сказати лише те, що якщо Ви живете в районі, де часто вимикають світло, то буде зле, якщо це станеться підчас роботи печі.

    Я передруковувала основні рецепти для печі з мадярської мови, кому треба можу скинули :) чи може в різних моделях є різні рецепти? знаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я також печу сама на око. Хлібопічку мені подарували, але вона там валяється десь в гаражі. Не то...
    Я тісто відчувати люблю і хліб треба пекти з любов*ю. Дріжджове тісто взагалі любить ласку.

    А смак в залежності від того скільки дали солі, скільки води, з маслом чи без, з яйком чи без... дали вирости в хаті, чи в холодильнику. Але домашній хліб - то домашній.

    Мені тато сказав що мій хліб виходить як в баби Матрони, а це його мама. Більшої похвали не треба.:o
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. joke

    joke Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    а ск. кВт електрики зжирає це чудо цивілізації? бо вже стільки в хаті електроприборів, що тільки встигаємо купляти SVENи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    1650 W при випіканні
     
  10. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я вже давно почала задумуватись про хлібопічку...Кілька років тому знайомій привезли це чудо з Німеччини (в нас ще тоді в продажу не було), хліб виходив ну просто супер, можна було півбуханки з'їсти :) Власне, це єдине, що мене стримує. Хліба майже не їм, якщо їм, то тільки чорний і не дуже свіжий. Булочок, плюшок і всього решта не їм взагалі. Недавно порахувала з чоловіком, що піцу не їли десь майже 2 роки :) А от якщо буде вдома стояти хлібопічка, можна "в моменти слабкості" не стриматися, напекти собі плюшок і наїстися. Так що від гріха подалі...
    Чоловік недавно сам запропонував подарувати її мені. Але я сказала, що краще хай подарує свекрусі і поїдає всю цю смакоту коли я не бачу. Все-таки фігура мені важливіша, ніж хвилинна насолода смаком хліба.
    Оленка, а вам як вдається не поправлятися від мучного?
     
  11. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    1650 це як порохотяг. Зверніть увагу що сам процес випікання триває 15-25 хв. А до того вона працює значно економніше. Підтримує тепло щоб тісто підходило і ще поки заміситься. Якщо пекти хліб у звичайній електродуховці, то вона набагато більше електрики з"їсть.

    Ще одним сюрпризом буде маленька дирочка знизу хліба - це лопатка що заміс робить, її після випікання легонько виймають з хліба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я солодке люблю ще з дитинства. Дуже, дуже!!! Дуже люблю чорний і бородінський хліби з маслом! Тому модельної фігури ніколи не мала :shy:. Проте раніше було легше: два інститути (4 роки я ганяла між Львовом та Києвом) + купу інших занять. Було важко, коли була на роботі: робота сидяча, ще й за компом. Мене врятував велотринажер: 10 км зранку і здоровя, і на роботі вже бадьоріше.
    А зараз я на ГВ, тому все іде в молочко + цілий день поносити малого - це замінник фітнесу. Я вже навіть скинула 15 кг, що набрала за вагітність :).

    так, але залежить від програми. Вчора робила французький хліб за 3 год 20 хв: з них 2 год 20 хв це замішування, настоювання, знову замішування, піднімання, а 1 год випікання до золотистої скоринки.
    та це мінус,
    А ще такий хліб виходить дорожче за магазинний...
     
  13. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Не виходить.. От як не рахували (навіть з запасом) а не виходить дорожче. Хоча, мабуть, за різними рецептами - різна вартість...
    Можливо, ви рахуєте 1 булку домашньго до 1 булки магазинної? Врахуйте, що домашня важча майже в 2 рази...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. joke

    joke Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    так які моделі порадите? можна без джему. І ще таке:
    1. чи можна пекти паску? чи хтось пробував?
    2. чи можна пекти чорний хліб? там якісь закваски потрібні, де їх взяти(зробити)
     
  15. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Говорять, що Мулінекс - найкращі. За функціями оберіть, які вам до вподоби. Моделей багато.
    Чорний хліб можна пекти, на скільки знаю, у всіх пічках. Тільки треба мати борошно не вищих сортів.
     
  16. joke

    joke Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    я тут нарыла что Панасоники вроде лучше Мулинексов
     
  17. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Це мені вчора Ella скинула.Надіюсь вона не образиться, якщо я усім покажу.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Грудень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  18. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Не спорю. Возможно и так. Сколько людей - столько мнений. Особенно, если уже вещь куплена )))

    У нас MOULINEX OW 5002 (http://foxtrot.md/productDetail.aspx?ClassID=102&CatalogID=57&ID=28) уже 2 месяца. Используется ежедневно (я злостный уничтожитель хлеба). Отрицательного вообще ничего сказать не могу. Жена тоже не жалуется. =)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Надійка, молодець що показала! Для себе вже щось підібрали?
     
  20. joke

    joke Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    именно здесь и нарыла