Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Молодці ви!!!
    А ми вирішили, що найкраще все ручками власними. Отримуємо масу задоволення! І часу на то тратиться мало.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Льон це взагалі прекрасна штука для здоров*я. Треба мені почати їсти онте насіння, а то чоловік запарює його собі а я якось в стороні.:no:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Ми купували на одній гуртовні на Шевченка, але там мішками по 50 кг. То ми купували на трьох. Дякую Varvar за інформацію. Раніше мені возили аж з Києва...
    Я ще маю десь 14 кг - можу поділитися...

    Я дуже люблю різноманітну техніку, можна сказати просто помішана... У мене є одне святе правило: щоб тою технікою користуватися треба, щоб вона стояла на видному місці, бо кожен раз витягувати і ховати її з шафи і назад, то вже не хочеться ні хліба ні нічого... А щоб так було - треба велику кухня.... - о, а це моя мрія....
    Зараз всі наші друзі собі теж покупляли хлібопічки... Одні навіть печуть хліб 2 рази на день... А ми бережемо фігуру...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Оленко, дякую за інформцію, пошукаю муку.
    У мене таке саме. Якщо комбайн в тумбочку засуну, то моркву руками тру :). От і стоїть вся техніка, місце займає.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Якщо жінка пече хліб, то це вже багато чого говорить позитивного про неї... на мій погляд.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    а ще як руками його місить а не якимись там машинами, то то наша діфка!:radist:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А я не мішу. Сили в руках нема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Хліб вимішати добре руками - то нелегка робота. Та й часу займає. Я б боялася за таку роботу братися, хоч і даю собі легко раду із тістом.
     
  9. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Покілограмово житнє борошно було минулого тижня у магазині на початку пр. Шевченка, в народі іменований "Сквозняк", навпроти Макдональдсу. Ціна - 2,20 чи 2,40 грн./кг, точно не пам"ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А я місу руками :o
     
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А це мій перший хліб – сирний слойоний з часничком. Дуже смачний і запашний.

    [​IMG]

    Люблю робити різне з дріжджового тіста, а от нарешті руки дішли і до хліба. Хлібопечі не маю, мішу вручну. Якщо місити тісто тільки на 1 хліб - то не важко, та й заодно є нагода м'язи натренувати ;)
    Напевно то зручно мати техніку, але оскільки не маю, мені подобається, як в старовину місити тісто, потім спостерігати, як воно росте. Згідна з Мамою-Марусею, що тісто треба робити з любов’ю. :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А якщо пече чоловік, але в хлібопічці :)

    Останнім часом печу модифікований від цього (із сайту хлебопечки):
    Сухие растворимые дрожжи 2 ч.л.
    Пшеничная мука 250 гр
    Ржаная мука 190 гр
    Отруби пшеничные 3 ст.л.
    Геркулес 2 ст.л.
    Ржаные хлопья 2 ст.л.
    Пшеничные хлопья 2 ст.л.
    Гречневые хлопья 2 ст.л.
    Соль 2 ч.л.
    Сахар 2 ст.л.
    Сухое молоко 2 ст.л.
    Вода 350 мл
    Семечки подсолнуха очищ. 1/2 ч.
    Кунжут 1 ст.л.

    Мій рецепт:
    Дріжді 2 ч.л.
    Пшеничне борошно 250 гр
    Житнє борошно 190 гр
    Висівки пшеничні 3 ст.л.
    Вівсяні пластівці 4 ст.л.
    Пшеничні пластівці 4 ст.л.
    Сіль <2 ч.л.
    Цукор 1,5 ст.л.
    Молоко 340-350 мл.
    Кунжут (коли не лінуюсь підсмажити) посипаю
    Програма основна, корочка середня

    Моя жінка практично не їсть хліба (з метою збереження фігури), але цей їй подобається ... не білий і не чорний середній, мені смакує з маслом і кавою
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Ella

    Ella Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А можна детальнішу адресу,чи приблизні орієнтири?
     
  14. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Шевченка 200 - дорога на Рясне - за готелем НТОН, за ж/д переїздом метрів 100-200 справа, там табло із цінами на борошно при в"їзді в "браму"

    ... вище я писав, де продається в роздріб, може не помітили
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    файний рецептик. Треба спробувати. А пшеничні пластівці - де берете? Бо я навіть ніколи таких не бачила...:shy:

    Я от купила Клітковину, хотіла до хліба білого звичайного добавити. Добавила. А хліб не вдався. Це у мене вперше. Так гарно ріс, а потім впав. І весь був як сухарик... ще й присмак дивний... Більше не пробувала... А кури їли його з задоволенням...
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    В мене питання до наших господиньок. А хліб буде добре рости, не впаде при випіканні чи потім, якщо додати так мало муки ( 250+190= 440 г) на 350 мл рідини? Я додаю приблизно 600-750 г муки на таку кількість рідини, не забагато? Розумію, що все залежить від муки, але все ж таки, як ви скажете з свого досвіду, якісь поради яка має бути консистенція тіста? (Справа в тому, що моя мама не робила ніколи дріжджевого тіста, не було де практично навчитись).
     
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    крім муки є ще
     
  18. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    є (бувають) в Барвінку, Вамі, Арсені ... виглядають так само як вівсяні, трохи темніші ...
    треба читати, ззовні упаковка часто схожа і всі ми читаємо пластівці, думаючи вівсяні, а вони щей гречані бувають, горохові
    виробник (тих що я беру), Шевченківський завод продтоварів

    Додано через 40 хвилин
    якщо буде десь 330 мл. рідини, то буде (має бути) "колобок", круглий і пружний, хлібчик трошки нижчий, плотніший
    якщо 350 мл. то "колобка" не буде, хліб буде краще рости, але купол трошки, впаде, правильніше сказати вгнеться всередині, а краї будуть відносно високі, хліб буде більш пористий і м"який

    п.с. тут використовується житнє борошно, яке теоретично потребує більше рідини,
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Привіт власникам хлібопічок :)
    в мене це чудо десь з жовтня, магазинний хліб брали лише Карпатський,
    але зараз прикупила муки різної (гречана, вівсяна, житня і кукурудзяна) тому буду експериментувати. Нажаль, на чорний хліб бажано всякі вумні добавки (типу панафірин), а в нас таке не знайшла. Але чорний я і не люблю, люблю сірий :)

    Всім кого турбує це запитання відповім: майже за рік існування в нашій сім"ї хлібопічки змін у вазі мешканців не помітилось :) Їжте хлібчик на здоров"я, бо той який спечете самі, буде самий смачний (бо з любов"ю) і самий якісний (знаєте, що туди даєте)!

    В мене зараз простенька хлібопіч, але моя рожева мрія це Панас 255...

    як же я люблю ці кухонні заморочки, які дозволяють легко і смачно готувати ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    бачу є питання щодо борошна. Сама довго шукала - добрі люди дали "наводку"
    Фуршет :) там того борошна, самого різного!!! розфасовка кілограмова :)

    а мій улюблений це Молочний. А добавки: чого душа забажає :)

    склянка молока (250 мл)
    2 ст.л.цукру
    2 ст.л.сухого молока (останнім часом роблю без нього, бо не було його в магазині)
    2 ст.л олії (кому яка смакує: оливкова, соняшникова, кукурудзяна)
    1 ч.л. солі
    3 неповні склянки (250 мл) борошна (я даю 2 повні і одну чуть більше половини) (в грамах ніби 400 - забула, хе-хе)
    2 ч.л. сухих гранульованих дріжджів (САФ-Момент, Др.Еткер або львівські)

    добавки - різні: кунжут, насіння, сушені помідори, трави тощо.

    СМАЧНОГО!
     
    Останнє редагування: 8 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 6