Печу, печу хлібчик

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Olenka, 23 Січень 2008.

  1. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    О.. ну як я могла пропустити цю тему! :)
    Власниця хлібопічки Панасонік 255, кожен день радію цій покупці :)
    Хліб печу майже кожного дня - дуже швидко з"їдається :D
    Ще не пробувала житній пекти - ніяк не доберуся до спеціалізованих точок, щоб купити житнє борошщно та панифарін :sad: Зате регулярно печу кексики - швидко і дуже смачно :)

    яйця - 2шт
    молоко згущене 1 банка
    борошно 150 г
    розпушувач для тіста - 1 ч.л.

    Яйця збити до білого кольору, поступово вводити згущонку, розпушувач та просіяне борошно. Готове тісто вилити у форму, Режим - випічка, 45 хв.
    Я ще додаю мигдальні пластівці зверху - дуже красиво і смачно :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    мммммм, моя рожева мрія :) от розбагатію.......
    (шепотячи) мені свекруха на ДН обіцяла, але то якийсь дуже дорогий дарунок буде...

    а правда, що хлібчик з неї дуже-дуже смачний? ;)
     
  3. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я думаю, що з будь-якої ХП хлібчик дуже смачний :) тут протсо питання комфорту - чи готові ви доплатити за диспенсер та програми "Пельмені", "Житній", "Варення" та "Піцца" :)Так, як я обирала собі подарунок на ДН, я вирішила, що мусить бути "повний фарш" :xaxa: Але знаю, що 254 не гірше випікає :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    модель хп має дргугорядне значення, важливіший рецепт, інгрідієнти, імхо ...
    я свою купив "на пробу" за 150 грн б/у (дві мішалки, до 1,2кг, 10 програм, таймер до 13 год) - ніяких проблєм, не бачу змісту міняти ...
    Але якщо прийдеться, то для мене серед моделей найцікавішою є Делонгі, ті що програмуються - там вже можна експериментувати, ну і відповідно нівелюються додаткові програми інших ХП - самому можна "створити"...
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    а я на делонгі не ризикнула б - не почуваю себе таким суперовим хлібопекарем
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Ой, я надто лінива, щоб ще отак експерементувати, витрачати час на це :rolleyes: моя ХП для того ы куплялася, щоб зекономити мій час з відмінним результатом :)
     
  7. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Ну не кажіть ...
    Якщо лише білий хліб (з борошна в/с), то "проще переного репа")))) - екперименти непотрбні і так все виходить.
    А коли трохи складніший рецепт, то іноді так і хочеться деякі режими підправити.
    Вам не потрібно вигадувати велосипед, від якогось базового рецепту відштовхуєтесь і все.
    Наприклад, збільшити час на останню "растойку" тіста, чи робити лише одну "обвалку" ...
    Теоретично, маючи можливість коригувати програми, можна скопіювати програму любої ХП, якщо буде така потреба ... а не міняти ХП, через те, що у нового панасоніка з"явилась програма "супер-пупер ржаной" .
    Хоча знову повторюсь ХП це другорядне, важливіший рецепт та інгрідієнти, імхо. Різниця в смаку хлібчика з однакових рецептів та інгрідієнтів у різних ХП, більше надумана, імхо
    Час з "експериментами" перевищує час без "експериментів" десь напевно на 2-3 хвилини ...
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2008
  8. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Ги :) мене техніка взагалі не любить і будь-якої самодіяльності з моєї сторони :))) зразу посилає далеко і надовго :) Саме тому повністю автоматична ХП - це просто супер для мене :)
     
  9. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Хто хоче Бородінського хлібчика власного виробницта скуштувати приєднуйтеся!
     
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    ех, була б я зараз у Львові... точно приєдналась би...
    :sad:(((
     
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Так вам в Києві простіше і вибір є, і по грамах взяти можна
    А у нас дифіцит...
     
  12. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    ага, тільки мені треба їхати з одного кінця міста в інший :sad:(( А Львів менший, скорше б вийшло :)))
     
  13. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    А я пекла хліб в духовці, але так хочеться з пєцу, щоб з низу скориночка, і запах:), ото мрії :), де мені той п"єц у Львові прилаштуватити:). Але оскільки нам на тиждень йде пів буханки, то я вже його не печу, ну просто обідно, що черствіє:ireful1:
     
  14. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    а в хлібопічці якраз скоринка - це щось :y: така запашна та хрумка... ммммм.... пішла ще одну порцію закладати ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Таж від метро не далеко...
    Ах, Ліоно, я вам заздрю... У нас як за совєтів гроші є, а купити не має де :sad:
     
  16. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Я згодна, що з хлібопічки хліб дуже смачний, але то не то що на вуглях, він пахне по особливому, і ото його вирухування в плетених кошичках, а потім як Івасика-Телесика шур в п"єц ;). Правда на то часу багато треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    ото наберуся нарешті відваги їхати на другий кінець міста - як понакупляю всього різного для хліба... Ех! От тоді заживу... :dance:
     
  18. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    може і нам до Львів якусь бандерольку відправите :shy:
    чогось маленького/легенького .... наприклад, пініфаріну ..:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Оленко, я зголошуюсь на солод :) ще б паніфаринчику....
     
  20. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Печу, печу хлібчик

    Дівчата...і хлопці! :) Я коли доберуся до тих точок, де продпється те все добро для випічки, можу і вам купити :)
    Тільки скажіть, як здійснити пересилку :) А то я так бачу, у вас зовсім сутужно з тими всіма прибамбасами....
     
    • Подобається Подобається x 1