Перші кроки з ходунцями?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Бурулька, 20 Січень 2009.

  1. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    і в мене так. В ходулях може тіко постояти і погратись з цяцями, але потім репетує, щоб виймали. то їх використовую лише як засіб дитя забавити на кілька хв, щоб не гепнувсь десь і щось самй зробити. В мене малий почав сам ставати десь з 6,5 міс і вже за тиждень-другий впевнено стояв у ліжечку. Водити його пробую, але рідко і дуже мало. В основному він стоїть і проситься повзти і вилазити десь вгору. То не рано? А сідати просився десь з 5,5-6міс. То підтягувала його за ручки і притримувала. Вже начиталась тай переживаю чи не нашкодила було...
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    а водити не рано?
    і оте -
    як то кажуть - самі собі шось таке придумали, зробили а тепер питаєтесь чи не здря?
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Наталь, то не самі.
    Мені самій особисто у вуха хірург казала от так робити. Ну, я звісно не послухала, а є такі ж що слухають.
    Забагато не вірної інфи і не правильних рекомендацій навіть з боку самих мед працівників. Мамочки губляться.



    За ходулі промовчу. Я взагалі не розумію того "устройства".:girl_mad:
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    нам теж лікарка казала піднімати за руки, щоб тренував прес)
    подрузі лікар те саме казав, і як я їй маю довести що так не тре робити?!)))
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  6. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Ну ви дивні. А кого я маю слухати? В мене дитина перша. племінників та хрещеників - О. Відповідно й досвіду у вихованні і догляду за дитиною теж. Звичайно, я надам перевагу порадам спеціалістів. Інтернет - це ж не панацея та не є істиною. Але це до теми не відноситься
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    так і хочеться спитати - а подумати?
    ми були в ходунках?
    а як ті діти шо без ходунків?
     
  9. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Пані, подумати про що саме? Якщо Ви стосовно ходунків, то це, звичайно, засіб допоміжний для мами, а не для дитини і його як і шезлонги, соски і всілякі інші девайси потірбно використовувати з розумом. А якщо стосовно порад спеціалістів, то не повірю, що Ви ніколи не звертались з питаннями в яких Ви не знаєтесь до педіатрів.
     
  10. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    ходунки , шезлонги і соски не є компетенція педіатрів.
    хто несе відповідальність за власну дитину? Можна передати відповідальність
    : педіатрам, бабусям, викладачам, а можна взяти на себе
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    З першою дитиною більшість скаче туди-сюди за порадою. Класно, що є ДП. Думаю, ті, хто в цій темі зізнаєтся, що має ходунки - принаймні, сміливі :)
    У нас в родині "у спадок" переходять ходунки. Я беру щоразу, як моя черга підходить :) не розкладаю, бо розклаені на балконі більше місця займатимуть :)
    а якщо більш по суті - якось інтуїтивно знала, що не варто. Ну знала і всьо. При всіх тих лажах, яких з Дми припустилась, цього все ж уникла..
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    соски, шезлонги і оті ваші девайси не користала, саме з розумом

    не встигла, ліда вже відповіла

    бо вони мають лікувати, а не спочатку калічити а потім лікувати
    логічно?
     
  13. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Так пишу так, щоб мене правильно зрозуміли. Сваритись не хочу, бо бачу, що говоримо про різні речі.
    Порад у спеціалістів стосовно НЕ ходунків, сосок і шезлонгів, а коли можна садити дитину, наприклад на коліна до себе. Я цього не знала, бо ще раз повторюю маленьких племіників, дітей знайомих і хрещеників не маю. Мама та бабуся живуть далеко і за 25 і 50 років цього вже не пам"ятають.

    Щодо ходунків вже сказала: це допомога для мами на 10-15 хв, щоб елементарно помити голову і дитина не репетувала, бо не бачить де матуся.

    Я не погоджусь, що ті мами які використовують соски, ходунки чи шезлонги не мають розуму.
    Звичайно наші нинішні педіатри без 50грн в карман Вашій дитині при сопельках антибіотики можуть виписати. В такому випадку, я звичайно з нею не погоджусь і цього робити не буду. Але й лікувати дитину за рекомендаціями, припустимо сусідки не буду.

    Кого своїми дописами образила: прошу вибачення.
     
  14. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    накидати вам як мінімум 5 варіантів як помити голову без використання ходунків? Сама додумалась - ні мами-бабці, ні тим більше педіатр (не маю звички радитись про здорову дитину з лікарем і вам не раджу) не підказували.
     
  17. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Про ходулі і педіатра вже писала. (здається, що у всіх склалась думка, що я запитую у педіатра все підряд і чи можна ходунки, шезлонги. Чому? Незнаю, адже я ніде такого подібного не написала) Крім миття голови є ще купа всього: повісити білизну, помити туалет, підлоги, розігірти їжу і т.д.
    Але стосовно ваших 5 варіантів тільки рада буду почитати))))
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    а як ви думаєте - як ми то робимо без ходунків
    отак хіба
    [​IMG]
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Adajio, ну правда, ви думаєте що до нас чарівник на голубому вертапльоті прилітає? Не прилітає.
    Варіанти, то я напишу - мені не шкода, але маю таку підозру що на кожен варіант зразу ж знайдеться "але" і "чому в мене так не пройде"
    1. Стороння допомога - чоловік, мамки-няньки, наймані працівники.
    2. Коли дитина спить.
    3. Для особливо самостійних і порядошних (це ті хто порядки робить навіть з температурою 40) - слінг-слінг-слінг. Для неособливо - просто слінг
    4. Ладно з головою - її помити 5-10 хв поки дитина спить, чи як чоловік зранку ще в хаті, а чого все решта не зробити розстеливши дитині килимок на підлозі?
    5. Останнє, але найголовніше - розстановка пріоритетів. Визначіться що вам головніше - оті домашні справи, чи здоров"я дитини.
     
  20. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Звичайно, я так не думаю.
    Але я хочу сказати, що ходунки мають свої плюси. Я не думаю , що залишити дитину на 10-15 хв, щоб вона не гримнулась і не вдарилась головою є катастрофічним злом. Погодьтесь? Варіант 4 мені, наприклад, вде давно не підходить, бо малий повзає і встає, спираючись на опору. Добре, якщо він впаде на попу, але часом буває, завалюється на бік і може вдаритись боляче. Тому залишити його самого на килимку - це небезпечно. Звичайно я використовую в більшості випадків, і стілець для годування і ліжечко. Але коли йому і там набридає і він репетує, приходять на допомогу ходунки. Малий в мене дуже не спокійний (шило в дупі).
    Стосовно слінгу: думаю не зручно мити голову, посуд і підлогу, готувати їсти (хіба що пристороїти дитя на спину). Все і нше - так. Але тут я можу помилятись, бо користуватись ним вправно так і не навчилась, хо ч пробувала неодин раз.

    Чоловік мій працює далеко і його буває 5-7 днів підряд не має вдома, але в інший час - звичайно допомога є.
    І такі да, я знайшла "але" і "в мене так не пройде" . Така я вредна. )))))

    Здоров"я дитини на першому місці, але й допустити голод і срач вдома я теж не можу. Тому я за ходунки, але в розумних межах.