Перші кроки з ходунцями?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Бурулька, 20 Січень 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    ну хіба голову
    а оце все
    я робила з дитиною в слінгу
    та то ваша дитина і її здоров"я - робіть як хочете.
    В мене не срач і не голод і без ходунків - я фея, ага.
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    ну не розуміють люди шо ліпше один синяк ніж проблеми на все життя з хребтом
     
  3. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А чому Ви ображаєтесь і так злосно реагуєте? Я висловила свою думку стосовно ходунків і її аргументувала. Ніде не написала прямо, що у когось вдома срач і голод. . Ви за слінг - ви ним вмієте користуватись, я за ходунки, але не проти слінгу. Кожному своє
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Ви знаєте, що залишати дитину в ходунках без нагляду небезпечно?
    Я маю приклад в близької знайомої - дитина в ходунках перевернулась. В результаті 7-ми чи 8-ми місячна дитина в гіпсі.
    Особисто мені спокійніше мити голову, коли я бачу як моя дитина повзає біля мене. Якщо вже нема іншого виходу.
     
  5. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    А Ви впевнені, що проблеми з хребтом це100% від ходунків? А не від відсутності фіз.,вправ, не правильного сидіння, генетики?

    І я не впевнена, що ви своїй дитині добровольно дозволите падати і бухатись головою об підлогу
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    поясню так:
    ходунки - пристрій одіозний
    хтось може на 5 хвилин, і дитина протестами покаже шо їй зле
    а котрась дитина не покаже (бо вже звикла може шо її сигналів не чують) і мама збільшує і збільшує той час сидіння
    воно шкодить у багатьох речах - дитина не відчуває страху, не має відчуття просторового сили тяжіння, нге вчиться падати і проч проч
    крім того - шкода на органи руху
    прийдуть, прочитають ваш комент (припустимо без наших злих коментарів) і будут собі некотрольовано робити
    а отак почитають суеречку і може (!!!) навіть пошукают якісь мінуси і подумають перед тим
     
  7. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    я теж маю приклад, коли дитина без ходунків впала з висоти свого 9-міс. росту і заробила гематому на голові.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    та ну ви шо?
    я і на вулиці йому дозволяю падати і в хаті до одвірка
    бо так не навчиться обережно і правильно то робити


    тільки генетику до сколіозу не приписуйте
    від саджання раннього, від спання на подушках - закладаються початки
    носіння в кенгуру
    сидіння за партами/столами - да
    а генетику - то хіба до мозгів мами приписати
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  11. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    Я не закликаю батьків користуватись ходунками на всі випадки життя. І не одноразово писла, що їх потрібно використовувати з розумом: це пердбачає не довго тривале використання і слідкування за дитиною.
    Коли мій малий 1,5 год повзає, стоїть чи сидить у стільчику, а потім 10 хв, постоїть і пограється в ходунках - йому нічого не буде.
    У всьому є межа.Це стосується будь-чого і слінгів теж
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  13. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    молодець! я теж за здорову націю

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:53 ----------

    ну тоді гіпс це теж - квіточки виходить

    ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:55 ----------

    а де написано те саме про ходунки?
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    якшо для вас здорова дитина та, котру бояться спустити наземлю, бо *вона раптом впаде* - то я маю честь з вами нєсоглалсітса
    ходунки - ЗЛО, і все, то як соска
     
  15. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    В мене двійнятка, в певний час встало питання ходунків, але поки роздумувала, ставити чи ні і купляти одні (драка) чи двоє (немає місця), вже необхідність відпала :)

    П.с. Голову коли мила, приповзали, одному давала гризти контейнер для лінз, іншій - зубну нитку.
     
  16. Adajio

    Adajio New Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    ну чому ж мій малий теж регулярно падає, і часто б"ється головою, але я в цьому чогось грандіозного не бачу.
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    ти теж мама-єхидна :)
    мені просто стало цікаво, ну ладно ходунки, а як дитині 2 роки, то все одно голову мити треба тоді що? Скотчем ліпити? А падає в 2 ще більше як в 9міс - летить куда видить. Ну і навчене в ходунках, що летіти можна, буде битися набагато сильніше.
    Про "лунную походку" ходункових дітей я мовчу.
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

     
  20. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Перші кроки з ходунцями?

    В нас якраз питання в 9 місяців виникло, бо доня вирішила, що вміє ходити (тобто літати по 10 кроків і зупинятися на підлозі носом), тому була проблема десь її діти, поки годувала синочка, на руках не сиділа, в кріслі для годування вставала. Але навчилася більш-менш безпечно рухатися і питання відпало.
    То я до того, що потреба в речах типу ходунків, стрибунців і др. - дуже тимчасова, хіба сама мама впевнена в унікальності і необхідності цієї габаритної речі щоб полегшити собі життя.