Підбиваємо підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Lady_Opium, 16 Грудень 2009.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    2018 був для мене особисто дуже важким, більше у фінансовому плані. Але ось він добігає кінця і я маю великі сподівання, що 2019 принесе зміни у кращу сторону.
    Отже...
    Людина року: Син. Цього року знову він. Переходив у 5 клас в нову школу, я ціле літо хвилювалася, як це все буде. А він з першого дня влився в новий клас, ввійшов в ритм навчання. Півріччя закінчив на відмінно. І взагалі він великий молодець, дорослий і свідомий. І мені було дуже приємно в щоденнику прочитати "Бережіть свій скарб. Він надзвичайний хлопчик" від вчительки математики.
    Напій року: Шампанське )))
    Настрій року: очікувальний (є такий?)
    Політик року: не було часу вникати в політику
    Музика року: Skibidi, бо вона постійно лунала з кімнати синулі )))
    Фільм року: "Таллі" (мами в декреті мене зрозуміють)
    Знайомство року: Деякі мами нових однокласників сина. Можна сказати, що здружилися
    Розчарування року: Фінансові проблеми
    Просвітлення року: Те, що можна не спати пів ночі, а на ранок все-одно бути бадьорою. Мабуть, після нічних кардебалетів донечки її ранкова посмішка стирає усю втому)))
    Особиста подія року: я вперше стала хрещеною мамою. Завжди про це мріяла!
    Книга року: Немає... Навіть малечі намагалася читати дитячі книжечки, але вона противилася з усіх сил.
    Кабак року Ла Фамілія на Сихові
    Мрія на наступний рік: Не змінилася з минулого року
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я вперше в цій темі, але попробую підбити підсумки року, тим більше, що Новий Рік вже не за горами;)
    Отже:
    Людина року : чоловік.
    Напій року: цикорій ( перейшла на нього і ще покищо до кави не повернулася)
    Настрій року: ой ті зміни настрою від сліз, істерик до неймовірної радості, що одного настрою нема) Зараз якщо можна так назвати настрій - змучений, але щасливий)
    Політик року: якщо б в політику пішов Майкл Щур, то написала б його, а так нема кого й виділити особливо;)
    Музика року: буду банальною - Kazka)
    Фільм року: швидше серіали , наприклад "Привиди будинку на пагорбі"
    Книга року: мало читала, з такого легкого читання - серія книг про "Шопоголіка"
    Знайомство року: тут без сумнівів - донечка) Минулого року знайомилися з нею через екран апарату УЗД, а тепер вже можна вживу її цьомати, обіймати, крутити-вертіти)
    Розчарування року: в деякій мірі - я;(
    Бо як така доросла людина не може справитися з маленькою дитиною? Тому багато теж було сліз і нервів з того приводу, що я не можу того, не получається те і інше.
    Ну і ще трохи були розчарування в людях ( Ну але висновки зробила деякі.
    Просвітлення року: наші уявлення, бачення і очікування не завжди справджуються , і виявляються такими, як думалося.
    Особиста подія року: тут можна навіть без пояснення, просто - материнство)
    Кабак року: не сильно то по них ходила. Хібашо Челентано біля роботи було)
    Мрія на наступний рік: -здоров'я, спокою , злагоди, любові в сім'ї.
    - миру в країні
    Можна було б ще дописати матеріальні мрії ( відпочинок на морі, квартира, авто), але розумію, що такі пункти, як здоров'я, щастя, взаєморозуміння зараз значно важливіші;)
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Підсумок 2018 року (рік зміни сімейного статусу :angel:)
    Людина року
    : всі були молодці ;). І мій чоловік, який за три місяці спільного життя відкрився мені ще з кращого боку, ніж я очікувала, і мої батьки, і його батьки, і його родичі, і мій брат, який подарував мені ще одну племінничку, і моя сестра, з якою ми на пару обговорюємо наш цікавий і такий дивний нам стан :girl_blush2:
    Напій року: узвар, яблучний сік, вода.
    Настрій року: гойдалковий, від нижньої шкали до найвищої, добре, що можна списати це на гормони :)))
    Політик року: н-і-х-т-о :girl_in_dreams:
    Музика року: абсолютно нічого не слухаю :sad:
    Фільм року: "Квітка пустелі", мультфільм "Мандрівний замок".
    Знайомство року: моя нова роль "господині дому", поки що ми тільки знайомимось :girl_crazy:
    Розчарування року: чогось значного не було, просто дрібні невдоволення, які швидко розвіювались.
    Просвітлення року: більшість наших переживань не мають реальної основи під собою, все це тільки в нашій голові.
    Особиста подія року: цього року події нанизувались, як намистинки на нитку, вкінці утворивши чудове намисто: пропозиція руки і серця, розпис, початок спільного сімейного життя, вагітність :girl_in_love:
    Книга року: "Чорний обеліск" Е.М.Ремарк, "Ось я" Дж.С.Фоєр.
    Кабак року: наша кухня.
    Мрія на наступний рік: щоб вагітність проходила легко, дитинка народилась здоровенька, мама теж була здорова, всі тішились і раділи ще одному члену сім'ї і своїм новим ролям :d25:
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2018
    • мімімі мімімі x 8
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вперше підбиватиму підсумки у цій темі. таким непростим і різним був для мене 2018й.

    Людина року: моя сім*я - моя підтримка, любов, стимул до руху вперед:girl_in_love:.
    Напій року: чай(кави не люблю, а чай - мій улюблений напій) і домашнє вишневе вино(було багато і ми його часто споживали в другій половині року. а який глинтвейн з нього - ммм:nyam2:)
    Настрій року: різний - заклопотаний, втомлений,тим не менше щасливий і сповнений сподівань на краще.
    Політик року: всі вони клоуни:fool:
    Музика року: the Hardkiss та Queen. перші просто заполонили своїм новим альбомом, заслухала "до дірок". Другі - згадала юність. вже 2й місяць не відпускають мене.
    Фільм року: Богемна рапсодія. після цього фільму знову закохалася в Queen.
    Знайомство року: важко виділити когось конкретно.
    Розчарування року: робота. з великим натхненням вийшла з декрету, хоч і хвилювалася як буду все встигати. як виявилося нічого в нас в освіті не змінилося, а можливо і погіршилося. тому все це стало для мене великим шоком і розчаруванням. хоча є і багато чудових учнів:heart:
    Просвітлення року:
    Особиста подія року
    : вихід на роботу, почала водити машину, ну і в нас тепер є дача :)
    Книга року: книг було багато(31шт)). і багато, як для мене, про війну. К. Генна "Соловей", Дж. Мойєс"Дівчина, яку ти покинув", Х. Хоссейні "Тисяча сяючих сонць".
    Кабак року: Львівська мануфактура кави(їхні еклери:girl_crazy:)
    Мрія на наступний рік: здорові рідні та близькі, знайти класну роботу, облаштувати нашу хатинку і ділянку загалом, миру та злагоди нам усім. хочу цього року знаходити можливості для подорожей - маленьких і великих.
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 6
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Вп"яте!
    Людина року: волонтери, всі молодці, але особливо імпонує Марта Левченко
    Напій року: Fragolino, глінтвейн й зелений чай з жасмином.
    Настрій року: загалом оптимістичний, я якась мудріша стала , чи що... :girl_in_dreams:
    Політик року: нема
    Музика року: Hardkiss, Антитіла, особливо одна їхня пісня так вплелася в мій настрій, хоч пісня не нова.
    Знайомство року:одна чудова форумлянка, яка мені дуже допомогла, хоч можливо й не підозрювала, наскільки мені цінний й важливий був її подарунок саме в той час :)
    Розчарування року: якогось такого великого й глобального не було.
    Особиста подія року: здійснення кількох мрій, вони таки матеріалізуються, із тих, що писала минулого року, нехай можливо й не в такому форматі, але ж головне результат! Бонусом я навіть отримала більше, ніж просила :girl_haha:
    Книга року: Знову важко виокремити, бо читання - то моє хоббі й за рік прочитую купу-купезну різних новинок.
    Кабак року цього року ніде по нових закладах не ходила, все по старих перевірених й то суто на чай-каву-тортик:girl_haha:
    Мрія на наступний рік: Щоб все розпочате благополучно добігло до свого логічного закінчення, щоб все склалося якнайкраще, навіть якщо мені здається зараз, що то заважка ноша, бо інколи дійсно провидіння закрите від нас, й те, що здається важким випробовуванням може виявитися найбільшим благом. Хочу в наступному році спокою, злагоди й миру, зрозуміла, що все матеріальне - то така дурниця, що навіть не варто на то енергію тратити. Все в мене буде, бо я в це вірю і хочу!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Вшосте! і тому для звіту і особистої статистики мус бути:)

    2018 рік:
    Загалом дуже змішаний рік, який ніби і особливий і позитивний через вагітність і буття знову мамою позитивного малятка, але і важкий морально через якусь неприємну смугу в чоловіка на роботі і недорозуміння з татом
    Людина року - мої мужчини - тепер вже троє
    Напій року - незмінно кава з молоком і мохіто влітку
    Настрій року - вагітно-рухливий і "всехотячий", пофігістичний до претензій збоку і "так треба", спокійний і врівноважений щодо будь-яких обставин
    Музика року - новорічна підбірка з ютюб, "Фантастична жінка"
    Фільм року - зі всього, що можу згадати то нічні перегляди "Кісток" з чоловіком по тв, фільмів з двома дітьми тепер дуже бракує
    Знайомство року - менший син
    Розчарування року - всім не догодиш, треба думати в першу чергу про себе. І нема чого особливо розказувати про успіхи і якісь придбання навіть близьким.
    Особиста подія року - народження синочка
    Книга року - Юрія Вовка книги, Таємна опора Петрановської
    Кабак року - не часте явище в цьому році, святкування різних подій до уваги не беру, їх було вдосталь якраз)
    Мрія на наступний рік - здоров'я всім близьким і багато подорожей! Нехай цей рік буде врівноваженіший, спокійний, гармонічний, без сюрпризів і багатий на емоції і любов!

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    Підсумки 2018 року :) ми проводили майже місяць тому в Телеграмі під проводом @Virchuk та треба ще тут написати, традиція :)
    Людина року: Я, так як головна турбота в голові була як ото все розгрібати з собою :girl_crazy:
    Напій року: вода, цикорій (якась я передбачувана. Організм перестав зовсім сприймати каву і молоко, хоч і смакує)
    Настрій року: "Ох, курча! Серйозно?!?!?"
    Музика року: Avicii.
    Фільм року: серіали "Оранжевий - новий чорний", "Чорне дзеркало", "Вікінги", а фільмів було так багато, що виділити котрийсь не можу.
    Знайомство року: Софія, Марія Шалімова.
    Розчарування року: "роз-чарування" були, бо мої граблі "за-чарування", сподіваюсь, що цей урок вже засвоєно.
    Просвітлення року: Тут можна переписати цілу сторінку особистого блокноту, хе-хе. Спокій-но!
    Особиста подія року: продовження декретної відпустки ще на рік; я таки вивела групові заняття з йоги в Скайп! Хотіла це зробити ще три роки тому :girl_dance:; наша повністю самостійно організована поїздка в Краків.
    Книга року: Курсінка "Виховання надзвичайної дитини", бо читаю досі, нема часу. Більше читались книги проф.спрямування.
    Мрія на 2019 рік: вона найбільша одна - мета на наступний рік, а я таке не пишу на загал, хай в мене будуть сили і натхнення реалізувати!
    (іспит з англійської на В2 у 2018-му таки не складала, зате вчила її з вчителем по скайпу цілий рік :girl_cool:)
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Напевне 10сісня ще не пізно підбивати підсумки 2018)
    Чесно, була впевнена що кожного року писала тут, але де там, знайшла прогалини
    1. Людина року:І ніби я, бо направду мишаюсь собою скільки зробила за цей час. І ніби чоловік, бо реально без нього складно. Тому навіть не знаю
    Пункт від 2. До мрії року майже без змін. І далі каву, музика різна, держава і політика суцільне розчарування.
    Знайомство року 2017-2018-в Чехії, Тоня і її сім'я
    Мрії на наступний рік:щоб усі мої рідні близькі були живі і здорові.
    Надіюсь 2019 не підведе
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    І пішов 5 рік ось таких цікавих підсумків 2019 року!!!
    1.Людина року: Я! Пишаюсь собою цього року. Звісно без підтримки і критики не обійшлося. Але Я - Людина Року!!!
    2.Напій року: Латте.
    3.Настрій року: Здебільшого на Позитиві!
    4.Політик року: відсутній!
    5.Музика року: NK- Elefante:)
    6.Фільм року
    : Ілюзія Польоту
    7.Знайомство року: Мабуть знайомство з дитячим садком сина. :)
    8.Розчарування року: розчарування в мамочка, які використовували мене як жилетку поплакатись.
    9.Особиста подія року: нова робота.
    10. Книга року: Кідрук "Зазирни в мої сни"
    11. Кабак року: Delice
    12. Мрія на наступний рік
    : ВСІМ здоров'я!!!
    Хочу на море!
    Зробити кухню!
    З чоловіком відпочити в Карпатах або в Італії!
    І найголовніше:!!!
    Хочу Завжди знати чого я хочу і щоб на це вистарчало грошей!
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    І я продовжую:
    Людина року: мій синочок (все нові досягнення)
    Напій року: цикорій
    Настрій року: оптимістичний (хоча цього року багато проблем було)
    Політик року: відсутній
    Музика року: Nicholas Britell - Succession
    Фільм року: Пуститися берега (серіал)
    Знайомство року: нових не було
    Розчарування року: квартира (проблеми з документами на квартиру, в якій проживала більше 20 років)
    Особиста подія року: придбання машини
    Книга року: не маю часу для читання
    Мрія на наступний рік: відпочинок на морі
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Хоч до кінця року ще трохи є і багато чого може змінитись, але в мене часу написати тут точно не буде :)
    Людина року
    : мій чоловік. Людина, яка перевернула мій світ з ніг на голову. Яка показала що всі мої"не можу" живуть лише в моїй голові, і я можу набагато більше ніж я собі думаю. Він, це та людина, яка доказала мені і всім що нічого не можливого немає :) І що парадоксально, він допомагає мені краще розуміти саму себе і взагалі світ.
    Напій року: Кава.
    Настрій року: радісний, нервовий, заклопотаний
    Політик року: я вже давно в це не пхаюсь і стараюсь обходити стороною. Хоча не зовсім про це категорія, але для мене важливою подією пов'язаною з політикою є зустріч з Александром ван дер Белленом.
    Музика року: хм...майже не слухаю.
    Фільм року: хм, багато дивилась, але нічого виділити не можу.
    Знайомство року: моя вчителька з курсів, яка перевернула моє уявлення про вивчення мови. Моя родина. Таке неймовірне відчуття, коли ти знайомишся з людьми і через 5 хв таке враження що цих людей ти знаєш все своє життя!

    Розчарування року: українська бюрократія .
    Особиста подія року: почала життя з чистого листка. Створення сім'ї, переїзд, нове оточення, нові захоплення, нові погляди на життя і цілі
    Книга року: Айн Ренд, Джерело.
    Кабак року : WOG
    Мрія на наступний рік: Щоб все задумане збулося!
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Продовження традиції :girl_smile:
    Людина року: мій дід Степан - цей рік став останнім для нього:sad:

    Напій року: дідове домашнє вино. Такого більше не буде
    Настрій року: дуже мінливий - часом здавалося, що море по коліно, а часом заповзала в раковину і починала винаходити все нові синоніми до слова "нездара" :girl_crazy:
    Політик року:
    Неймовірність (чудо) року
    : я змогла вдихнути трохи життя в, здавалось би, безнадійну сільську бібліотеку.
    Музика року: і далі не слухаю жодної музики - навіть радіо :dntknw:
    Фільм року: щойно зрозуміла, що за цілий рік бачила всього зо 5 фільмів о_О, жоден не вразив і не запам'ятався. Пора йти в кінотеатр
    Знайомство року: село Ременів і його жителі.
    Розчарування року: вже вкотре не розчаровуюся, бо наааадзвичайно рідко зачаровуюся :)
    Просвітлення року: справді потихеньку починаю опановувати мистецтво "зміни своє ставлення до речей, якщо їх самих не можеш змінити".
    Особиста подія року: Так, так, переїзд у власне житло, не зовсім Львів, але "дуже ближні села" :)
    Книга року: в мене око дьоргається від слів "кика тяти", бо книжки року в мене - читані по 100 разів на день дитячі вімельбухи :girl_crazy:Дорослі книжки, нажаль, зараз читаються дуууже мало і дуже повільно, в наступному році треба це виправляти :)
    Кабак року: такс, покличте мене хтось в гарний кабак щоб я мала в наступному році що писати тут :connie_pull-pigtailбо в 2019 з кабаками було зовсім глухо
    Нова навичка року: не боятися просити про те, що потрібне - і в чужих людей, і у рідних. Приймати допомогу з радістю і без докорів сумління.
    Мрія на наступний рік: В році з такими красивими цифрами 2020 я хочу здоров'я для себе та рідних. Більше любові, вміння і бажання чути, розуміти інших та насолоджуватися моментами. А ще хочу: навчитися танцювати, нових класних зустрічей в жіночому колі, вдалого втілення в життя творчих планів. Ну і прилаштувати Яську в садок хоч на пів дня :d23:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Підсумок 2019 року (рік, коли наше подружжя стало сім'єю)
    Людина року:
    синочок Артемчик. Маленький хлопчик, який назавжди змінив мене і мій світ.
    Напій року: вода, трав'яні чаї, цикорій з кокосовими вершками.
    Настрій року: любов з нотками тривоги.
    Політик року: відсутній.
    Музика року: колискова.
    Фільм року: міні-серіал "Чорнобиль" виробництва HBO.
    Знайомство року: консультант екологічного материнства Ольга Дутова.
    Розчарування року: вічні побутові справи, які неможливо переробити.
    Просвітлення року: все в нашій голові!
    Особиста подія року: я - мама, МАМА.
    Книга року: "Таємна опора" Людмила Петрановська.
    Кабак року: New York Street Pizza.
    Мрія на наступний рік: всі здорові і красиві, літній відпочинок з сім'єю в теплих краях, освоєння нової професії, робота вдома, стабільний дохід, кайф від материнства.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я по-своєму підсумую) було багато приємного в цьому році, хочу зберегти.

    Особиста подія року: 1. переїзд у власне житло, вперше я господиня
    2. народження донечки і статус багатодітної мами
    3. почала кермувати

    Людина року:
    1. Я, вперше хочу похвалити себе, бо я - МОЛОДЕЦЬ
    2. мій чоловік, за те, що хоч з неохотою і бурчанням, а деколи сварками, але здійснює мої-наші мрії

    Знайомство року: ціла купа нових сусідів, нова подруга-кума-сусідка Оля

    Вперше за останні 4 роки я закінчую рік з легкою душею і абсолютно (не побоюсь високого слова) щаслива, нарешті я маю свою квартиру, хай не все тут ідеально, багато ще недоробок і навіть пеперобок попереду, але я у своєму, нарешті ми не мусимо економити на всьому. Відпустила дітей в садок і їм там навіть подобається. Пишаюсь своєю донею, вона розумничка і мед для моїх вух - похвала від вчителів і вихователів.
    Мрії і побажання на наступний рік: з матеріального хотілось би свою машину, кран у ванній, люстри і бра, холодильник. Здоров'я діткам. Здоровя собі, щось я розхворілась цього року, схуднути до довагітної ваги і набратися форм), вправлятись у водінні і розширити межі свого маршруту, знайти дітям нові цікаві гуртки. Здоров'я і терпіння моєму чоловіку, щоб все задумане втілити. Дякую 2019, ти був неймовірний!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Якось дуже швидко промайнув цей 2019 - мабуть тому, що я ще в січні дуже прагнула, щоб він швидше закінчився:girl_crazy:- важким і неоднозначним він виявився, починаючи із самого початку. Минулий рік був однозначно крутішим:

    А тепер підсумки - 2019:
    Людина року: цього року це дві групи людей. Перша група - це прекрасні лікарі, на яких нам щастило цього року. Вдало проадігностували мамі хворобу на ранній стадії і успішно прооперували. Дякую їм! Друга група - наше громадянське суспільство, побратими і однодумці,"Справа Громад" та інші громадські організації та об'єднання небайдужих громадян, які не опускають рук і виходять на протести проти капітуляції, нагадують тому зеленому непорозумінню на посаді Президента про червоні лінії. Дякую вам за боротьбу за Україну! І особлива людина цього року для мене - це моя супервайзерка, яка вірить в мене більше, ніж, мабуть, я сама в себе вірю.
    Напій року: чай, кава, вода. Я, здається, практично зав'язала із алкоголем:girl_crazy:
    Політик року: Петро Порошенко та команда "Європейської солідарності.
    Музика року: Традиційно і незмінно The Hardkiss:girl_dance:А ще Бумбокс, Френк Сінатра.
    Фільм року: "Месники: Завершення", Доктор Сон, Воно і Воно 2 - це ті, які найбільше запали в душу. А загалом фільмів переглянула чимало.
    Знайомство року: цього року знову без яскравих знайомств.
    Розчарування року: прості люди (тм) і їхній вибір на виборах Президента та до ВР. Некомпетентність в моді, некомпетентність керує країною - таке б могло бути гасло цього року. Розчарування, гнів, злість, нерозуміння, дикий сором:girl_cray: - такі емоції переважають в моїй голові, коли читаю новини.
    Просвітлення року: Темні часи дають змогу побачити світлих людей. Ситуація з попереднього пункту дала можливість подивитися на своє оточення іншими очима і ще раз подякувати Богу за те, що я оточена думаючими, розумними людьми, з якими в мене збігаються погляди та цінності.
    Особиста подія року: Два неймовірних концерти The Hardkiss у рамках туру "Акустика". Особливо тішуся тим, що вдалося потрапити на київське шоу у Палац Україна. Це вже стало доброю традицією - насолоджуватися концертами улюбленого гурту двічі за рік і робити вилазки на вихідні у Київ.
    Книга року: відкрила для себе Доржа Бату - тому однозначно обидві частини його "Франчески". Ну і незмінно в топі Макс Кідрук та Стівен Кінг.
    Кабак року: доставка суші "Орігамі". На жаль чи на щастя, цього року мало де бувала. З нових відвіданих закладів дуже сподобався Green Garden.
    Мрія на наступний рік: мрія одна, вона незмінна з року в рік. Але я втомилася її загадувати, бо і так не збувається, тому мріятиму про відпустку, море та all-inclusive :girl_yes:І якщо до кінця наступного року на вазі буде -25 кг - то я буду найщасливіша з усіх:girl_blush2:
     
    Останнє редагування: 18 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • мімімі мімімі x 2
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Людина року: двоє, незмінно -це мої діти. Вони прекресні і самі головні в мому житті.:girl_tender:
    Напій року: звичайно кава (не тільки смак, а сам процес насипання в горнятко, запах меленої, запах запареної і весь позитив, який дарує мені цей напій.:girl_in_love:)
    Настрій року: Тривожний, заклопотаний, пошук позитиву у всьому, де тільки можна.
    Політик року: нема.
    Музика року: "Друга ріка" Секрет- це не просто пісня, не просто мелодія і слова
    , це сукупність моїх емоцій, думок, переживань...
    Фільм року
    : гм, в мене тут свій фільм), тому я не можу вникнути в важкі сюжетні лінії, але як фон можу за пятим разом крутити "Коли всі дома, нова історія". Люблю все легке та смішне, щоб голову розвантажити... важкі фільми тепер не для мене а колись любила.
    Знайомство року: з самою собою:girl_crazy::girl_haha:, я сама не думала шо я така...еммм можу бути.:girl_blush2:
    Просвітлення року: треба вчитися любити себе...
    Розчарування року
    : остаточно чоловік і мої неочікувані проблеми зі здоров"ям.
    Особиста подія року: нема... або хай буде така- я вправний і впевнений в собі водій...Ну, бо минулого року я ще такою не була.:girl_mad:
    Книга року: нема
    Кабак року: кава на Окко:girl_crazy:, це чи не єдиний "кабак", який вдалося відвідати)) Треба виправлятись.)
    Мрія на наступний рік
    : почати все з чистого листка, а старий зімяти і викинути геть. І щоб всупереч обставинам накінець мені це вдалося. Побільше приємностей, відпочинку, ну, і щоб здоров"я більше не підводило бо тоді ніц з задуманогоне вийде.:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. LadyEva

    LadyEva Member

    Рік був насичений, з неочікуваними поворотами.
    Отже, людина року - отець Віталій, мій духовний наставник.
    Напій року - кава.
    Настрій року- полярна емоційність, страх, тривожність.
    Політик року:-----
    Музика року: Ермал Мета, Рокаш.
    Фільм року: Не пам'ятаю якогось, щоб вразив.
    Знайомство року: музиканти зі сходу.
    Просвітлення року: ти сам собі робиш життя.
    Розчарування року: чоловік і я (те, в чому собі ніяк не зізнавалася).
    Особиста подія року: отримання індійського посвідчення, вступ в університет.
    Книга: Чуєш, коли приїдеш додому? Юлії Сливки
    Кабак року: ------
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Людина року: мій тато, який мене всіляко підтримував, дуже йому вдячна!
    Напій року: кола
    Настрій року: заклопотаний
    Політик року: розчарування суцільне :bad:
    Подія року: облаштування житлового простору на новому місці :)
    Фільм року: з нових "Богемська рапсодія"- дуже гарна гра акторів
    Знайомство року: співробітники на новому місці праці
    Розчарування року: вибори
    Особиста подія року: нова робота, перекваліфікація з "міського" способу життя на "сільський"
    Кабак року (для гламурних посидзеньок - лістаран року): піцерія в Ременові, зручне місце для сімейної вилазки :)
    Мрія на наступний рік: щоб всі були здорові, зробити ремонт (або хоча б почати), собі удачі у всьому :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Вшосте!
    Людина року:
    Напій року: зелений чай з жасмином.
    Музика року: радіо "Мелодія" й "Максимум".
    Настрій року: тут справжні американські гірки - від відчуття "все пропало" й "за що мені це все?", до стану ейфорії.
    Політик року: :bad: нема
    Подія року: чудесне народження Лук"янчика й переїзд в омріяну квартиру.
    Фільм року: він дуже важкий, але з тих, які раз переглянувши, вже не забудеш - "Незапланований" (unplanned, 2019)
    Знайомство року:
    Розчарування року: вибори
    Кабак року - такого не було :)
    Мрія на наступний рік: нехай всі мої нові плани успішно збудуться, а діти будуть чемними, щоб я менше переймалася дрібним й несуттєвим, мала залізні нерви й добре здоров"я :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вперше напишу в цій темі.
    Людина року: цього року це Я. Зовсім не через високу самооцінку. Цього року я вийшла з декрету (на рік швидше, ніж мала), пройшла навчання, зробила важливий проект на роботі, який мав би бути одним з ключових в моєму резюме.
    Напій року: кава з молоком.
    Музика року: радіо "Люкс ФМ".
    Настрій року: розчарування (сумних і негативних подій було занадто багато)
    Політик року: П. Порошенко
    Подія року: дуже довго думала, що тут написати. Напевно все ж таки - перемога (сподіваємося, що таки перемога) свекрухи у боротьбі онкологією.
    Фільм року: «Клуб любителів книг і пирогів з картопляних лушпайок» - найбільше запам'ятався з переглянутого
    Знайомство року: нових знайомств було багато, але так щоб виділити якесь одне особливе, то не виділю.
    Розчарування року: вибори і люди, які голосували за діючу владу
    Книга року: "Емоційний інтелект" Д. Гоулман
    Кабак року: по закладах майже не ходжу, тому - нема.
    Мрія на наступний рік: здоров'я моїм рідним і близьким; щасливо доносити і народити здорову дитинку.
     
    • Подобається Подобається x 12