Підгузники - одноразові чи багаторазові?

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем loreniya, 20 Листопад 2009.

  1. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Колись ще старшому купувала тут Виды вкладышей для многоразовых подгузников
    Тільки не пам'ятаю скільки шарів 3 чи 4, тепер бачу багато новинок. А підгузки докупляла на Алі, то підходять добре. Для фаззі трохи ті вкладки заширокі.
     
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee по вкладці розміри 33 на 13 см.
    По користуванню: поки другий день.

    Бамбукові вугільні підгузки і вкладки мені подобаються. Витримали прогулянку 2год. Головне правильно по дитині защіпнути ті всі кнопочки.
    Бо 3 рази вділа добре, то не протікало. Один раз малий дужн ричав, коли передчгала, то погано прилаштувала, то протік трохи збоку.

    є ще велюровий підгузок, пробувала його на ніч, поки дуже не зрозуміла чи добрий він чи ні. Щось занадто мокрий він був зсередини.

    ще дуже рекомендую одноразові бамбукові серветки, для того щоб підгузок не змінювати кожного разу як маля покакає. Вони класно захищають від вимазування, і гарно затримують кал. Що економить підгузки і вкладки.

    поки так. Певно треба кілька тижднів щоб вже всі нюанси відчути.
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2020 ---
    А ще взяла прокладки для груді багаторазові. Поки вони мені не дуже, бо не витримують ту кількість молока що зночі тече. Хоча згідно інструкції одної пари мало б хватати на день, можливо вони на більш встановлену лактацію
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog а скільки у вас підгузків багаторазових і вкладок до них? І якщо ще одноразовими користуєтеся, то скільки одноразових ще йде на день?
    В мене 3 підгузка і 3 вкладки в дорозі. То в роздумах скільки вкладок ще докупити...
     
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee 4 підгузки і 10 вкладок. 4 підгузки малувато. Думаю ще хоча б 2 треба взяти. Бо то підмажеться, то просто міняти треба, поки випереться, висохне.
     
    Останнє редагування: 13 Серпень 2020
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Щодо одноразових то ще йде . Бо ще не виробила ритм користуванням багаторазовими. Поки постірала і все повисихало, то пів дня одноразові використовувала. То через тиждень другий стане видно дійсний розхід.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Мені що з першою, що з другою дитиною найзручніше виявилося користуватися тренувальними трусиками. Маю їх досить багато, швидко сохнуть, практично багаторазові не використовую, дратує то застібання і сушіння

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Alicia то ви їх після кожного попісу міняєте? Вкладки в ті трусики вкладаєте?
    Застібання, сушіння дійсно дратує.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми десь з місяців 10 користуємось тільки тренувальними трусиками.
    Теж маю їх біля 20, то без напрягу вистачає.
    Але малюк вже не пісяється вночі (в плані, що будиться і сигналить, щоб висадили), загалом в автокріслі теж терпить, пісяється в трусики, коли бавиться і увага вся в тому занятті, яке його захопило.
    По суті, я мала всього 3 багаторазові підгузки, 1 малючковий, і 2, з якими пережили зиму.
    Одноразових підгузників купили 2-3 маленьких пачки одинички і двійки, і 1 велику пачку 4 (могли не купувати вже на той час, але так склалися обставини).
    Ми такі зеро waste батьки трохи
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Так, там вкладок немає. Вони просто не дають сечі так сильно протекти на одяг. Але я бавлюся в висаджування, тому в принципі на день можу не зловити до 5 попісів. Какає лише у висаджувальній позі на мисочку, тому немає потреби прати-затирати ті трусики. Лише від попісів перу в машинці. Купувала на Алі всередині з махровою натуральною тканиною, є різні розміри. донечка має 6 місяців, сигналить + я знаю інтервали пісяння по часу.

    Теж десь до 20 штук їх маю, дитина знає, що мокро, тому з часом стає плакати перед пісянням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Щось не вдається мені повністю перейти на багаторазові з моїм серунчиком. Підгузки виходять за півдня і поки виперу, висохнуть то вертаємось до одноразових. Треба видно ще докупляти кілька штук.
     
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog а в мене такі підгузки без свого внутрішнього шару. Тобто я просто кладу вкладку. І мала раз попісяє і вже плаче, щоб міняти. То Ок? Бачу, що вона така волога в них. Вкладки різні. В одноразових вона завжди сухенька...
     
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee я часом вкладки заправляю в середину кишеньки, часом просто вкладку кладу. В мене є велюрова і бамбуково- вугільна. То остання найкраща.
    В неї зовнішня сторона сухою лишається від одного попісу. Щоб мокрою стала то так разів 3-4 має попісяти.
     
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog та і в мене бамбуково-вугільні. Ну може вона справді не один раз пісяє...