Підлога : а яка у вас?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Марточка, 26 Квітень 2014.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А навіщо під паркетну дошку фанера, коли її зазвичай кладуть як ламінат - плаваючим способом на синтетичну чи коркову підложку? (Хоча моєму знайомому поклеїли на фанеру). Це на настільки "вічний" матеріал, щоб чіпляти намертво, нмсд. Про саме цього виробника, на жаль, не скажу нічого, нам на велику площу паркет був задорого, то ми дивились варіанти лише " побіжно", на той час бюджету на паркет не вистачило, хоча добрий, професійно вкладений і оброблений паркет - звісно, дуже класно. Ми вибрали собі бюджетний варіант - самі вкладали паркетну дошку. Коли знищиться, розберемо і замінимо...
    А Вам зичу вибрати найкраще і найоптимальніше для Вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Приклеїти рекомендує і майстер і продавець. Мовляв, є велика різниця, коли ходиш по приклеїній дошці і по тій, що поставлено плаваючим способом (є відчуття як "порожнеча" - трішки голослівно, але так мені пояснювали). Звичайно, це ще кругла сума на клей та фанеру.
    З фанерою те ж пояснення, що і під штучний паркет - якщо якісь тріщини утворться в стяжці, то на дошці не відноситься.
    Я ще тільки почала то питання вивчати, надіюсь нічого не наплутала з поясненнями.
     
  3. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, чим помити новий промаслований дубовий паркет?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Протерти вологою ганчіркою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поділіться, будь ласка, яка у вас плитка на підлозі, якою ви є задоволені і можете сміло рекомендувати)!
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене така (світлий колір без декорів)
    Интер Керама - Ведущий производитель качественной керамической плитки.
    То претензій не маю взагалі. 5 років користування, глянцева, але не слизьке, напроти вікна, звісно, видно плями, якщо є, але миється дуже легко (я мию звичайною "шнурковою" шваброю).
    То вже дуже стара колекція, зараз певно є і цікавіші, але я Інтеркераму маю ще і в обох санвузлах, то теж без претензій. Ми клали самі, то геометрія теж дуже добра.

    Нам підійшов розмір, колір + - , а також ціна, бо брали багато - кухня 16м, коридор і прихожа 13 плюс санвузли - все суцільно застелене такою плиткою.
    Тут і інші дівчата колись позитивно відгукувалися про цю фірму.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, плюсуюсь за інтеркераму. Маю всю плитку від цієї фірми, не цільово купували, так вийшло. В коридорі і кухні сноввуд біло-молочний шершавий. В догляді супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене тут зріє коварний план перестелити плитку, бо я вже тут не раз плакалась на свою. І хочу щоб цього разу без прольотів). Розмір шукатиму найменший, щоб було менше плече (є ймовірність тріскатись). І хочеться щоб не дратувала зовнішнім виглядом. І щоб у догляді була легкою - стер вологою шматою і все. Бо в мене зараз просто аут. Щоб плитка була чиста, мені треба її драяти щіткою з хімією потужною. За місяць знову капець. Ну і не останнє питання - ціна. Бо метрів треба 80. Ну і ща і на плитки потягне інші витрати, хочу під шумок трохи переробити шафу в коридорі. Плюс сантехніку змінити на першому поверсі. Короче, щось мене потягнуло на зміни))).
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2020 ---
    І ще питання - де зараз найоптимальніше купувати плитку?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Rodionochka, брала в плиточці, в них було найдешевше, але то пару років тому було.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2020 ---
    Чим тяжким вже я її не гупала-ціла)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ми взимку перекладали на першому поверсі-коли взялись підбирати-шукати (часу мало було,бо майстри попались добрі,але на»вже»).Нам потрібно було 80 квадратів,то всюди,де щось подобалось не було потрібної кількості.Врешті купили в Керамамаркеті.Плитка чудова в догляді-легко миється(протер і все).
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2020 ---
    Дівчатка,хто має паркет,поділіться досвідом-чи реально самому покрити маслом підлогу.Маю весь другий поверх і сходи з дерева...Питаю,бо вчора успішно «пропрацювала» кухню)))Там дерев‘яна стільниця і елементи фасадів.І так мені сподобався результат,що я б і за паркет взялась.Єдине-не знаю,що то за дерево(бо переїхали у вже готовий будинок),але видно,що покритий паркет був морилкою...Він подобається нам дуже,але помітно вже,що вартувало б його обробити...в місцях,де більше ходимо-тьмяний,протертий,сходи-вже трохи капець...порадьте щось...))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Минулого року купували практично всю плитку в Агроматі на Городницькій. Там консультанти найадекватніші були, толково консультували. Ну і вибір великий. І якщо і не було в наявності, то все, що потрібно замовлялось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    467E41FC-D88F-4EBC-BB09-287926A297C4.jpeg Я маю на кухні таку paradyz. Її можна взагалі не мити, на ній навіть плям від малинового варення не видно :girl_crazy: але вона нервує мого чоловіка, бо, бачте, подібна на необтесане дерево)) на коридори він вибрав глянцеву світлу, то для мене це жесть. На ній видно кожну пилинку, для гарного вигляду її треба натирати ( тому вона в мене чиста не буває, бо я не до того діла). І слизька, зараза, після миття треба стояти і гаркати, щоб ніхто не ходив. Не люблю глянцеву плитку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я вже декілька разів хвалила свою плитку, бюджетний керамограніт cersanit sandwood рельєфний під дерево, плям не видно взагалі, я щіткою тільки шви час від часу чищу в брудних зонах, але то можна темнішу фугу просто взяти або зразу витирати компот, а не так як я - коли маю настрій)))
    брав чоловік в АРСі, чисто випадково туди зайшов, а вона там на розкладці центральній була і ціна була тоді в 2рази нижча, ніж ми планували витратити
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia ,якщо дерево вже було чимось(не маслом) покрите, то отак просто маслом поверх цього покриття -навряд, чи вийде. Краще із спеціалістами порадьтесь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дякую))шукатиму майстра.Просто після стільниці вже й над тією морилкою задумуюсь...,але побачу ще як вона «носитиметься»)))
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А в мене така на кухні:
    [​IMG]
    Як палуба корабля виглядає. Дуже крута імітація цвяхів в дошці. Теж ніц не видно на ній і миється легко. Вона матова, глазурована і рельєфна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, дуже дякую! Якось треба буле мені вибратись рейдом по магазинах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Потрібно повністю зняти попереднє покриття (шліфмашинкою), а потім можна самому покрити маслом.
     
  19. Medsestra

    Medsestra New Member

    у нас ламінат
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи має хтось на підлозі вінілове покриття? З оглядів (суто які моніторила) ніби кращий за зносостійкістю від ламінату.